To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Pytania, porady i dyskusje - Oferta trójmiejskich lecznic

Layla - Śro Lut 01, 2012 06:50

Paul_Julian, dr Ania Bielska? Pytałeś?
Paul_Julian - Śro Lut 01, 2012 07:45

To Osowa ? Nie pytałem, ale tam chyba nie mają wziewki. Pominę fatalny dojazd i nie wiem czy dr Ania jest w soboty,
Myślę o dr Hajdo.
Tego guza otorbionego u 1go bym nie ruszał, póki nie rośnie. Ale jesli u 2go szczura to zatkany gruczoł, to trzeba usunąc.

susurrement - Śro Lut 01, 2012 10:20

Skoro szczuras ma chore serduszko i jest leczony, a jego stan jest w miarę ustabilizowany - lepiej usunąć teraz, niż czekać. To praktycznie pewne, że urośnie, a za jakiś czas serce może być w zbyt złym stanie na zabieg - widuję niestety takie sytuacje.
smeg - Śro Lut 01, 2012 11:39

Chodzi o to, że najlepsi szczurzy weci w Trójmieście nie mają wziewki, a gabinety, w których wziewka jest, nie są do końca wypróbowane przez posiadaczy szczurów. Stąd dylemat Paula. Operacja na narkozie iniekcyjnej w tym przypadku nie przejdzie.
susurrement - Śro Lut 01, 2012 11:54

domyślam się. iniekcji nie ma co próbować, bo ryzyko jest wystarczająco spore przy wziewnej. obawiam się, że pozostaje wycieczka do innego miasta w takim razie.
Paul_Julian - Śro Lut 01, 2012 18:09

Zadzwoniłem do dr Hajdo. http://przychodniavet.pl/ Ma opinię bardzo dokładnego chirurga.

Off-Topic:
nie chcę jechac do innego miasta, nie kiedy w nocy jest -20, - 30 C , a w PKP nawala ogrzewanie. Do W-wy jest 8h.


W kazdym razie .... Dowiedziałem sie, że robia wziewkę u szczurów i u królików, i że mogą podjąc próbę takiej operacji.
Dr Benkowski zajął by się anestezjologią , a dr Hajdo by operował.

Dr Kacprzak z Medicavetu powiedziała, że jesli ktos by sie podjął zabiegu, to ona poda dawki do narkozy i inne dane. Jak u niej byłem to był tylko ten guz otorbiony u Sorana.

Operują pon- piątek od 10 do 14.

paullla17 - Pią Lut 17, 2012 20:13

byłam dziś w klinice na ul Wolności i już nawet nie myślę chodzić gdzie indziej, tym bardziej na Stryjskiej. Z feniksa zostałam tam wysłana na rtg żeby zobaczyć o co chodzi a dr Krefft nie miał problemów z diagnozą tak jak inni lekarze.nie było żadnego rtg , osłuchał prze miętolił brzuch i mój szczur jest zdrowy a ja mam schizy jak zwykle, że nie musiałam nic płacić to przyniosłam zaraz drugiego szczura i również nie płaciłam za badania, mam przyjść z nagraniem opisywanych przeze mnie odgłosów.
dr ma konkretną wiedzę o szczurach nie musiałam się o nic bać. jestem bardzo zadowolona a mój płaczliwy maks który w obcych lękach wszystko wydala nie uronił ani kropli czy bobka :) ogólnie wszystko super i polecam.

leczyłam rufina na stryjskiej, byłam wczoraj w aptece z pytaniem o steryd który był mu podawany odnośnie tego ile można go przechowywać to dowiedziałam się że był on jednorazowego użytku a wet był nie kompetentny pobierając z butelki dwa razy w odstępie 2 tyg... bo to jałowe i mogło ie zanieczyścić jeszcze 24h było by ok ale nie 2 tyg.

pytałam o sekcja na wolności, kosztuje 30-50zł. sąsiadka wycinała śwince morskiej jakieś cysty i płaciła 200 teraz chodzi tam zawsze i nie długo zabiera tam jeszcze psa :)

co by tu jeszcze dodać... doktor bardzo entuzjastyczny i lubiący zwierzęta a w klinice nie było kolejek.

jancia - Pon Mar 05, 2012 22:32

[quote="smeg"]U pani Ani na Feniksa nie ma narkozy wziewnej. Nie słyszałam, żeby gdziekolwiek w Trójmieście była.

Jest na Łąkowej w Gda. http://www.trojmiasto.pl/...jny-o12355.html

słyszałam, ze też na Elbląskiej.

Moja PANI wet, z osiedla mówi, że tylko wziewka...chociaż do Pani Ani mam całkowite zaufanie. Wiem, że Fran nie przeżył kastracji ale był gruby , a Pani Ania pisała do mnie pół nocy jak się czuje maluch. ;(

taivas - Nie Kwi 01, 2012 11:42

Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy gdzieś przyjmują w niedziele? :( Szukam i szukam, a nic nie mogę znaleźć, temat przeczytałam i też nic... :(

GKW pracuje w niedziele?

Ok, widzę, że u Bandury też przyjmują. Dobra, zaraz podzwonię.

Aleks1 - Nie Kwi 01, 2012 11:44

taivas napisał/a:
Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy gdzieś przyjmują w niedziele?

A sprawdzałeś lecznicę na obrońców wybrzeża?
Z tego co pamiętam to oni pracują w niedzielę :)

EpKee - Nie Kwi 01, 2012 11:45

GKW jest czynne całą dobę, więc w niedziele chyba też.
smeg - Nie Kwi 01, 2012 11:52

W Redłowie też jest czynne 24/7, chociaż trzeba dzwonić, żeby wiedzieć jaki lekarz będzie na dyżurze.
natkapatka - Pią Kwi 13, 2012 21:44

Ja jutro muszę podjechać do weta, bo Chups ma ugryzienie na lapce i zrobil się chyba ropień. Aiko jakoś grucha jak goląbek.... :( Gdzie podjechać oprócz Osowy, bo to trochę daleko.
Paul_Julian - Pią Kwi 13, 2012 21:53

A gdzie mieszkasz dokładnie ? Mozesz na wolnosci do dr Kreffta , albo na Chwarzno do dr Hajdo.
Kasia_89 - Pią Kwi 13, 2012 22:01

natkapatka, daleko czy nie, to chyba zdrowie ogonków najważniejsze, 40 minut i będziesz :) Autobusy w weekend ładnie chodzą i nie ma korków.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group