To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

renett - Czw Gru 22, 2011 06:26

W praktyce to raczej będą jutro :wink: Już się nie mogę doczekać...
Noxa - Czw Gru 22, 2011 17:58

A ja mam nadzieję że po drodze do renett zdążę je jeszcze wymiziać, bo dziewczyny jadą jednym transportem z moimi chłopakami :serducho:
renett - Czw Gru 22, 2011 22:26

greenfreak jedzie prosto do mnie :P Chyba że będzie Ci się chciało po nią przyjechać to wtedy wymiziasz dziewczyny :mrgreen: Zapraszam
Onia - Czw Gru 22, 2011 22:45

ehh a ja szukam, pytam i na razie transportu brak dla "jeszcze nie mojego" agutka...

Jak by sie dało jakies zdjecia, zebym chociaz popatrzec mogla to bylabym wdzieczna :)

renett - Sob Gru 24, 2011 11:17

Dziewczynki od wczoraj u mnie, są śliczne, ładniejsze niż na zdjęciach :wink: Bardzo grzeczne i kochane, wystarczy podejść do klatki a już czekają: na jakiś smaczny kąsek, lub wyjście - same włażą na ręce ani trochę ni boją się ludzi :) Naprawdę wspaniałe szczurzynki :mrgreen: Mamusia wygląda bezbłędnie, gdy stoi i gapi się tymi swoimi wielkimi oczami :shock: nie da się wtedy jej nie wyciągnąć...
nubijka - Sob Gru 24, 2011 11:50

jestem zazdrosna ;( :wink:
pizmol - Nie Gru 25, 2011 12:59

ehhh... a my jednak doszliśmy do wniosku, że święta trójca jest tak święta, że nie mamy serca ich rozdzielać. Tworzą idealne trio i jeden oddzielony cierpiałby bardzo. Nawet w towarzystwie naszych sześciu wielkoludów. Więc jeśli natkapatka, nubijka i Biedronka się zgodzą to chcielibyśmy, aby ziomki pojechały razem. Oddamy je z bólem serca, ale przynajmniej nie będziemy się martwić, że jeden, który miał zostać u nas, będzie tęsknił za braćmi. Jedzą razem, wychodzą z klatki razem, biją się z naszą dłonią razem, chowają się w fałdki kołdry razem... Nawet łebki w drzwiach klatki wystawiają jednocześnie... Nie można ich rozdzielać...
natkapatka - Nie Gru 25, 2011 16:15

pizmol, szczerze mówiąc to dalas mi teraz do myslenia......nie wiem czy wezme wszystkie trzy, bo jeszcze czekam na innego szczurka.
nubijka - Nie Gru 25, 2011 19:52

idealnie by było, gdyby skrzaty trafiły razem :)
natkapatka - Nie Gru 25, 2011 21:41

Czekam na jakies wiadomosci, bo nie wiem co robić.
pizmol - Nie Gru 25, 2011 23:35

natkapatka, decyzja należy fo Ciebie :) może to Ci pomoże w jej podjeciu :) https://www.youtube.com/w...be_gdata_player
natkapatka - Pon Gru 26, 2011 00:58

pizmol, nie pomaga.... chcecie wszystkie zostawic u siebie ?
pizmol - Pon Gru 26, 2011 09:19

nie, nie ma szans. nie mamy miejsca na jeszcze trzy.
natkapatka - Pon Gru 26, 2011 09:53

no to decydujcie, bo wyjezdzam i nie wiem czy brac transporter
nubijka - Pon Gru 26, 2011 10:48

a na czym stanęło? że natkapatka bierze dwa, a pizmol jednego? pizmol- Ty znasz maluchy najlepiej- jeśli uważasz, że mają iść do adopcji we 3, bo są tak zżyte- to niech tak będzie, jak myślisz, że rozłąka nie skrzywdzi maluchy, to rozłącz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group