To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - wrocław szczurek - 8 tygodniowa szczurzyczka szuka domku

Martuha - Pią Sty 13, 2012 20:08

Myszki2, dzięki za odpowiedź,a nie myślisz,że kolejna zmiana dla szczura będzie ogromnym stresem?Skoro i tak chcesz zostawić towarzysza swojej panience to znajdź dom maluchom,a tą zostaw,ja bym tak zrobiła :)
Niamey - Pią Sty 13, 2012 20:10

Myślę, że to jest już wybór Myszki2 ;) Zresztą, jak się nie znajdzie dom dla dorosłej panny, to i tak będzie musiała zostać ;)
Karena - Pią Sty 13, 2012 20:35

Myszki2, może zostaw starszą koleżankę bo zmiana domu po raz kolejny może wyrządzić jej krzywdę.. 2 czy 3 szczurki nie robią różnicy uwierz mi ;)
Martuha - Pią Sty 13, 2012 20:41

Niamey napisał/a:
Myślę, że to jest już wybór Myszki2 ;) Zresztą, jak się nie znajdzie dom dla dorosłej panny, to i tak będzie musiała zostać ;)
Niamey, oczywiście,że jest to wybór Myszki2 po prostu tylko podpowiadam,bo czasem ludzie nie zdają sobie sprawy,że to duży stres dla zwierzaka,a faktycznie tak jak Karena, napisała 33 szczurki różnicy nie robią,może zostać 1 panienka z maluchów i ta :)
Noxa - Sob Sty 14, 2012 02:25

A ja powiem więcej niż poprzedniczki; 3 szczurki to nawet lepiej, zarówno teraz, na samym początku ich życia jak i później :)
Aktualnie mam tylko 2 chłopaków (czekam na kolejnych 2) i widzę że dość często bywa tak, że jeden śpi a drugi chce się bawić - gdy będzie ich więcej to zawsze większe prawdopodobieństwo że jakiś inny ogonek też nie będzie spał i będzie kompan do harców (;
A patrząc przyszłościowo - teraz ogonki są młode i zdrowe, ale za jakiś czas (odpukać) może zdarzyć się tak że któremuś nie zachoruje, albo (nie pozwól na to jakakolwiek Siło Wyższa) umrze - wtedy nie zostajesz z jednym biednym, zapewne już nie młodym, szczurkiem który pilni potrzebuje towarzystwa. Bo w wypadku takiej straty pozostała dwójka będzie się wspierała, i pocieszała na swój sposób (;
Podsumowując : na twoim miejscu zostawiłabym zarówno obie starsze dziewczynki, jak i jedną z malutkich dziewuszek (jeśli Ci tak na tym zależy (: ).
A jeśli widzisz problem w tym ze starsze dziewczynki są do siebie podobne to, tak na prawdę, nic nie znaczy, bo ogonki mają to do siebie że ich charakter mocno daje o sobie znać, i wobec tego każdy po odrobinę bliższym poznaniu jest inny (;

Tak zupełnie na koniec: wyczochraj wszystkie ogonki ode mnie i moich chłopaków (;

Kluska - Wto Sty 31, 2012 15:51

Myszki2 odkopię trochę temat i się przy okazji spytam, czy maleńka znalazła już domek? :)
Kluska - Wto Lut 21, 2012 10:57

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group