To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

sachma - Pon Sty 15, 2007 16:39

dobrze, w takim razie kolejne foty beda juz podpisane Emi ;)
Nisia - Pon Sty 15, 2007 16:40

Patrząc na te zdjęcia stwierdzam: dobrze odkarmione :D
Anonymous - Pon Sty 15, 2007 16:52

Effendi *_* Jejciuniu :D
Izabela - Pon Sty 15, 2007 17:52

Wszystkie śliczniunie, oczywiście, ale mnie Entaza chwyciła za serce szczególnie :mrgreen:
To jest ten bareback, tak ? A odcień blue czy jaki ? Wygląda, jakby głową wpadła do puszki z farbą :lol:

Cola - Pon Sty 15, 2007 19:05

to grupowe zdjęcie to po prostu kupa słodyczy!! ^^
sachma - Pon Sty 15, 2007 19:32

Izabela, tak to bareback ;) russian blue :) sciemniala nam ;)
Oli - Pon Sty 15, 2007 19:57

A jakiego umaszczenia jest Enigma? To kaptur zblazowany czy jak? Mnie wlasnie ona najbardziej urzekla swym urokiem... :mrgreen:
Syameze - Pon Sty 15, 2007 20:12

Cytat:
Euforia jest chyba minimalnym blaze

Zdaje mi sie, ze mala bedzie miala takie znaczenie jak Arsen z Xylozy, ktory mieszkal z mat

Guślarka - Pon Sty 15, 2007 20:54

Olimpia napisał/a:
A jakiego umaszczenia jest Enigma? To kaptur zblazowany czy jak? Mnie wlasnie ona najbardziej urzekla swym urokiem... :mrgreen:


Zgadzam się, Enigma jest tu najładniejsza :) I też dołączam się do pytania: jakie to umaszczenie :?:

sachma - Pon Sty 15, 2007 21:06

umaszczenie america blue ;) a znaczenie hymm zastanawialam sie nad niestadardowy blazed niestandardowy hooded... ale ale... u niej tego kaptura jakby w ogole nie bylo... dlatego mam w tej kwestii problemy z okresleniem... a nie chce popelnic bledu, na razie jeszcze raz powtarzam sobie wszystkie znaczenia i ona mi juz nawet w pewnych mametach dalmatina przypominala :P no nie wiem jeszcze... musze przewertowac przekonsultowac i takie tam ;)
Katie - Wto Sty 16, 2007 16:08

Cudowne maleństwa :serducho:
A jakie kolorki mają Escanorek i Etain? Muszę przyznać, że mnie tam wśród dziewcząt właśnie ta mała dama urzeka :P I oczywiście umieram z ciekawości, co w końcu z chłopczyka wyrośnie :mrgreen:

sachma - Wto Sty 16, 2007 22:03

Escanor to najpewniej platinum hooded spotted... tak mi sie wydaje... Etain to russian dove :)
Dory - Wto Sty 16, 2007 22:24

Śliczności :serduszka:
Enigma... :zakochany:

Tygrys - Wto Sty 16, 2007 22:40

Taaak mój Effendi jest prześliczny zgadzam się z publicznością :P nie mogę się napatrzeć...

i w ogóle wszystkie są super :oops:

MadzikT - Wto Sty 16, 2007 22:42

Co to dopiero bedzie jak otworzą oczka...Juz nie mogę siędoczekac !!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group