To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Mangusta - Wto Mar 10, 2009 12:54

wiecie, ja już raz deklarowałam pomoc co do banneru ale zostało to kompletnie olane sikiem prostym. chętnie napisałabym o tym gdzie kupować/nie kupować szczurów, ale pod warunkiem że ten artykuł później faktycznie zostanie pokazany na stronie a nie przepadnie z kredensem po tym jak go napiszę i wyślę, bo mimo wszystko olewanie czyjejś pracy jest dość frustrujące i nie zachęca do kolejnej twórczości.
Anonymous - Wto Mar 10, 2009 13:12

no to dobra.


- szczur jako zwierzak domowy
- pochodzenie szczura
- zakup szczurów mazoku
- samiec czy samica babyduck
- potrzeby stada, łączenie babyduck
- wybór i umeblowanie klatki
- karmienie layla
- leczenie
- rozmnażanie. a raczej NIE ROZMNAŻANIE aga
- kolory szczurów babyduck

babyduck, które ty chcesz?

mazoku jeszcze gdzieś pasuje wrzucić spis hodowli, to pasuje do twojego tematu, czy lepiej dać osobno, jak myślisz?


edit.
pasuje tak jak jest?

możnaby zrobić nowy temat o artykułach, żeby się to ruszyło?

Fea - Wto Mar 10, 2009 13:21

Ja tylko jako prosty lud zgłaszam szczere zapotrzebowanie na baner Mazoku. Bo go widziałam i jest cholernie sugestywny.
babyduck - Wto Mar 10, 2009 13:21

Wybór płci i stadność napisałam wczoraj, zajmę się niedługo znaczeniami. Kolory zostawiam, bo to bardziej zawiłe no i trzeba mieć przykłady. Swoje foty mogę udostępnić, ale to tylko amber i black.

Mazoku, a może dasz się wykorzystać do zrobienia wzorów znaczeń szczurzych? Przykłady bym Ci podesłała, chodzi o to, żeby mieć własne rysunki, a nie znalezione w sieci.

Anonymous - Wto Mar 10, 2009 13:31

aa napisałam i mi wcięło.

mam zdjęcia ruska, albinka i haskulca jeżeli chcesz. i rudego, ale nie wiem jaka ona jest fachowo.

i mogę też napisać o klatkach.


i też mi się banner podobał, ale on miał być na forum zamiast tego co jest, a nie na strone, nie?

i powtarzam jeszcze raz, może wyciąć te kilka wcześniejszych postów i podwiesić gdzieś, gdzie ludzie czasem zaglądają, żeby się więcej chętnych znalazło?

i może za napisanie artykułu w nagrodę dać dowolny kolor belki, zamiast tego paskudnego niebieskiego? ;p

Mangusta - Wto Mar 10, 2009 13:38

ok, taką bzdetę mogę zrobić, ale jak mi to znowu olejecie to focha z przytupem walnę jak stąd do honolulu i rączki pourywam :P
Anonymous - Wto Mar 10, 2009 13:40

mazok, a jakby ci się chciao, to zrób tak fajnie jakoś, żeby te szczurki były takie kochane jak ten z avatara dla nezu, a nie takie paskudztwa z painta jak na większości stron, cooo ? :mrgreen:
Mangusta - Wto Mar 10, 2009 15:59

wiesz babo że jak Maz trzaśnie szczura na papierze to nie ma .... we wsi ;]
Layla - Wto Mar 10, 2009 16:02

Dziewczyny, ja mogę o karmieniu, walnę w czwartek nawet :)
aga napisał/a:
potrzeby stara
:rotfl:
Anonymous - Wto Mar 10, 2009 16:06

aj bo dobry admin to poprawia, zamiast się naśmiewać:P

:rotfl: :rotfl: już zmieniłam

Fea - Wto Mar 10, 2009 16:21

Ja jeszcze proszę admynystrację o obowiązkowe testy iq przy zakładaniu konta na allo. Nie zdasz - wypad. ;p
Mangusta - Wto Mar 10, 2009 16:26

Fej, zapomniałaś o psychologicznych...
Fea - Wto Mar 10, 2009 16:30

Nie, celowo pominęłam, bobym oblała ;p
devilline - Wto Mar 10, 2009 20:51

Jeśli nikt sie nie zgłosi do klatki, to mogę ja, ale nie jest to mus, mus ;)
No i predzej jak do przyszłego tygodnia tego nie zrobie. Może w piątek bym dała rade... Ale nic nie obiecuje.
Jestem... na wszelki wypadek ; p

Layla - Czw Mar 12, 2009 18:06

Tworzę elaborat o żarciu :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group