To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur?

ToFiFi - Pią Paź 08, 2010 13:26

no tak wiem wiem .. ;( i dlatego myśle o zakupieniu przyjaciółki dla Delmy :) ale czy można w tym wieku połączyć je tak ?
H. - Pią Paź 08, 2010 13:32

Off-Topic:
ToFiFi, zapytaj o to proszę w temacie o łączeniu, żeby nie zaśmiecać tego. Delma wygląda na młodziutką, o ile te fotki są aktualne, więc moim zdaniem spokojnie można. Byle dziewczynką z dobrego zrodla :wink:

ToFiFi - Nie Paź 10, 2010 10:36

tak zdjęcia z przed tygodnia ;p dziękuje,dziękuje,dziękuje :) :)
luka - Pon Paź 11, 2010 10:14

Witam to ze borys jest american blue to juz wiem. Zastanawia mnie tylko jego futerko jest takie jakby pokrecone. Jak byl malutki to wygladal jakby byl z pluszu.Teraz bardziej przypomina rexa tylko ze jest miekki.
wuwuna - Pon Paź 11, 2010 11:16

luka, to velveteen
katharsise - Czw Paź 14, 2010 10:10

Witam
Choć przeczytałam od a do z dział z umaszczeniami to nadal nie łapię się jeszcze w tych wszystkich znaczeniach, maściach, odmianach, więc proszę Was o pomoc.
http://www.ozhk.wroclaw.pl/szczurki.html

nezu - Czw Paź 14, 2010 10:27

Ile ma maluch?

Na pewno jest dumbo husky, ale pytam się, bo kolor nie podpada już pod black husky i nie wiem czy to gnojek już jaśnieje, flesz tak zakłamał kolor czy masz russian blue huskula....

quagmire - Czw Paź 14, 2010 10:31

dla mnie wygląda jakby już jaśniał z blacka, ale kto wie :wink:
katharsise - Czw Paź 14, 2010 10:58

ma 5 tygodni i kolor jest dokładnie taki jak na żywo
nezu - Czw Paź 14, 2010 11:03

Jeśli maluch ma 5 tygodni, to jeszcze haszczeć nie zaczął.
Wygląda na russian blue husky.

Ale tak swoją drogą, za mały jest jak na swój wiek i za chudy, podtucz go trochę i popodawaj mu jakieś witaminki bo nie wygląda za zdrowo...

katharsise - Czw Paź 14, 2010 11:04

postaram się zrobić zdjęcia za dnia ;)
nezu - Czw Paź 14, 2010 11:05

katharsise, dobra myśl. :)

I koniecznie bez flesza ;)

katharsise - Czw Paź 14, 2010 11:16

mówiąc witaminy masz na myśli vibovit (1/8 saszetki na dzień)?? bogenie?? (mają bardzo zblizone warosci)
quagmire - Czw Paź 14, 2010 15:24

Jak dokładnie powinnam opisać Zefira na wystawę? Czy on jest niestandardowym kapturem, czy po prostu kapturem, bo nie wiem :wink:

wuwuna - Czw Paź 14, 2010 15:32

quagmire napisał/a:
Czy on jest niestandardowym kapturem,
nawet jak jest niestandardowe znaczenie, to określa się jako najbliższe danemu wzorcowi. na wystawach nie ma mismarked gruby. Może być tylko w metrykach/rodowodach.

On jest hooded. :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group