To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot C Emerald Moon

Lavi - Czw Sie 14, 2008 22:40

Ajjj! Wszędzie teraz moje kochane blazedy widzę :serducho: Tak myślałam, że blazed.. Ale na pierwszej stronie blazedzik miał takie malutkie znaczenie na pyszczku. I nie byłam pewna :wink:
L. - Pią Sie 15, 2008 15:30

LunacyFringe, w miocie C nie było blazedów :P tylko husky.
Nie widzisz jak jaśnieje ? Ma tylko ciemniejszą pręgę na grzbiecie :wink:
Lavi, Lunacy się pomyliła.

Lavi - Pią Sie 15, 2008 15:32

Bo właśnie widziałam, że był tylko jeden blazed w tym miocie i miał takie malutkie znaczenie. Dlatego pytałam :wink:
LunacyFringe - Pią Sie 15, 2008 18:49

A to sory , wydawało mi sie , że właśnie nie wyjaśniały . Sory :oops: Głupia Lu ^^
zywym_trudniej - Pią Sie 15, 2008 22:41

Oj L. ja tam nie widzę żeby on zjaśniał za specjalnie.... Blazed jest jak nic i nie wprowadzaj ludzi w błąd :P
myaku - Pią Sie 15, 2008 23:35

zywym_trudniej, wyglada zupelnie jak moj Chichiro, jedno bardziej krecone wloski ma *.*
pituophis - Nie Sie 17, 2008 18:05

Caspar jest choco aguti?

Sliczny jest, taki obfity i miesisty :serducho: :serducho:
Sa plany dla niego?

zywym_trudniej - Nie Sie 17, 2008 18:30

Jest agouti. Ma piękną sierść, miękką i silnie poskręcaną :) Plany hodowlane w stosunku do niego zostały zawieszone na czas nieokreślony, ze względu na pojawienie się nowotworu w linii matki (miot K Babesina). W podobnej sytuacji jeśli chodzi o prawa hodowlane jest Tristan of Zirrael.
pituophis - Nie Sie 17, 2008 18:36

Jest z tak ciekawego polaczenia, ze powinien miec choc raz kontrolny miot - najwyzej w starszym wieku.

Ile wazy?

Matrix - Pon Sie 18, 2008 15:50

Cherry :)




zywym_trudniej - Wto Sie 19, 2008 00:00

Jejku, jakie cudeńko z niej wyrosło, piękna pannica, wprost przecudna :)
L. - Wto Sie 19, 2008 18:32

zywym_trudniej, weeś ja zawsze umieram jak jestem u Matrix :D
mimo, że jej futro nie jest rex'owo poskręcane to ma strasznie puszyste i takie och - ach! :mrgreen:
i jest duuuża :]

Matrix - Wto Sie 19, 2008 19:45

Cherry waży ok. 340 g :) Jest bardzo kochana, chociaż na początku trochę nieufna. Robi świetne miny :mrgreen: I te jej dumbowe uszy mnie zawsze powalają :serducho:
Zje praktycznie wszystko, co zostanie jej podane :>

L., miło ;)

[ Dodano: Sob Wrz 06, 2008 11:46 ]
Dzieciaki z miotu C Emerald Moon kończą dziś okrągły roczek!!! W tym moja Cherry :D
5 lat nie żyją, żyją nam lub jeszcze dłużej! :mrgreen: :serducho: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :jesterjump: Może ktoś się pokusi o jakieś fotki rodzeństwa? :>
Cherry na pewno dostanie dziś coś specjalnego :)

Layla - Sob Wrz 06, 2008 11:49

Up!

I :urodziny: ^^

Agnieszka - Sob Wrz 06, 2008 12:01

Buziaki dla wszystkich szczurków ode mnie, od Cesara i Camelota z okazji urodzin! :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group