To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wybory MT - komentarze, pytania.

yes - Nie Mar 04, 2012 14:56

dziękuję za taką dozę zaufania, by wystosowac moją kandydaturę. odmowilam, ale chyba powinnam cokolwiek napisac. byłoby mi niezwykle milo wejsc do modteamu. uważam jednak, że aby wywiązac sie z takiego zobowiązania, trzeba naprawde dużo czasu i zaangażowania, a jednocześnie chlodnej glowy :P niestety nie moge tyle czasu poświęcić teraz Allo. i wiem, że z wiosną będzie jeszcze gorzej.
jednocześnie bardzo się cieszę, że zgodzila się podjąc zadania Layla. mam nadzieję, ze zostanie Epkee, wielką nadzieję, bo ten gość wnosi duzo spokoju i opanowania :D Karena Kluska... jak najbardziej. i wielki podziw zawsze z mojej strony dla każdego, kto potrafi ten czas poswiecić dla forum.
ze swojej strony, jakos tak świeżo po osobistej rozmowie, chcialabym zaproponowac kandydaturę Majszczur. myślę, ze ta babka potrafi okielznac emocje i spokojnie oceniać sytuacje, choc nie mam pojęcia, jak z jej mozliwościami :)

Martini - Nie Mar 04, 2012 15:11

To ode mnie też słowo, bo dostałam mailowy donos, że zostałam tu wymieniona:)
Ja niestety jestem na forum za krótko, to po pierwsze, a po drugie, muszę sfinalizować kilka ważnych życiowych przedsięwzięć i wreszcie się trochę ogarnąć. No i nie ukrywam, że podoba mi się w Szczurzym Centum Adopcyjnym, i moja szczurza energia idzie w to.
:serducho:

Nakasha - Nie Mar 04, 2012 17:13

A ja bym się chciała zapytać. Ile czasu dziennie potrzebuje mod na załatwienie spraw forum? W minutach i godzinach, poproszę. ;)
Kluska - Nie Mar 04, 2012 17:18

Nakasha zależy od dnia :wink:
Jak się dużo dzieje, są zakładane nowe wątki itp. to z dwie godziny spokojnie posiedzisz.
Najdłużej siedziałam cztery godziny przy aktualizowaniu spisu treści Weterynarze.

edit: wieczorem najlepiej się siedzi, czas ucieka, nawet nie wiesz kiedy :lol: Ale moim zdaniem to bardzo fajne zajęcie.

Layla - Nie Mar 04, 2012 17:18

Nakasha, zależy, ile ma działów i jakich, ja nigdy tego nie liczyłam, bo dużo przy kompie zawsze siedziałam i forum wisiało przy okazji.


Kochani jesteście tak w ogóle, wiem, że sama odeszłam, no ale miałam już nie mieć szczurów, a jednak je mam, i się stęskniłam. Za mopem :P

Karena - Nie Mar 04, 2012 17:52

Nakasha, ja (jak z resztą widać) prawie cały cza jestem online bo sporo przed kompem siedzę. Czasami wlatuję na minutę zerknąć a czasami forum pół dnia jest w zakładkach otwarte. Zależy od tego co się dzieje. Jak np. wiadomo że pojawił się jakiś żywy temat lub jest coś pilnego do zrobienia to faktycznie liczy się to w godzinach. (Albo trafi się 'leniwa sobota' i cały dzień się siedzi ;P )
Pyl - Pon Mar 05, 2012 02:11

Przespałam i przemyślałam sprawę. No i głupio napisać, ale nie dam rady. Co innego spojrzeć na forum raz na pewien czas, co innego zerkać nawet niemal ciągle siedząc w robocie, a co innego podjąć się pewnych zobowiązań i mieć pewność, że się z nich będzie w stanie wywiązać. Za dużo mam innych rzeczy - za dużo ogonów, za dużo starszych ogonów, projekt, maleńkie ogonki, praca, konia...

Może za pół roku, może za rok, ale teraz muszę zająć się tymi zobowiązaniami, które już mam. Będę się starała wspierać MT, bo i bez bycia w MT można dużo robić na forum.

