To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

natkapatka - Nie Gru 16, 2012 19:30

jancia.sz, fajna klatka :) Ja czekam na Perfecta......
klimejszyn - Nie Gru 16, 2012 19:30

jancia.sz, no, to chłopaki tez mają duże klatencje :)
marzył mi się kiedyś tommy... :)

Karmell - Wto Gru 18, 2012 18:01

Klatka moich marmoladek. :]


Macie jakiś pomysł co jeszcze dodać.? :3

limomanka - Wto Gru 18, 2012 18:19

A po co dodawać? Klatka jest pięknie i totalnie urządzona :) Zostaw sobie nowości na wymianę sprzętu (podziwiam, że włożyłaś im materiałowy koszyk - jak często trzeba go prać?).
Karmell - Wto Gru 18, 2012 21:08

Ja piorę go przy każdym sprzątaniu, nawet jeśli nie śmierdzi. Jest już tam chyba z miesiąc, albo więcej i jeszcze go nie pogryzły. o.o
Nietoperrr... - Wto Gru 18, 2012 23:12

U mnie taki koszyk też kiedyś wisiał i sprawdzał się obłędnie! :) Narzucałam na każde piętro polarkowych szmatek i szczuractwo zadowolone było bardzo :wink:
Mały koszt mebelka,łatwe w utrzymaniu w czystości,po pogryzieniu wymiana nie boli dla kieszeni :wink:

mmarcioszka - Pon Gru 31, 2012 16:58

Wreszcie jestem w 100% zadowolona z hamaków i reszty polarowego wyposażenia :mrgreen: Ma idealne wymiary i kolory takie, jak chciałam.

Asaurus - Pon Gru 31, 2012 18:08

mmarcioszka, zazdroszczę, naszym kolejnym klatkom ciągle czegoś brakuje do ideału. Nie ma to jak zadowolenie ze swojego dzieła :]
natkapatka - Pon Gru 31, 2012 18:14

mmarcioszka, super wygląda :)
mmarcioszka - Pon Gru 31, 2012 18:16

Asaurus, za każdym razem coś mi nie pasowalo, aż wreszcie po ponad roku pracy nad tą konkretną klatką jestem zad8pokona. Na pewno wkrótce wyjdzie jakaś nowa niedoskonałość do poprawki, ale póki co wszystko jest tak, jak chciałam :)
fila - Pon Gru 31, 2012 18:16

Wspaniała klatka mmarcioszka!!
Masz tylko sporo prania ;P ja ostatnio prałam moich kilka hamaczków i roboty z tym co nie miara, tak moje brudasy zasikały wszystko :evil:

mmarcioszka - Pon Gru 31, 2012 18:28

Pranie raz w tygodniu to pikuś w porównaniu z codziennym myciem półek :P
limomanka - Wto Sty 01, 2013 11:35

mmarcioszka napisał/a:
Pranie raz w tygodniu to pikuś w porównaniu z codziennym myciem półek :P


O tak - do wydatków dołączają ręczniki papierowe w hurtowych ilościach. Ja chyba wreszcie zainwestuję w półki, bo przez dziurki w koszykach kupa wyłazi :] Btw - boska klatka dla Twoich piękności :serducho:

jancia - Wto Sty 01, 2013 13:41

mmarcioszka, :shock: :shock: przepiękna klatka !!! :) Ale dziewczyny mają willę- najlepszą szczurzą w PL :p A kto szył hamaki? :)

SilRats, ja bym dała więcej hamaków i półek :) ale kaltak super wielka :) masz dużo przestrzeni do zagospodarowania :)

To ja jeszcze swoją wrzucę :)


Revo - Śro Sty 02, 2013 09:48

U nas to dopiero początki :roll: Noworoczne ulepszenie domku maluchów (niedługo jeszcze tunele i cała reszta). Mam ambitny plan stworzenia tak pięknych willi jak Wasze :serducho:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group