To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Rozczochrańce - 11 maluchów + mamusia (zdjęcia na stronie 6)

Starsza Pani - Pon Lis 04, 2013 11:10

Pyl napisał/a:
Mamuśka sobie radzi - boli ją jeszcze i nie może znaleźć sobie miejsca, ale ładnie je i jest super kochana. .

Wygląda na to, że Hanka_i_Medyk zgarną największe słodziaki.
Wczoraj socjalizowałam maluchy w przychodni i małe beżowe najpierw rozzgrzytało się na całą przychodnię, potem pulsowało oczkami, a na koniec zasnęło w dłoni :serducho: .
Słodziak Susu był w bardziej bojowym nastroju :wink: .

susurrement - Pon Lis 04, 2013 11:26

Starsza Pani, nie może być wiecznie grzeczna przecież :serducho:
Hanka_i_Medyk - Pon Lis 04, 2013 11:39

Starsza Pani napisał/a:
Wygląda na to, że Hanka_i_Medyk zgarną największe słodziaki.
Wczoraj socjalizowałam maluchy w przychodni i małe beżowe najpierw rozzgrzytało się na całą przychodnię, potem pulsowało oczkami, a na koniec zasnęło w dłoni :serducho: .


Mrrrr :mrgreen:

quagmire - Pon Lis 04, 2013 11:42

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Pyl wspominała, że jakiś dom chciał przygarnąć całą pozostałą piątkę.

To fajnie :)

Pyl - Pon Lis 04, 2013 11:48

Dokładnie tak - jest osoba chętna do przygarnięcia całej piątki :serducho: Czekamy jeszcze na odpowiednią klatkę, stąd wpisana jest wstępna rezerwacja. Zaktualizowałam już post z rezerwacjami.

W związku z tym wnioskuję, aby - mimo, że maluszki jeszcze u mnie - przenieść wątek z interwencji, nic pilnego w tej chwili w nim się nie dzieje. Jedyne sensowne miejsce to chyba Mioty adoptowane. Jak się coś zmieni to będziemy przenosić albo założę osobny temat w dziale Oddam.

Dodatkowo myszole oznaczone jako rexy? mogą być double teddy rexami - mogą wtedy łysieć przez całe życie. Mam nadzieję, że jeśli się to sprawdzi nadal będziecie je kochać :oops:

Hanka_i_Medyk - Pon Lis 04, 2013 11:53

Pyl napisał/a:
Mam nadzieję, że jeśli się to sprawdzi nadal będziecie je kochać :oops:


Pff, że zacytuję słynny polski film:
Cytat:
Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej...

Vaco - Pon Lis 04, 2013 14:05

Dzielna mamusia! Teraz powinno być już tylko z górki, ładnie się wygoić i cieszyć się życiem. Z przemywaniem oczu Entliczkowi nie ma problemu, nawet jak nie będzie mu to odpowiadać :P
mmarcioszka - Pon Lis 04, 2013 22:17

Pyl, póki co przeniosłam tutaj, jak maluchy rozjadą się do DS dajcie znać, przeniosę do Miotów Adopotowanych ;)
Pyl - Pon Lis 04, 2013 22:42

Hanka_i_Medyk, Vaco, :serducho: :serducho:

mmarcioszka, dzięki :) Tylko... tylko my nie spełniamy wymogów szablonu :oops:

mmarcioszka - Pon Lis 04, 2013 22:50

Pyl, możesz dodać w pierwszym poście, że wszystkie mają już rezerwację, a szablon...oj tam, cii, nikt nie zauważy :P
Pyl - Pon Lis 04, 2013 22:55

mmarcioszka, nic nie mogę w pierwszym poście ;(
mmarcioszka - Pon Lis 04, 2013 23:02

Pyl, już zrobiłam stosowny dopisek. Jak Starsza Pani będzie miała chwilę może go edytować ;)
susurrement - Pon Lis 04, 2013 23:26

ah nie mogę się doczekać, ucałowałabym :serducho:

jak się czuje mini-mamusia?

Pyl - Pon Lis 04, 2013 23:41

mmarcioszka, dzięki :kwiatek:

Supełku, Mamuśka dobrze, wyskakuje mi z duny jak wstawiam miski z żarciem :) Waga nadal 230g, więc całkiem nieźle jak na nią. Jutro wieczorem ją wrzucę do dzieciaków, dziś jeszcze dałam jej wolne, niech sobie odpocznie - dość się napracowała i niech się zrośnie zanim będą po niej skakać. W środę będziemy w PV na kontroli, ale już chyba tylko Mamuśkę wezmę.

susurrement - Pon Lis 04, 2013 23:52

Pyl, a ma apetyt? je ładnie?
może coś potrzebujesz dla maluszków/mamusi?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group