To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

pszczoła - Wto Wrz 03, 2013 13:57

maris, mam tommyego w domu i wg mnie się nie nada, bo to kolos :(

a nie masz w domu jakiejś składanej, 2-3 szczurówki? Lub może wiesz, kto ma i pożyczy (jeśli zorganizujemy własny transport)?

Pyl - Wto Wrz 03, 2013 14:03

pszczoła, może napisać prośbę w osobnym wątku - nie każdy czyta ten wystawowy?
maris - Wto Wrz 03, 2013 15:12

pszczoła, właśnie nie mam :( najmniejsza dla szczurów jaką mam jest na 4-5 szczurów, ocynkowana i brzydka :P do tego daleko, bo w Gierałtowicach. Nie mam pojęcia, kto by we Wro mógł mieć odpowiednią. Myślę, że ogłoszenie w nowym wątku to dobry pomysł.

Szczurówka, ja jestem z górnego, ale cały wrzesień spędzam we Wro ;)

Willow - Wto Wrz 03, 2013 22:31

http://forum.szczury.biz/...d2fa2ec0#903947
Dziewczyny tutaj koleżanka z forum akurat z Wrocławia ma do sprzedania taką klatkę jaką akurat chcecie pożyczyć na wystawę i w ładnym stanie więc może z nią udało by się dogadać, że zanim sprzeda to może mogła by użyczyć w dobrej sprawie.

Pyl - Wto Wrz 03, 2013 22:34

Willow, na to samo wpadłam i napisałam do pszczółki, tylko chyba nie jest pod netem. A klatka super.
pszczoła - Wto Wrz 03, 2013 22:38

Willow, dzięki za cynk! :) Już napisałam pw.
Willow - Wto Wrz 03, 2013 22:42

Pyl, wielkie umysły myślą podobnie :P
pszczoła, no mam nadzieję, że się uda bo to naprawdę świetny pomysł żeby ludzie zobaczyli, że taka szczurza klatka nie wygląda wcale jak kocia kuweta. W zeszłym roku ci od fretek mieli klatki porozkładane i świetnie to wyglądało z całym ekwipunkiem.

Gratuluje inicjatywy :)

Pyl - Wto Wrz 03, 2013 22:49

Willow, prawdę powiadasz! :D
Mai-ah - Śro Wrz 04, 2013 08:29

Przydam się do czegoś? Niestety klatki niet :( ale mogę pomóc coś poustawiać/ pomeblować itp.
quagmire - Śro Wrz 04, 2013 10:33

Mai-ah, przydasz się do podziwiania szczurów na pewno :D
Resztą zarządza pszczoła.

Mai-ah - Śro Wrz 04, 2013 10:44

Podziwiać to na pewno przyjdę :) Tyle, ze jeśli tylko podziwiać to przyjdę z moimi chłopami (homo sapiens) rekreacyjnie. A jeśli się przydam w sensie coś pomóc organizacyjnie to przyjdę pomóc a homo sapiens dołączą zwiedzając.
Azi - Śro Wrz 04, 2013 11:31

Mój furet plus stoi w piwnicy nieuzywany, tylko, że jest nieskładany (półeczka nie odkręca się już) i ma w jednym miejscu wygryzioną małą dziurę w kuwecie, którą można zamaskowac byle domkiem.

Jezeli wpadniecie na to jak mozna ja przetransportować - np. w dwie osoby autobusem - to mogę użyczyć.

i szczurów maskotkowych u mnie z naście się znajdzie róznego rodzaju ;)

pszczoła - Śro Wrz 04, 2013 13:22

Azi, dzięki za propozycję :serducho:

Caqui się zgodziła, jakby w razie czego coś nie wypaliło, zorganizujemy transport klatki od Was ;)

Mai-ah, myślę, że z organizacją sobie poradzimy, tzn. my organizatorzy + chętni wystawcy. Nie chcę obciążać dodatkowo osób, które nie muszą być od samego rana. Wyśpij się ;)

Caqui - Śro Wrz 04, 2013 17:44

Hej! Mogę użyczyć klatkę jeśli podamy przy niej informację że jest na sprzedaż - odbiór po wystawie. Wtedy mam z głowy taszczenie na pocztę. :) Czy chcecie samą klatkę, czy coś z wyposażenia też?
aneczka1-13 - Śro Wrz 04, 2013 20:15

Wg. mnie to dobre rozwiazanie tylko pytanie jak organizatorzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group