To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

susurrement - Nie Mar 11, 2012 15:36

omatko, jakie przesłodkie. uwielbiam kluski tak właśnie na chwilę przed otwarciem oczu i chwilę po, wtedy są najbardziej urocze :serducho:
Pyl - Nie Mar 11, 2012 22:06

Hełoł!
To my, bardzo wymiziane maluchy :mrgreen: Po wczorajszym dniu pełnym ciotek i wujków dziś jakoś tak spokojnie i cicho w domu, nie wiemy jak się zachować w takiej ciszy. Rozrabiamy więc ile wlezie, bo co innego nam pozostało robić :P

Zostaliśmy wczoraj zważeni, ale Duża nie wpisała naszych wag... no i się zdezaktualizowały! Ważymy po 2 a niektórzy po 3 gramy więcej niż wczoraj.
I tak agutki:
- najmniejsza siostrzyczka 30,7g (tak, znów do przodu! waży teraz 80-90% tego co my! gdyby Duża nie zapamiętała znaczenia maleńkiej to już by nie wiedziała, która to znas :P )
- najdłużej leczona siostrzyczka 35,5 g
- braciszek z szerokim wzorkiem i księżycem po boku 36,1 g
- braciszek spaślak (wczoraj najcięższy, a dziś już nie) 38,1 g
Czarnuszki:
- Zosia Ciabata 34,5 g
- siostrzyczka spaślak 38,4 g :shock:
- Pirat (z Karaibów?) 34,5 g
- no i ja - narrator - taki zwykły haszczak o niezwykłym podróżniczym duchu - 36 g

Duża coś mówiła o zdjęciach, ale... chyba źle o nich mówiła. Zasadniczo jakaś taka była podenerwowana na swój telefon, że niby za wolny czy co? Nie wiem o co jej chodziło, ale zrozumiałem, że z sesji indywidualnej na razie nici :( Tylko jak my znajdziemy domki bez pięknych fotek indywidualnych? Biedna ciocia Martini będzie się musiała bardziej postarać... :>

Motylove - Nie Mar 11, 2012 22:28

Rosną, rosną :serducho:
W takim razie czekamy cierpliwie bądź nie na sesje indywidualną :)

taivas - Nie Mar 11, 2012 22:35

Boziu... Jakie kluchy cudowne... Mogę tak w nieskończoność je wychwalać. :lol1: :serducho:
Pyl - Nie Mar 11, 2012 23:02

Lecą te filmiki i lecą i dolecieć do Was chyba nie chcą...

Agutki:


Czarnuszki:

babyduck - Nie Mar 11, 2012 23:12

:shock: jeszcze wczoraj miały pozamykane oczka
Sayu - Nie Mar 11, 2012 23:24

A czy drugi czarnuszek z ciapka na oku nie może być dziewuszką? *robi smutna minke* ;(
Pyl - Nie Mar 11, 2012 23:31

No, doleciały. Dziś więcej nie będzie, komórka przyssała się do cyca i musi się najeść.

babyduck, chyba wczoraj nie patrzyłaś dokładnie, parę sztuk miało już małe szparki, a wieczorem już nawet prawie oczka :P

Sayu, mam mu coś uciąć? *robi przerażoną minkę*

Martini - Nie Mar 11, 2012 23:40

No Wy tam gadu gadu o ważeniu, Zwykły Haszczaku, a powiedzcie jeszcze, kiedy będziecie chcieli podróżować do nowych domków :> ? Wczoraj rozrabialiście tak, ze pewnie niedługo Wam się zachce?
Pyl - Nie Mar 11, 2012 23:55

Z maminym cycem to nawet dziś - tylko kto zaadoptuje nas wszystkich i czy Duża nas odda :P
A bez cyca to najwcześniej w Prima Aprilis, może ktoś uwierzy, że to żart, nie? A jeszcze lepiej tydzień później to będziemy mieli 6 tygodni.

babyduck - Nie Mar 11, 2012 23:55

To może ja miała na rękach akurat te z zamkniętymi.
Pyl - Nie Mar 11, 2012 23:56

babyduck, to możliwe. Trzeba to poprawić :P
Martini - Nie Mar 11, 2012 23:58

Pyl napisał/a:
Z maminym cycem to nawet dziś - tylko kto zaadoptuje nas wszystkich i czy Duża nas odda


Może niech Duża Was zaadoptuje?

Pyl - Pon Mar 12, 2012 00:04

Duża nas chyba nie kocha, bo powiedziała, że żadnego z nas nie zaadoptuje ;(
Sayu - Pon Mar 12, 2012 00:21

Pyl, oba czarnuszki z plamkami na slepkach to samczyki? ;(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group