To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur? cz. II

Cegriiz - Nie Mar 30, 2014 22:59

mmarcioszka, przy tym blue ja widzę trochę brązowego :P
mmarcioszka - Nie Mar 30, 2014 23:00

Cegriiz, jak mówię - jestem ślepa, więc może być american blue aguti na przykład albo po prostu "brzydki' zrudziały american blue ;)
Pyl - Pon Mar 31, 2014 00:33

Off-Topic:
Szczurówka, to zdjęcie jakiegoś zaprzyjaźnonego ogona czy po prostu przypadkowa fotka z netu? Słabo widzę z komórki, ale jeśli między ogonem a kablami nie ma szyby to nie jest ważne jaki to kolor tylko kiedy ogon przegryzie kable. Więc jeśli jest zaprzyjaźniony to interweniuj proszę zanim będzie za późno.

mmarcioszka - Pon Mar 31, 2014 00:41

Off-Topic:
Pyl, szyba jest, ale to nie zmienia faktu, że szczur siedzi w akwarium.

Pyl - Pon Mar 31, 2014 01:18

Off-Topic:
mmarcioszka, ufff... Też paskudnie, ale przynajmniej bezpośrednio nie zagraża jego życiu.

Szczurówka - Pon Mar 31, 2014 10:53

to jest zdjęcie z tablicy wzięte bo przeglądając ogłoszenia rzuciło mi się w oczy
po prostu pierwszy raz takie umaszczenie widzę i się pytam :roll: przepraszam że wywołałam taką niemiłą dyskusje :roll:

lemusz. - Nie Kwi 13, 2014 20:04
Temat postu: Z serii: "ktoś ty?"
Hejhej bąbelki :wink:

Czy jesteście może w stanie określić jakiej odmiany znaczeń jest mój pyszczak? Myślałam, że rozwikłam tę zagadkę sama, lecz nie dałam rady i poległam marnie :|
(zdjęcia w załącznikach c:)

Generalnie nigdy w życiu nie widziałam takiego cudaka.
Futerko jasnografitowe, a między uszami super-jasnokremowe okularki z trójkątem na karku, plus brzuchol jak u berkshire'a.
... i weź tu człowieku bądź mądry. :)

Karena - Nie Kwi 13, 2014 20:38

lemusz., Scaliłam Twój temat z już istniejącym.
Staraj się używac opcji Szukaj nim założysz nowy temat. Każdy dział posiada również pomocny spis treści, który pokieruje cię do odpowiedniego tematu ;)
Na forum używamy miniatur, więc prosze o zmianę załączników na miniatury -> Pomocnik wstawiania miniatur

lemusz. - Nie Kwi 13, 2014 20:47

Łojoj, nie zauważyłam podobnego, może i dlatego, że hycam na telefonie, gdyż komputera brak, co mi w dużej utrudnia poruszanie się po forum :c
Jak tylko dossę się do komputera, wszystko ponaprawiam c:
But not on phone, please.

megson91 - Wto Kwi 22, 2014 21:02

Mam prośbę odnośnie moich adopciaków, bo maluchy zmieniły już sierść na dorosłą i chciałabym się was poradzić co z nich wyrosło, bo nie mam zielonego pojęcia :mrgreen: Wszystkie mają o wiele bardziej miękką i delikatną sierść niż moje standardziki haszyszki, na pleckach sierść jakby pokręcona w gofrownicy i podkręcone wąsy:D każda ma podwozie w tym samym kolorze oprócz Poppy i Nami, bo im kolor płynnie przechodzi w biały :)

Fiorka:


dumbo, velveteen/rex?, beige?,self, dark ruby ?

Nami:


tutaj po lewej widać dupalek Nami, na dole dupalek Fiory :roll:
dumbo, velveteen/rex?, kolor?, self?, ruby/dark ruby?

Lulu:

mała Lulu :mrgreen:

duża Lulu :mrgreen:

Lulu ma pojedyńcze włoski w kolorze srebrnym na sierści
dumbo, satin?, mink, self, black?

Poppy:

mała Poppy :mrgreen:


dupalek Poppy i jej rzeczywisty kolor :mrgreen:
dumbo, velveteen/rex?, kolor?, self, dark ruby

Cegriiz - Śro Kwi 23, 2014 00:03

Fiorka:
kolor- może russian fawn
futro- być może velveteen lub teddy rex. Pokażesz lepsze zdjęcie wąsów to się wymyśli

Nami:
Daj lepsze zdjęcie i koloru i wąsów.

Lulu:
futro: standard

Poppy
Kolor- blue- beige ?
Futro: teddyrex

megson91 - Śro Kwi 23, 2014 00:07

Cegriiz, dzięki wielkie :* jutro rano przy dobrym świetle zrobię więcej zdjęć :)
Cegriiz - Śro Kwi 23, 2014 00:13

megson91, ciekawi mnie to bielenie na pyszczku.
Masz zdjęcie, jak Nami była mała ?

megson91 - Śro Kwi 23, 2014 10:07

Cegriiz, zapytam się poprzedniej właścicielki, bo mam je od miesiąca, a Fiora i Nami mają niecałe pół roku :) mam tylko coś takiego z ich młodości.

podejrzewam, że to maleństwo po lewej z szaro-białym łepkiem to może być Nami, wysłałam wiadomość do poprzedniej właścicielki, jak się coś dowiem dam znać :)

Cegriiz - Śro Kwi 23, 2014 10:29

megson91, jeśli faktycznie ten biało-szary łebek to się wyjaśniło, czemu bieleje. Husky :D
To jeszcze pokaż zdjęcie jej wąsisk i Fiorki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group