To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Anonymous - Wto Wrz 02, 2008 19:01

:foty: usycham z tęsknoty ;)
Oli - Wto Wrz 02, 2008 19:30

Dory napisał/a:
Następne foty będą, jak wszystkie otworzą oczy :)

Dalej dzieciaki! Otwierać oczy, otwierać! :weee: :pompony: Dajcie mi O, dajcie mi CZY, otwórzcie swe OCZY!!! :jeeee:

Tak :wo:

Badoha - Wto Wrz 02, 2008 19:54

Dory kiedy będzie można wybierać maluchy?

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 20:39 ]
Ach i jeszcze jedno -zabierasz ode mnie klatkę?

blackowca - Wto Wrz 02, 2008 21:52

Dory napisał/a:
A wczoraj wieczorem, gdy piłam herbatkę, podpełzł Gryfek i przytulił się do kubka

:serducho: :serducho: :serducho: moje maleństwo :serducho: :serducho: :serducho:

persefona4 - Wto Wrz 02, 2008 22:07

A ja jestem ciekawa jakim moje Feniksiatko okaze sie poincikiem, czy wda sie w tatusia, czy w mamusie :serducho: :mrgreen:

Jak ja sie nie moge doczekać, aż dzieciarnia spojrzy pierwszy raz na świat swoimi czerwoniutkimi ślepkami :] A to juz na dniach :D
A kiedy to juz bedzie miało miejsce to koniecznie :foty: i nie ma zmiłuj :twisted:

Azi - Wto Wrz 02, 2008 23:13

Olimpia napisał/a:
Dalej dzieciaki! Otwierać oczy, otwierać! :weee: :pompony: Dajcie mi O, dajcie mi CZY, otwórzcie swe OCZY!!! :jeeee:
nie no po takim dopingu, to by sie wstydziły jakby nie otworzyły ;)

ejjjj ja też chcę :P :foty:

Anonymous - Wto Wrz 02, 2008 23:22

Olimpia napisał/a:
Dalej dzieciaki! Otwierać oczy, otwierać! :weee: :pompony: Dajcie mi O, dajcie mi CZY, otwórzcie swe OCZY!!! :jeeee:
padłam.. :rotfl: :rotfl:
Oli - Wto Wrz 02, 2008 23:24

nie napisałam tylko nic o szpagacie, bo nie umiem... :(
Badoha - Śro Wrz 03, 2008 11:03

Dziś ogonki kończą dwa tygodnie - więc może doczekamy się jakis nowych fotek? :) :foty:
persefona4 - Śro Wrz 03, 2008 19:26

Nastepne foty jak otworzą oczy, ale dawać chocby jakieś wieści, co u maluszków, może choc jedno oko otwarte, może któremuś sie bardziej śpieszy by spojrzeć na ten piękny świat :D
Mówić coś, bo az mnie z ciekawosci nosi :oops: :wink:

Badoha - Śro Wrz 03, 2008 21:03

No właśnie - jak miewają się maluchy? :) Dziś ogonki kończą dwa tygodnie - a tu nie ma żadnych wieści ;(
Azi - Śro Wrz 03, 2008 22:32

Wieść będzie jedna,a może podwójna, zobaczę jak to wyjdzie po napisaniu ;)

Podobnież chłopcy już otworzyli oczka i prawie wszystkie dziewczynki. Chłopaczki już mają zrobioną sesję, dziewczynki jeszcze nie. Dorota bardzo prosi o wyrozumiałość. Zaczęła rok szkolny, zmieniła szkołę, a szkoła jakaś dziwna, bo cisną od samego początku i oprócz urwania głowy z zakupem podręczników ma jeszcze od razu zadania domowe i przepytywanki, tak na dobry początek chyba ;)

Zrobienie zdjęć to połowa sukcesu, trzeba je jeszcze w miarę obrobić i wrzucić, a z tym wrzuceniem różnie bywa. Prawdopodobnie fotki powinny być jutro późnym popołudniem, chyba, że kadra nauczycielska wymyśli coś dodatkowego. A oprócz czasu na fotki i forum, Dory przede wszystkim musi poświęcić czas na socjalizację maluchów i niezaniedbywanie stada podstawowego, dlatego prosimy o wyrozumiałość ;)

A to dzisiaj w trakcie męskiej sesji ukazał się charakter Fauna. Wzięty na rękę podobnież się rozpłaszczył, zamienił w naleśnika i nadstawiał główkę do pieszczot :) Domek dla niego nadal poszukiwany, ale konieczny jest wymóg rozpłaszczania Faunika przynajmniej raz dziennie :lol:

A kto bardzo zniecierpliwiony i blisko mieszka, to Dory już propozycję złożyła kilka postów wcześniej ;)

persefona4 - Śro Wrz 03, 2008 22:40

Azi napisał/a:
Podobnież chłopcy już otworzyli oczka i prawie wszystkie dziewczynki
Czyli moje Skarbiątko już patrzy na świat :serducho: :serducho: :serducho:

Azi napisał/a:
A to dzisiaj w trakcie męskiej sesji ukazał się charakter Fauna. Wzięty na rękę podobnież się rozpłaszczył, zamienił w naleśnika i nadstawiał główkę do pieszczot
nie no słodziak, mały cukiereczek :serducho: Naleśniki sa boskie, a jakie pyszne :P

Azi napisał/a:
Prawdopodobnie fotki powinny być jutro późnym popołudniem
To super :mrgreen: czekamy :wink:
Badoha - Czw Wrz 04, 2008 08:36

Azi napisał/a:
Podobnież chłopcy już otworzyli oczka i prawie wszystkie dziewczynki

Cudowana wiadomość - moje Dziewczynki podziwiają Świat :serducho:

Cierpliwie czekamy na jakieś nowe wiadomości.

A Dory życzymy samych sukcesów w szkole i cierpliwości do nas :)

persefona4 - Czw Wrz 04, 2008 10:01

No to dzisiaj maja być wyczekane foty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group