To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot W SunRat's

marchewusia - Śro Paź 26, 2011 19:15

Coś się wymyśli :) czekam na razie za szczurkami topaz, później zacznę knuć plan : D
Karena - Śro Paź 26, 2011 19:19

Off-Topic:
marchewusia, koszt nadania konduktorki to 26zł w razie innych pytań zapraszam na pw :)

aneczka1-13 - Śro Paź 26, 2011 19:21

I jeszcze jest to że jak bierze ktoś inny z Poznania to można się podzielić kosztami przesyłki :)
Karena - Śro Paź 26, 2011 19:23

Off-Topic:
aneczka1-13, jak O.o ?

aneczka1-13 - Śro Paź 26, 2011 19:34

Normalnie.W szczególności jeśli dwie osoby z Poznania biorą z tego samego miotu szczury tej samej płci to po prostu hodowca może je włożyć do jednego tego specjalnego pudełka i wysłać jedną przesyłką.
Karena - Śro Paź 26, 2011 19:40

Off-Topic:
aneczka1-13, warunek jest taki że to MUSZĄ być tej samej płci szczury, wysłane w tym samym czasie, najlepiej młode żeby nie lały się podczas transportu. ale i tam imho słaby pomysł. Niepraktyczne byłoby otwieranie pudełka na dworcu i rozdzielanie tam w transportery dopiero (dodatkowy stres dla ogonków + teraz idzie zima więc po co ryzykować wychłodzenie) . Nie wiem czy ktoś wcześniej praktykował to o czym piszesz ale wątpie.

Vaco - Śro Paź 26, 2011 20:21

Off-Topic:
Karena, do Vesper, Mictlana i mnie maluchy od Czervik jechały razem konduktorką ;)

pszczoła - Śro Paź 26, 2011 20:45

Hmm to chyba nie ten temacik :P
aneczka1-13 - Śro Paź 26, 2011 20:50

Karena napisał/a:
Off-Topic:
aneczka1-13, warunek jest taki że to MUSZĄ być tej samej płci szczury, wysłane w tym samym czasie, najlepiej młode żeby nie lały się podczas transportu. ale i tam imho słaby pomysł. Niepraktyczne byłoby otwieranie pudełka na dworcu i rozdzielanie tam w transportery dopiero (dodatkowy stres dla ogonków + teraz idzie zima więc po co ryzykować wychłodzenie) . Nie wiem czy ktoś wcześniej praktykował to o czym piszesz ale wątpie.


Off-Topic:
Przecież napisałam źe muszą być tej samej płci. A co do rozdzielania maluchów na dworcu to ja tak samo robiłam razem z pseudomonasem jak odbieraliśmy szczury.No z tym że one były przez kogoś przywiezione a nie wysyłane konduktorką.

marchewusia - Śro Paź 26, 2011 20:51

Eh, dostałam wiadomości, że jest problem z dostarczeniem na maila, więc moje ankiety nie doszły :( lepiej wysyłać maila bezpośrednio czy ze strony?
pszczoła - Śro Paź 26, 2011 21:01

marchewusia, podobno ze strony nie zawsze dochodzą... Wyślij normalnie maila, dla pewności :)
marchewusia - Śro Paź 26, 2011 21:54

Tylko właśnie na maila nie przyjęło już 2 razy mojej ankiety :( powiadomienie z MAILER-DAEMON :(
furburger - Śro Paź 26, 2011 21:59

mi jak przychodziło coś takiego to oznaczało że załącznik jest za duży
marchewusia - Śro Paź 26, 2011 22:22

No ale to tylko ta ankieta z chomikuj :( więc jak?
Oli - Śro Paź 26, 2011 23:29

kurcze, ruda samiczka? ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group