To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [OPOLE] 2 część Małpiątek, czyli 6 samczyków szuka domu!

Marzka95 - Czw Maj 10, 2012 22:09

UWAGA! Zmiana pytań :]
Marzka95 - Sob Maj 12, 2012 00:38

Uwaga! Pan nr 2 i 3 są zarezerwowani dla Valuris
Marzka95 - Czw Maj 17, 2012 12:48

Pan nr 1 waga: 132g [+26g] WOLNY
To bardzo spokojny kiziak miziak. Pomimo wady zębów, radzi sobie dobrze, je, gryzie i najważniejsze ściera sobie ząbki. Przyznam, że jest to mój ulubiony ogonek, ponieważ lubi głaski, całuski i jest spokojny, bo moje dwie czorcice to ADHD. Szukam dla niego dobrego domku. Ale co tam gadać po prostu to największy miziak, oaza spokoju, gniotek i przylepek :) .


Pan nr 2 waga: 127g [+18g] jedzie do Valuris
Na początku się trochę bał, ale teraz jest bardzo ciekawski, nie pogardzi głaskami i całuskami. Dużo wącha, wszystko musi sprawdzić, obwąchać, czasami polizać. Czyścioszek i skoczek. Uwielbia przebywać w klatce. Uwielbia się bawić z braćmi i obgryzać wapno.


Pan nr 3 waga:118g [+22g] jedzie do Valuris
Mały boi pupol, ale jak stwierdzi, że nic mu nie grozi to wyłania się mały wariat i wariuje i biega i bawi się. Czasem lata za ręką, lubi się chować pod kołdrą, poduszką. Najbardziej lubi spać przygnieciony przez braci :) .


Pan nr 4 waga: 108g [+12] WOLNY
Biega za ręką i przedmiotami, jest ciekawski, lubi poznawać nowe tereny i przedmioty. Nie jest bardzo rozbrykany ale też nie jest spokojny taki pół na pół. Lubi chodzić po człowieku (przynajmniej po mnie). Zwiedza każdy zakamarek. Taki ciekawski wędrowniczek. Lubi jeść i potrafi jeść jeden smakołyk jedną łapką a drugi trzyma druga łapką. Kwiczy wniebogłosy jak nie chce być na rękach. Bardzo zwinny.


Pan nr 5 waga: 117g [+25] WOLNY
Ma pełno energii, jest bardzo rozbrykany i najczęściej wskakuje na człowieka podczas wybiegów. Najchudszy ale najbardziej energiczny. Trudno w miejscu zrobić zdjęcie. Lata za ręką i przedmiotami jak z pypciem. Taki mały kotek. Uwielbia wąchać nos mojego psa. Energiczny ciekawski łazik. Wszystko musi sprawdzić, wszędzie postawić nogę i dotknąć nosem. Smakołyk wszędzie znajdzie i żadnym nie pogardzi.


Pan nr 6 waga: 138g [+25] jedzie do ozi
Największy i najgrubszy ze wszystkich. Podobnie jak Pan nr 1 oaza spokoju. Uwielbia jeść, pije w różnych pozycjach. Jak się położy to wychodzi wielki placek. Lubi całuski w bębenek. Dużo chodzi, jest ciekawski. Stale sprawdza ciało człowieka, wącha, liże i podgryza delikatnie (zamknięte oko, ucho, palce, nos itp.). Lubi chodzić po dłoni a najlepiej po takiej, która coś robi. Przed chwilą jak pisałam to na kartce to nie pozwolił mi pisać o sobie, właził pupolem na rękę i długopis.


Wszystkie uwielbiają lizać sól, pic vibovit i jeść kaszkę dla dzieci. Również uwielbiają suchy chleb, kolby i rożki.

Marzka95 - Pią Maj 18, 2012 13:44

Czy nikt nie chce maluszków?
Valuris - Nie Maj 20, 2012 12:31

Chłopaki są już u mnie i są przecudowni :) . Zwiedzają wszystko co tylko się da i dużo się biją. Są tak szybcy, że nie da się za nimi nadążyć, ale są bardzo przyjacielscy właśnie opanowali moje ramię;) Zdecydowanie są bardziej małpkami niż szczurkami jeden (pan nr 3.- jeszcze nie wymyśliłam im imion) próbował wspinać się po firance o.O. W ogóle się nie boją człowieka (co jest strasznie fajne). Chłopaki są naprawdę przecudowne :) .
Marzka95 - Nie Maj 20, 2012 13:42

Pan nr 2, 3 i 6 już w nowych domkach
Dziękuję Valuris i Ozi

Cieszę się bardzo, że nie boją się człowieka i że opanowali twoje ramię. Biją chyba bawią :) .
A więc zostali jeszcze Pan 1, 4 i 5. Chciałaby aby pan 4 i 5 poszli razem. Pan jeden Prawdopodobnie zostanie z moimi dziewczynami tylko czekać będę musiała do kastracji.

Marzka95 - Pon Maj 21, 2012 17:29

Uwaga uwaga!
Jakimś cudem Panu 1 wyrasta ząbek :D
Cud cud i cud. Taki mały pyrtek, którego nie było.

Marzka95 - Śro Maj 23, 2012 13:12

Nikt tu nie piszę no ale trudno i tak dodam nowe zdjęcia, żeby się poślinić:


I UWAGA +18 (no co prawda ja jeszcze nie mam ale można dla fotografowi oko przymknąć)

Kasia_89 - Śro Maj 23, 2012 13:25

http://imageshack.us/phot...img0007png.jpg/
ło jaaaacie jakie jajca wielkie! O_o :D
Obdarzony przez naturę :P

1kamilla1 - Czw Maj 24, 2012 00:33

prawdziwy facet :D
Marzka95 - Czw Maj 24, 2012 13:33

Wszyscy mieli takie jajuszka.
To są prawdziwi mężczyźni :mrgreen:

Marzka95 - Nie Maj 27, 2012 14:05

UWAGA UWAGA !!! Wstępnie zarezerwowani Pan 1, 4 I 5 JUPI
Marzka95 - Nie Maj 27, 2012 22:42

Pan 1 i 5 już w nowym domku :) .
Marzka95 - Pią Cze 15, 2012 13:20

Temat można zamknąć :) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group