To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Śro Maj 15, 2013 22:04

klimejszyn, a może jakieś inne krakowskie lecznice niż wymienione możesz obsłużyć? Dużo tego nie mamy w Krakowie. Nie znam krakowskich lecznic, ale jeśli coś znajdziesz to pisz.

wilczek777, już wysłałam, ale najwyżej wyślę jeszcze raz, nikogo w Kołobrzegu nie mamy. A jaka jest skala tych lecznic?


No i zbliżamy się do 200 lecznic! Kto chce obsłużyć dwusetną? :P

L. - Śro Maj 15, 2013 22:27

L. te nadprogramowe ulotki które wzięłam w Olsztynie rozłożę: na Jarotach w GRAFIELD'ZIE, może PULSARZE i w małej lecznicy na ul. Pana Tadeusza - ale ich na razie nie potwierdzam w stu procentach, bo może zahaczę o jakąś inną, która będzie mi po drodze ;p

edit: w nowej pracy całkiem przypadkiem okazało się, że kolega ze zmiany ma szczura - przyniosłam mu wczoraj naszą ulotkę :mrgreen:
to dzisiaj pytał czy jak jego ma 8 miesiecy to czy nie jest za późno na towarzysza :D

klimejszyn - Śro Maj 15, 2013 22:55

Pyl, jak najbardziej mogę obskoczyć lecznice np w Nowej Hucie - u mnie na miejscu. bo im dalej, tym mniej lecznic znam - jeżdżę na drugi koniec Krakowa tylko do Oazzy :P
przemyślę sobie na spokojnie, gdzie warto by było zahaczyć (może Amavet na Centralnej - całkiem konkretna lecznica z dyżurami całodobowymi; i Krakvet na Złotego Wieku).

Pyl - Śro Maj 15, 2013 23:05

L., to póki co wpiszę to co podałaś, jak coś innego wymyślisz to zmienię.

L. napisał/a:
dzisiaj pytał czy jak jego ma 8 miesiecy to czy nie jest za późno na towarzysza
:D

klimejszyn, ok, to jak przemyślisz to daj znać ile i jakich to dopiszę do zestawienia. Jutro i tak na pocztę nie idę, bo czas na weta, ale może w piątek mi się uda.

/Edit
No i klimejszyn dorobiła się 200. pozycji! :serducho:

klimejszyn - Śro Maj 15, 2013 23:25

Pyl napisał/a:

No i klimejszyn dorobiła się 200. pozycji! :serducho:

:jupi: :jupi:
wyślę jutro pw z informacjami co i jak dokładnie :)

Pyl - Śro Maj 15, 2013 23:26

klimejszyn, gratki! I czekam spokojnie na PW.
wilczek777 - Śro Maj 15, 2013 23:32

W Kołobrzegu jest jedna duża lecznica (główne centrum dowodzenia :) a obok zoologiczny bez zwierząt - jedne drzwi mają dosłownie). Ulica Zapleczna 7Fz tego co pamiętam. Reszta zoologów ma zwierzęta niestety. Kolejnych lecznic nie znamy bo tam nie chodzimy ale już daje namiary: Boliłapka(?) przy ulicy Budowlanej. Kolejna lecznica na ulicy Kamiennej. Jest jeszcze jedna oddalona przy ulicy Stefana Czarnieckiego 9C.
Pyl - Czw Maj 16, 2013 00:04

wilczek777, a skala lecznic? "Jedna duża lecznica" jest duża wg opisanych w 1. poście kryteriów? A pozostałe jakiej są skali?
Czy do tej na Czarneckiego też chcesz podjechać?

wilczek777 - Czw Maj 16, 2013 00:46

Jedna duża lecznica - z perspektywy klienteli która wchodzi do zoologa po karmę i np. przy okazji na pazury czy coś... Nie mówiąc o tym, że to chyba jedyny znający się na szczurach chociaż trochę. Tam szczury to niszowy klient...To jest Kołobrzeg te wszystkie lecznice mają max po 2 wetów... (Ten o którym piszę, że duży jest jedyny i nawet nie ma "pani przy biurku"). Nie wiem jak dokładnie jest w innych lecznicach ale TŻ twierdzi, ze każda lecznica ma jednego weta. To mała mieścina i większość to przyjezdni jednak... Pyl, podjechać nie ale podejść zawsze można :)
Pyl - Czw Maj 16, 2013 11:19

wilczek777, to Ci dodatkowo 125 wyślę - jeśli sklep i największa lecznica to niemal jedno to nie ma co dawać tam więcej.

wilczek777 napisał/a:
Pyl, podjechać nie ale podejść zawsze można
:oops:
Dzięki bardzo :kwiatek:

quagmire - Czw Maj 16, 2013 11:51

Mi idzie powoli, ale w Elwecie na Grzybowskiej już są :)
Miło przyjęte :serducho:

Pyl - Czw Maj 16, 2013 12:03

quagmire, :kwiatek:

Ja wczoraj podrzuciłam do jakiejś dodatkowej małej lecznicy na al. Wilanowskiej, bo się nawinęła pod rękę, a znajomy zabrał do kolejnej. Kręci się :mrgreen:
Zaraz zacznę nanosić informacje o realizacji w pierwszym poście :mrgreen:

Cegriiz - Czw Maj 16, 2013 18:13

Mi jeszcze dwie lecznice zostały, ale to przy okazji przyniosę. Jedną partię pewnie w drodze do kościoła w niedzielę, a drugą w poniedziałek z wizytą.
pszczoła - Czw Maj 16, 2013 21:24

Poznańskie już rozwiezione :mrgreen:
Cegriiz - Czw Maj 16, 2013 22:50

Pyl, Przasnyska, Reymonta i Broniewskiego zaulotkowane i oplakatowione.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group