To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Tunele

Ratata - Pią Sie 03, 2007 21:40

Asaurus fakt, jak pomyśleć o kupach w tych wszystkich załamaniach...
Matylda mam tę klatkę i szczury młodsze niż półtoramiesięczne wyłażą, chyba że są dobrze odżywione ;)
I tak wyłażą głównie górą, bo tam są najszerzej pręty (w 4 miejscach).
A do wanny mieści się na styk, a i tak muszę ją zawinąć zasłoną prysznicową, żeby łazienki nie zalać :roll:

Anonymous - Sob Kwi 19, 2008 22:41

Moje dzisiejsze "dzieło"

rękaw od polaru + dwie uszczelki = tunel :mrgreen:
+ =

Efekty po zawieszeniu umieszczę jutro w swoim temacie, bo nie chce moim pannicom fundować na noc takich "atrakcji" :P

Ratata - Nie Kwi 20, 2008 17:22

Ren, super! Zawsze mnie wkurzało, że tunele nie trzymają kształtu po zawieszeniu, a jak widać jest na to prosty sposób :mrgreen:
Anonymous - Nie Kwi 20, 2008 22:00

Ratata, cieszę się, że mogłam pomóc :P
magnes - Sob Maj 03, 2008 12:07

dziekuje rekaw juz zawieszony
ciacho - Czw Kwi 16, 2009 11:40

Wiecie co, niedawno dodałam do klatki rurę i szczury omijaja ją z daleka (hamak odkryły po 2 miesiącach) bo też się bały, ale myślałam iż rura to dobry pomysł. Jednak gdy im zamontowałam koszyczek to od razu zrobiły sobie z niego łóżko :mrgreen: . Ale co z tą rurą? Mam ją wyjąć czy jeszcze poczekać?
nutaka - Czw Kwi 16, 2009 12:50

Poczekaj. moje też się na początku rur bały.A w lato jest to ich głowna sypialnia.
kaszka97 - Sob Paź 24, 2009 16:49

Hej!
W wielu klatkach zauważyłam rurki po ręcznikach papierowych. I tu się nasuwa moje pytanie: jak ogonek się tam zmieści? Przecież to jest maciupkie Smile Może istnieje jakiś papier toaletowy który ma rolki większej średnicy xD ?

A no i moja klatka ma w jednym miejscu wypadnięty pręt i jest przestrzeń jakieś 4 cm. Czy roczny szczur przejdzie przez to?

Sory że w tym temacie,ale pomyślałam że nie ma po co zakładać nowego tematu.

Asaurus - Nie Paź 25, 2009 13:43

kaszka97, szczury uwielbiają się wciskać w jak najciaśniejsze miejsca. 4 cm to żaden problem nawet dla dorosłego samca, o ile ma motywację do wyjścia. Co do rolek po papierowych ręcznikach to są megarolki po 500 listków i tam tuba jest większa, ale i do zwykłej szczur się wepchnie jak będzie chciał. A jak nie to po prostu ją przerobi na ściółkę i też będzie zadowolony.
kaszka97 - Nie Paź 25, 2009 14:58

Wiem że to głupio zabrzmi, ale nie wiesz jakie to są ręczniki papierowe?? xD
gratis - Nie Paź 25, 2009 16:01

kaszka97, nie rozumiem? o co Ci teraz chodzi?
Anouk - Nie Paź 25, 2009 16:05

Yyy... Chyba o firmę tych ręczników chodzi, czy cuś.
kaszka97 - Nie Paź 25, 2009 16:18

Asaurus napisał, że
Asaurus napisał/a:
Co do rolek po papierowych ręcznikach to są megarolki po 500 listków i tam tuba jest większa


I sie pytam w jakich ręcznikach są takie duże rolki ( np. Velwet itp.) ??
Bo chce kupić.

No właśnie anouk ;P

Anonymous - Nie Paź 25, 2009 17:08

Najlepsze sa rolki po dywanach... Mozesz isc sie spytac w sklepie, bo oni takie cos wyrzucaja :)
Asaurus - Nie Paź 25, 2009 22:06

kaszka97, w większości supermarketów są takie wielkie rolki papierowych ręczników. Nigdy nie patrzyłem jaka to firma chociaż kupuję już od kilku lat. Poszukaj na półkach - widać je. Oprócz rolek po wykładzinach dywanowych można też w dowolnym punkcie xero wielkoformatowego takie rolki tekturowe dostać bo nawinięty jest na nie papier i kalka. Wystarczy zapytać, zazwyczaj mają tego dużo na zbyciu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group