To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

LaLuna - Nie Lut 03, 2013 23:20

1kamilla1, koci żwirek super benek uniwersalny - szczerze polecam - fajnie wchłania wilgoć i zapachy

susurrement, ferplast rodents :)

emyla.o - Pon Lut 04, 2013 10:42

lepakkomies napisał/a:
emyla.o, co to za klatka?

Nie mam pojęcia :) dostałam ją razem ze szczurami


limomanka napisał/a:
emyla.o, czy to futerkowe to tunel czy kładka tylko? Strasznie mi się podoba, tylko nie wiem jak panowie podeszliby do tematu :]


Takie zwykłe futro odpięte od kaptura miało służyć jako kładka ale szybko to wyjęłam bo miałam wrażenie że Dziewuchy sie tego boją... Za to mój kot jak kiedyś zaczął to wyciągać z klatki był zachwycony bo myślał ze to szczur :roll:

dotsa - Pon Lut 04, 2013 12:25

emyla.o napisał/a:
lepakkomies napisał/a:
emyla.o, co to za klatka?

Nie mam pojęcia :) dostałam ją razem ze szczurami


Wygląda na klatkę Remi: http://allegro.pl/klatka-...2987103104.html ;)

Coco Chanel - Wto Lut 05, 2013 19:06

Teraz ja się pochwale :) jeszcze wszystkiego w niej nie ma bo jest w praniu ;/ albo rozszarpane przez Tinke ;/

https://lh5.googleusercontent.com/-7jmhH4ysAR4/URFJT8_YFtI/AAAAAAAAEsk/HF8IWGXDFYo/s512/IMAG0124.jpg

jancia - Wto Lut 05, 2013 23:21

LaLuna, kolorki w dechę :) fajna klatencja . A nie miałaś wcześniej takiej woliery dużej?
19hajer20 - Śro Lut 06, 2013 21:31

trzy wersje mojej klaciory:

1.

2.

3. aktualna czyli zwierzaczkowo samochodzikowe mebelki xD


Kaola - Śro Lut 06, 2013 23:02

Już jutro będę właścicielką dwóch starszych chłopców. Udało mi się ostatnio kupić casitę 80 za jakąś taniochę i tak ją urządziłam. Jak sądzicie, mogłabym jeszcze coś dodać? Zastanawiam się nad rurą nad półką z deski do krojenia. Wzięłam pod uwagę, że starsze chłopaki mogą już nie mieć ochoty na wspinaczki stąd ta część kratki ze starej klatki w ramach schodków.
Asaurus - Czw Lut 07, 2013 00:30

Kaola, dla dwóch starszych chłopów wystarczy. Jak dla mnie brakuje tylko jakiegoś ciemnego, zamkniętego domku do schowania się przed światem. Np pod półką, w kuwecie, lub wiszącego na tylnej ścianie, na wysokości półki.
mmarcioszka - Czw Lut 07, 2013 01:38

Off-Topic:
Kaola, doczekałaś się szczurów ♡♡

Kaola - Czw Lut 07, 2013 17:52

mmarcioszka,
Off-Topic:
w końcu<3

Asaurus, szczuractwo ma otwarty swój transporterek cały czas obok klatki gdzie sobie chodzą. Ale może znajdę jakieś nieduże pudełko i zrobię :) Dzięki

mmarcioszka - Sob Lut 09, 2013 19:26

Na poprawę humoru i zajęcie się czymś posprzątałam klatkę i pozmieniałam mebelki, a stare pozszywałam :mrgreen:

jancia - Sob Lut 09, 2013 20:32

mmarcioszka napisał/a:
Na poprawę humoru i zajęcie się czymś posprzątałam klatkę i pozmieniałam mebelki, a stare pozszywałam
willa na 2 dziewczyny :) wiesz jak dogodzić kobitkom :)
jancia - Nie Lut 10, 2013 12:23

Nasz Tomiacz w odsłonie czerwono/ militarnej. Bardzo chwalimy sobie kuwetę z Stefanplastu. Żwirek nie wysypuje się poza brzegi, co widać na foto.





Edkowa rezydencja :




Myslicielka - Nie Lut 10, 2013 17:50

Odsłona czerwono militarna cudna :D
jancia - Nie Lut 10, 2013 19:08

Myslicielka, :mrgreen: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group