To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10

L. - Czw Lip 29, 2010 17:42

quagmire, bez skrótu prawidłowa wersja jest druga.
pierwszą można by uznać za prawidłowa jeśli byś użyła skrótu BES, zamiast jego rozwinięcia.

mrófka - Czw Lip 29, 2010 17:50

heh trafiłam :mrgreen:
a tak się bałam, że samych kwiatków narobiłam w moim zgłoszeniu :]

L. - Czw Lip 29, 2010 18:05

Off-Topic:
mrófka, mogłaś sobie darować kolory oczy u Lavendy i Magnolii, bo to jest oczywiste.
u siamese czy himalayan wspomina sie o BE tylko i wyłącznie dlatego, że swego czasu to była bardzo rzadka odmiana, no i tak już zostało :wink:

mrófka - Czw Lip 29, 2010 18:22

Off-Topic:
L., aha.. no to teraz już na przyszłość zapamiętam sobie :)
Spisywałam wszystko z metryk, bo tak jak mówiłam, nie miałam bladego pojęcia, jak to powinno prawidłowo wyglądać.
Dlatego, też bałam się, że w ogóle wszystko poplątałam ;)

quagmire - Czw Lip 29, 2010 19:14

Dziękuję, na przyszłość się poprawię :D
L. - Czw Lip 29, 2010 19:17

Wstępna rozpiska szczurów :wink: Proszę aby każdy sprawdził dane swoich szczurów i swoje.
Gdyby coś było nie tak proszę o emaila z tytułem "poprawka" na wystawashsr@o2.pl

http://www.shsrp.yoyo.pl/dok/kategold2.pdf

Bel - Czw Lip 29, 2010 19:59

To ja trzymam kciuki za Dedo :D :kciuki:
Loryel - Czw Lip 29, 2010 22:22

Łojej ile syjamków :wink: he he a Banjo będzie platynkowym rodzynkiem :twisted: :>
Mao - Pią Lip 30, 2010 00:14

Jeśli skórty D,S oznaczają uszy i sierśc, to Drei ma standardowe uszka ;)
Boże, czy to ja wpisałam jej dumbo?! Przepraszam, musiałam byc nieprzytomna o.o

No i będzie mamusia i siostra reprezentacji! :D
Kurna no, chcę jechac :P

susurrement - Pią Lip 30, 2010 08:38

L., ja to chyba jakaś nieprzytomna byłam jak to wypełniałam.. bo np u Miracle wpisałam "rex" a potem tak siedzę, myślę, patrzę na nią i "o matko, ona jest przecież dumbo!" więc dopisywałam, mając w poważaniu kolejność :P no i wychodzę z założenia, że jak coś jest standard to tego nie piszę, bo rubryka za mała. czy lepiej pisać? :mrgreen:
noo i u mnie się chyba wszystko zgadza, jeśli dobrze widzę.

L. - Pią Lip 30, 2010 13:40

susurrement, pisać :]
Niamey - Śro Sie 11, 2010 22:36

Mam pytanie - czy gdzieś jest jakaś rozpiska w jakie dni są jakie kategorie? Bo trochę mi się życie pokomplikowało i chciałabym zaplanować :)
Anonymous - Śro Sie 11, 2010 22:55

Niamey, nie ma. Większą część zawsze robimy w soboty, w niedziele max porównania i nagrody.
L. - Pon Sie 16, 2010 22:14

Spis szczurów: [ ZOBACZ ]
Kategorie: [ ZOBACZ ]
Program wystawy: [ ZOBACZ ]

Nie przyjmuje już żadnych poprawek co do ilości oraz samych szczurów wystawianych przez daną osobę. Proszę nie zapomnieć o uiszczeniu wpłaty za zgłoszoną ilość zwierząt.
Cytat:

Szczury rasowe
dla członków SHSRP - 10zł za pierwszego i drugiego (7 zł za następne)
dla osób nie zrzeszonych - 12 zł za pierwszego i drugiego ( 10zł za następne)

Szczury nie rasowe - 6zł

konto SHSRP
36 1160 2202 0000 0000 8671 0590 (bank Millenium)


Przypominam, że zwierzęta NIE zgłoszone nie mają wstępu na teren wystawy.
Czyli nie ma czegoś takiego jak: o wpadnę na wystawę od razu pokażę swojego szczurka. Taka osoba zostanie automatycznie wyproszona.

Niezbędnik wystawcy:
- zaświadczenie weterynaryjne (wystawione najwcześniej 3 dni przed wystawą).
- zgłoszenie podpisane odręcznie
- dowód uiszczenia opłaty za wystawę
- własna karma dla szczurów
ewentualnie: inna ściółka niż trociny.

SHSRP zapewnia faunaboxy dla szczurów nie posiadających własnych oraz trociny do transporterów.
SHSRP nie zapewnia innego rodzaju ściółki niż trociny oraz jedzenia dla szczurów m.in. ze względu na indywidualną dietę poszczególnych zwierząt.

Wyżej wymienione postanowienia są nieodwołalne i nie podlegają dyskusji.

* * *
Przypominam także o obowiązkowym zapoznaniu się z regulaminem wystaw organizowanych przez SHSRP [ ZOBACZ ] :] tym bardziej, że jakiś czas temu weszły w życie poprawki.

* * *
Osoby, które miały dostać rodowody od Azi, a nie wysłały jej wniosku mają go mieć ze sobą na wystawie. Rodowód za wniosek ;]

Loryel - Pon Sie 16, 2010 23:34

A jeśli chodzi o poidełko to da się zaczepić takie z drucikiem czy jakieś specjalne trzeba mieć? Jeśli pytanie jest głupkowate to przepraszam ale jak już wcześniej pisałam to moja pierwsza wystawa i tu jeszcze mam wątpliwości :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group