To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Trójmiasto/cała Polska] Pilnie potrzebne DT dla szczurów!

smeg - Sob Gru 03, 2011 16:17

Właśnie jadę ze szczurkami pociągiem :) jest dużo samców ok. 2-miesięcznych, jedna samica 2-miesięczna, jedna samica 1,5 roczna - matka pięciu miotów! Nadal karmi ostatni z nich, czyli 4-tygodniowe szczurki, których płci jeszcze nie sprawdzałam, jest ich osiem.

Wszystkie szczurki to husky. Ojciec miotów został u właścicielki, namówiłam ją na zostawienie też jednego ze starszych synów. Warunki niestety pozostawiają wiele do życzenia - małe akwarium, trociny, megan i zero wybiegów, chyba że akurat szczury uciekną. Ale bardzo chciała zostawić tego samca, więc chyba lepiej, żeby w tym wszystkim miał chociaż towarzystwo.

Szczurki wyglądają na zdrowe, nie widzę swierzba, nie kichają. Mamusia ma trochę nastroszone futerko.

Właśnie umawiam się z osobami, które zadeklarowały się na DT. Jeśli ktoś jeszcze może pomóc, to będę wdzięczna za szybki odzew. Jakuszewa powiedziała, że weźmie całą nadwyżkę do siebie, ale nie chcę jej zbytnio obciązac.

smeg - Sob Gru 03, 2011 22:35

Jak na razie z 8 samców 2-miesięcznych:
- 3 są na DT u Alex1
- 2 są na DT u Larany
- 1 jest na DT u Oksymoron i jedzie na DS do OneLastRat
- 2 są u mnie, ale jutro je komuś wcisnę ;)

Samiczka 2-miesięczna:
- jest u mnie, jutro idzie do DS do pani z Gdańska, razem z jedną z moich labinek

Mamusia i 8 dzieciaków:
- wszystkie u mnie, jeszcze nie sprawdziłam płci

Do tego przy okazji odebrałam 3 dorosłe samce od menthal, bo potrzebowała dla nich domu:
- 3 są na DT u Oksymoron i jadą na DS do OneLastRat

Aleks1 - Sob Gru 03, 2011 23:15

smeg napisał/a:
3 są na DT u Alex1


Cała trójka siedzi w jednej klatce z młodziakami :)
Przeżyłam szok ponieważ łączenie trwało parę minut :shock:

Kluska - Pon Lut 06, 2012 22:32

Aktualne?
smeg - Pon Lut 06, 2012 22:49

Nieaktualne ;) Większość jest w nowych domach, a reszta ma pozakładane tematy adopcyjne.
Karena - Pon Lut 06, 2012 23:52

To zamykam ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group