Dziękuję za zaufanie.
I życzę powodzenia nowej, formującej się ekipie.

pszczoła - Pon Mar 05, 2012 02:14

skoro osoby na które zagłosowałam nie wyraziły zgody, to ja zmienię swój wybór i edytuję post ;)

Pyl, szkoda, bo chciałam zagłosować na Ciebie :( Ale rozumiem doskonale, że czasu Ci brak.

Oli - Pon Mar 05, 2012 02:16

Pyl napisał/a:
. No i głupio napisać, ale nie dam rady.
a ja tam się cieszę z Twojej decyzji, bo się bałam, że nie pójdziesz po rozum do głowy przy tylu obowiązkach... siedziałam cicho i cieszę się, że dalej siedzieć mogę. :P

[ Dodano: Pon Mar 05, 2012 02:16 ]
pszczółka, lepiej napisz nowy z adnotacją, bo nie sądzę, by zmiana posta była wystarczająco widoczna.

pszczoła - Pon Mar 05, 2012 02:20

to pytanie do MT - w jaki sposób mam zmienić swój wybór? Pisząc nowy post? Nie chcę, żeby potem przy liczeniu ktoś się pomylił i policzył mój wybór 2 razy.
Pyl - Pon Mar 05, 2012 02:22

Oli, ja też się cieszę z tej decyzji. Bo gdybym jej nie podjęła, to znów żyła bym w poczuciu, że coś robię po łepkach, nie tak jak bym chciała. Może chociaż raz będę miała twarde serce, a nie d ;)
polonistka - Pon Mar 05, 2012 08:06

Ja się też wytłumaczę :)
Oczywiście bardzo dziękuję za wysunięcie mnie do zaszczytnego stanowiska. Musiałam odmówić, ale mam nadzieję, że powody są jasne. O ile teraz spędzam na forum sporo czasu (za dużo zdecydowanie zresztą, cierpi czasem na tym praca - choć nie zawsze, bo jak wiadomo forumowicze cudownie pomagają w pozyskiwaniu informacji), to za dwa miesiące będę miała nieco inne obowiązki na głowie. A obawiam się, że sprzątanie forum z Małą uwieszoną do cycka może być bardziej skomplikowane, niż mogę to sobie teraz wyobrazić.
W każdym razie powodzenia w tworzeniu MT :)

babyduck - Pon Mar 05, 2012 09:07

Oli napisał/a:
a ja tam się cieszę z Twojej decyzji
ja też :oops: Pylowy zdrowy rozsądek i punt widzenia jest potrzebny jako Pylowy, a nie jako moderatorski. A niestety ze zmiana funkcji coś się też w głowie przestawia.

I jeśli jestem już przy szczerych wyznaniach, to poczułabym ogromną ulgę, gdyby AD wróciła na stanowisko admina. Wcale się nie zdziwię, jeśli odmówi, bo to jednak stresogenna robota. A jeśli zdecyduje się wrócić, to chyba będzie mi obojętne kto będzie w MT, bo AD umiejętnie poprowadzi każdy zespół.

AngelsDream - Pon Mar 05, 2012 09:27

babyduck, AD duma, AD duma, jak to zrobić tak, żeby była największa korzyść dla forum i najmniejsza strata dla mnie... Pomysłów jest mnóstwo, większość na modernizację lub drobne poprawki tego, co jest. Chętnie zostałabym administratorem, tak. Ale administratorem koordynującym rozwój forum przy jednoczesnej obecności w gronie administratorów:

Vege - technika (wiadomo!)
Layla, EpKee, Devona (?) - opieka nad dyskusjami, trudnymi wątkami, sprawne ogłaszanie, co się dzieje, nad czym debatujemy, etc.

Moderatorów: przynajmniej czterech sprawnych GM (w tym dwie dziewczyny, które już są, bo sprawdzają się bardzo dobrze, mimo początkowych trudności).

Przemyślcie sobie wszyscy taki schemat. Właściwie rola JA nie jest na tym forum konieczna, znamy się trochę za dobrze, żeby się - przepraszam - bawić w tytuły dostępne i niedostępne.

Pyl - Pon Mar 05, 2012 10:26

AngelsDream napisał/a:
Chętnie zostałabym administratorem, tak
:serducho: :serducho: :serducho: Nie pisałam, bo nie miałam odwagi, ale cieszę się bardzo, bardzo! Niech tylko AD wyduma w dobrym kierunku!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group