To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot V Valhalla- w oczekiwaniu na poród! :)

Nakasha - Śro Lut 10, 2010 01:35

O ja, najpierw do niego tyłem i wygięta, a zaraz potem przodem i z zębami. :lol: :lol: Ale po takim namiętnym kryciu to powinna być ciąża. :DD
Anonymous - Śro Lut 10, 2010 07:49

O matko, toć to masakra jakaś :P . Kciukam za ciążę :kciuki: :kciuki: :kciuki:
sachma - Śro Lut 10, 2010 11:36

Rujka się skończyła i młoda para znów się kocha :) Śpią razem :)
quagmire - Śro Lut 10, 2010 11:48

:kciuki: :kciuki: :kciuki:
Wiesz za co, Rubelciu :wink:

maris - Śro Lut 10, 2010 12:33

:kciuki: :kciuki: :kciuki: Rubella przybieraj teraz ładnie na wadze! ;) Filmik "tylko dla dorosłych" mnie powalił :lol:
sachma - Śro Lut 10, 2010 14:26

zakochana para wije wspólne gnizadko, tzn Rubella śpi a Breezer znosi do niej papier i trociny i ją obkłada :D opiekuńczy mężuś :) od około 3 (nie mogłam spać przez tymczasowiczów którzy utkneli na dworcu.. więc obserwowałam ich trochę) nie ma rujki a relacje między nimi znów się poprawiły :) znów razem śpią i się iskają, tulą się do siebie i myją nawzajem :) sielanka :)
mrófka - Śro Lut 10, 2010 14:53

sachma, filmik mnie rozbawił na całego.. niezwykle przeurocza z nich para :mrgreen:

kcukam za gromadkę małych klusiąt :kciuki: :kciuki: :kciuki:

sachma - Czw Lut 11, 2010 23:48

waga z dziś 458g, waga z krycia 440g
maris - Pią Lut 12, 2010 19:26

To znaczy, że jest ciąża? :D
sachma - Pią Lut 12, 2010 19:41

na razie to znaczy tyle że Rubelka tyje ;) za 2 tyg (może szybciej..) będę mogła powiedzieć czy ona jest w ciąży.. na razie wszystko by pasowało ;)
sachma - Pon Lut 15, 2010 08:04

prawdopodobnie cena maluszka wzrośnie o 6zł, to nic pewnego, ale jest taka możliwość, wszystko zależy od tego jak ustalimy w SHSRP - jeśli wszystko pójdzie wg mojej myśli to maluchy będą droższe, ale dostaniecie je od razu z rodowodami - nie będzie konieczności wyrabiania rodowodu osobiście, tylko ja wyrobie je za was i roześle rodowody razem z malcami.

Rubelka czuje się dobrze, zaokrągla się to tu to tam.. zważę ją na dniach i będę naciągać Sebę na jakąś fajną sesje ;)

maris - Pon Lut 15, 2010 12:00

sachma napisał/a:
jeśli wszystko pójdzie wg mojej myśli to maluchy będą droższe, ale dostaniecie je od razu z rodowodami

No to fajnie, że już z rodowodem :)

sachma napisał/a:
Rubelka czuje się dobrze, zaokrągla się to tu to tam

:DD super, czekamy zatem na sesję :D

sachma - Śro Lut 17, 2010 17:13

Rubella waży dziś 482g :) przytyła o 10g więcej niż Fej w tym dniu ciąży i 20g więcej niż Delicia w tym dniu ciąży :) dziś mamy 9 dzień :)
quagmire - Czw Lut 18, 2010 00:26

Dalej mocne kciuki :kciuki:
sachma - Czw Lut 18, 2010 12:36







Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group