To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

Layla - Nie Kwi 20, 2008 14:25

U mnie chłopaki też siadują na dachu domku, domek jest w klatce. Namiot zaś to obiekt wybiegowo-wielofunkcyjny - stołówka, ring, miejsce na udany seks :oops: (szczególnie gejowskie orgie tam często się odbywają), miejsce na sikanie :roll: i wiele innych. Kupiłam zupełnie bez przekonania, a teraz nie wyobrażam sobie, żeby go nie było.
devilline - Nie Kwi 20, 2008 14:37

Kiedyś mieliśmy namiot, ale taki zwykły, dla ludzi. Malutki był. Szczury go uwielbiały! Napakowałam im tam mnóstwo dupereli i szaleli że szok! Ale potem zaczeli go przerabiać na druszlak i zrobił sie zbyt głopotliwy, wiec go usunełam.
Oli - Nie Kwi 20, 2008 14:40

Layla, ja pisałam o takim domku fretkowo/psim z materiału. Moi chłopcy oprócz plastikowych domków w klatce posiadają na wybiegu taki z materiału.
Ratata - Nie Kwi 20, 2008 16:31

Dostaliśmy kiedyś taki namiocik od Wanny, zdaje się, że firmy LivingWorld i był hitem dla dzieciaków z miotu C. Wisiał podweiszony na górze klatki, więc w środku było jak w zasłoniętym hamaczku. Gdy dorosły, ich ulubionym zajęciem stało się wyciąganie drutów z namiotu przez wygryzione uprzednio dziury :roll:
Potem namiot odziedziczył dziadzio Ogryzek, który też kochał go nad życie, zwłaszcza że mógł go dowolnie przestawiać z miejsca na miejsce i domek nie tracił fasonu.

plora - Czw Maj 08, 2008 00:03

patrzcie co znalazłam na allegro :mrgreen: http://allegro.pl/show_it...Fa%3E%3C%2Fi%3E
wymarzony domek dla szczurów (przynajmniej moje takie uwielbiają :wink: )
na tej stronie(jest podana w aukcji-podaję ją żeby inne osoby nawet po zakończeniu aukcji mogły zobaczyć to o co mi chodziło) www.ogroderia.com jest też kilka innych moim zdaniem ciekawych alternatyw i chyba się na którąś skuszę :) o o tym myślicie?

Off-Topic:
proszę mnie tylko nie posądzać o reklamę :wink:

Dory - Pią Maj 09, 2008 12:09

Jak dla mnie nietrwały :wink:
Layla - Pią Maj 09, 2008 14:18

plora, u mnie zostałby w kilka dni ponadgryzany i zalany do granic możliwości :]
Anonymous - Pią Maj 09, 2008 18:43

plora napisał/a:
jest też kilka innych (...) alternatyw
alternatywa jest zawsze jedna, to tak na marginesie. ;)

Domki bardzo fajne, ale i u mnie nie przetrwałyby pewnie tygodnia. Dziewczyny posiekają, chłopaki obficie zroszą. :)

falka - Pią Maj 09, 2008 18:48

Viss napisał/a:
alternatywa jest zawsze jedna, to tak na marginesie. ;)

Off-Topic:
chyba, że alternatywy 4 :lol:

polegalu - Śro Maj 14, 2008 23:48

Mam pytanko: domek w klatce raczej na dole, na gorze czy gdzies po srodku klatki :) ?
Asaurus - Czw Maj 15, 2008 10:09

polegalu, na górze raczej, ale przetestuj gdzie będzie bardziej pasowało szczurom, każdy ma inny charakter i inne upodobania.
PALATINA - Czw Maj 15, 2008 18:04

Ja mam domki na 3 wysokościach.
Używany regularnie jest tylko ten najwyższej zamontowany.
Inne tylko od czasu do czasu (np. podczas uciekania w kąt ze smakołykiem).

Anonymous - Czw Maj 15, 2008 18:25

A ja mam dwa domki Savica i oba są oblegane. Jeden jest w połowie woliery, drugi na samym dole. Wniosek z tego taki, że tak kochają te domki iż wszystko jedno gdzie stoją. :D
idaa - Czw Maj 15, 2008 22:47

Ja właśnie zrezygnowałam z domku. Był dla mnie trudno dostępny. Co prawda wyciągałam codziennie polarki, ale nie mogłam go wyszorować i był stałym źródłem smrodu :wink: Zainstalowałam im czapkę (mam ich sporo po dzieciakach swoich i cudzych) i wyłożyłam polarkami. Powstało gniazdko. Coś wspaniałego. Od razu śpią razem, czego nie robili w domku. No i miziac ich mogę w każdej chwili, w domku nie zaryzykowałam.
zasadzkas - Pią Maj 16, 2008 01:06

Moje też mają 2 Savica, jeden stoi na dole i jest schowaniem ze smacznym kąskiem. Drugi jest na zmianę, bo wyżej to włażą do nor, tunel i hamaków.
No, i nie wiem, jak go zamontować w powietrzu, wysoko w klatce?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group