To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Psy zaprzęgowe do adopcji

Journey - Pon Kwi 02, 2012 16:22

Nakasha, ma rok, jest bardzo przyjacielska i grzeczna w stosunku do ludzi, ale raczej dominująca do innych psów.
Kluska - Nie Kwi 29, 2012 12:02

Aktualne?
Journey - Nie Kwi 29, 2012 22:36

Tak.
Vaco - Nie Kwi 29, 2012 23:16

a które są wolne jeszcze?
Journey - Pon Kwi 30, 2012 01:00

Z tych, które były przedstawiane jako pierwsze - żaden. Są kolejne. Więcej informacji udzielam osobom poważnie zainteresowanym telefonicznie lub osobiście.
mmarcioszka - Pon Kwi 30, 2012 22:19

Journey, może warto cos zaktualuzowac w temacie ;) Są jakies szczeniaki husky?
Journey - Pon Kwi 30, 2012 22:57

Przepraszam, że skąpię informacji, ale raz, że się rozchorowałam, a dwa mam ostatnio urwanie głowy.
Oszczeniła się druga suczka odebrana z tej samej interwencji. Zostawiliśmy dwa szczenięta - samce. Są po eurodogu. Szukają dobrych, sportowych domów. Wstępnie mamy chętnego na jednego z nich.

ZDJĘCIE

Do adopcji są też dorosłe:

Brykiet - toleruje wszystkie psy, łagodny jak baranek, nie lubi samotności, dla aktywnego właściciela
ZDJĘCIE

Hera i Iwan - do adopcji po śmierci właściciela - tylko razem, towarzyskie, łagodne, moim zdaniem najlepiej do domu bez innych psów, ponieważ tworzą stado, a samiec jest nieco dominujący w stosunku do innych samców
ZDJĘCIE

Hana i Gracja - tylko razem
ZDJĘCIE

Roczna malamutka - wieczny szczeniak, tylko zabawa jej w głowie, kocha ludzi, toleruje inne psy choć bywa dominująca w stosunku do suk, do domu z ogrodem
ZDJĘCIE

Vaco - Wto Maj 01, 2012 16:29

O Boże zakochałam się w tych szczeniętach i Brykiecie, nie wytrzymam ;( a można prosić o więcej jego zdjęć na maila? Jakie są warunki adopcji?
Journey - Nie Maj 13, 2012 11:00

Brykiet już jest w nowym domu , a jedno ze szczeniąt (rudy piesek) jest zarezerwowane dla Vaco :mrgreen:

AKTUALNE ZDJĘCIE SZCZENIĄT-WOLNY SZARY PIESEK

Pozostałe dalej do adopcji + nowe psie dziecko.

KAWA
ZDJĘCIE
więcej informacji

mmarcioszka - Pią Maj 18, 2012 13:30

Journey, czy są u Was jeszcze jakieś szare/czarne szczeniaki do adopcji?
Journey - Pią Maj 18, 2012 15:03

Kawa znalazła nowy dom. Niestety okazało się, że ma poważnie uszkodzone nerki - pierwszy wet tego nie zauważył... Na szczęście nowi właściciele podjęli walkę o Kawę - jest już leczona. Proszę, trzymajcie za nią i jej nową rodzinę kciuki/

Mmarcioszka, mamy do adopcji szarego pieska po Tajdze-suni z tamtej interwencji.

Zaraz odpiszę Ci na pw.

Journey - Pią Maj 18, 2012 21:22

Szary szczeniaczek szuka nowego domu - aktualne zdjęcie:
http://www.takuna.eu/wp-c...12/04/18-11.jpg

Vaco - Sob Maj 19, 2012 00:28

a mój Ferox to już nie ma aktualnego zdjęcia ;(

edit: SORRY jednak ma :lol: trzeba było wejśc na stronę tylko. jaki z niego jest grrrruuuuubaaaaas

Journey - Sob Maj 19, 2012 01:00

Dominika, obaj mają :) Ferox waży 2,5 kg. Jego brat 2,3 kg.
Karena - Pią Cze 08, 2012 16:13

Czy są jeszcze jakieś psiaki do adopcji? Aktualne?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group