To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

fila - Wto Lis 20, 2012 21:30

Rany :shock: Madziastan Twoja klatka to prawdziwa willa, ogony są napewno szczęśliwe w takim mieszkanku.
Dukat, Twoja klatka jest równie fantastyczna, rewelacyjne wyposażenie moro :wink:

madziastan - Śro Lis 21, 2012 11:30

fila, dzięki!!! :D
Dukat - Śro Lis 21, 2012 23:36

Bardzo dziękuję :)
a dziś bardziej dziewczęca odsłona






lepakkomies - Czw Lis 22, 2012 00:12

Dukat, jak słodko :serduszka:
limomanka - Pią Lis 23, 2012 17:47

Dukat, nie chcę zgadywać, kto Cię do tego namówił :P Ach, jak mi się zrobiło różowo... :lol:
mmarcioszka - Sob Gru 01, 2012 15:11

Mamy nowe hamaczki i tunele od dorota33, więc się pochwalę :serducho: :mrgreen:

Klaudiaaa. - Sob Gru 01, 2012 18:54

Śliczne ...Ja uwielbiam mebelki Pani Dorotki tyle ,że 4 dni temu Nasz koschany domek misiowy odszedł (*) :lol: :oops: .Robicie mi kompleksy też chcę wolierę !!!! :P mmarcioszka co to za model ? :] :roll:
mmarcioszka - Sob Gru 01, 2012 23:04

Klaudiaaa., wszyscy o to pytają za każdym razem jak wrzucam zdjęcia ;) To ferplast, ale jakis niespotykany model. Kupiłam używaną i mimo wielu prob nie znalazłam drugiej takiej ;) Jest świeta, w moim temacie jest więcej zdjęć :D
fila - Wto Gru 04, 2012 09:12

mmarcioszka super kolorowo u Ciebie w klatce, bardzo mi się podoba. Powiedz mi czy półki które masz w klatce są oryginalne ferplastu?? Bo świetnie wyglądają takie kolorowe, a ja wszędzie w sklepach widzę tylko szare. Kupiłaś je oddzielnie w jakimś sklepie czy były już razem z klatką??
smeg - Wto Gru 04, 2012 16:39

fila, w Polsce niestety dostępne są tylko szare tarasy Ferplasta, kolorowe czasem zamawiamy wspólnie z zagranicy, np. z fretten.nl.
mmarcioszka - Wto Gru 04, 2012 18:55

fila, tak jak pisze smeg - w Polsce nie ma kolorowych ;) To są tarasy ferplast, czerwone z Anglii z equinecaninefeline.com, a zielone z Holandii z fretten.nl. Czasem na forum są zbiorowe zamówienia z tych sklepów ;)
klimejszyn - Nie Gru 16, 2012 17:14

Fluffy


stadko


myszki


ubogo u nas w hamaki, bo maluchom coś się z główkami podziało i wszystko szatkują ;)

jancia - Nie Gru 16, 2012 19:07

klimejszyn, Fluffy mieszka sam ? :) Ale ma willę ;p

Stadkowa klaciora meega :) I myszki też mają widzę dunę extra large :)

klimejszyn - Nie Gru 16, 2012 19:17

jancia.sz, tak, Fluffy mieszka sam :)
od wczoraj ma setkę, wcześniej miał 80tkę. zmieniłam mu dlatego, że z racji wieku łapki mu już siadają i teraz ma więcej parteru do dreptania, a na tarasy się czasem wgramoli :)

jancia - Nie Gru 16, 2012 19:25

klimejszyn, Fluffy ma naprawdę sporą przestrzeń :) taka duża kawalerka :)

To i ja wstawię naszą klatencję

górną część zamieszkują Edward, Elvis i Freddie. Dolna w całości należy do Kevina.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group