To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

mmarcioszka - Nie Paź 26, 2014 15:13

Off-Topic:
Alexis, mam podobnego od dorota33, szczury uwielbiają w nim spać ;)

smeg - Nie Paź 26, 2014 15:21

Tak, mój tez jest od dorota33 - jak widać, nie tylko szczury ;)
Alexis - Nie Paź 26, 2014 15:32

cudny!

Monia ma zapalenie spojówek w jednym oku, dopadło bidę. z oczkiem chyba lepiej po 2 dniach zakrapiania, ale kota jakąś chandrę dzisiaj ma.

Devona - Czw Paź 30, 2014 14:09

Ludzkiska, czy ktoś byłby chętny na kuwetę? Taka, jak tutaj, tylko czerwona. Skusiliśmy się ze względu na cenę (i jest naprawdę niska w stosunku do rozmiaru, nasze stare są mniej więcej takie same i kosztowały prawie 2 razy więcej), ale Gizmo jej nie akceptuje (sika na łóżko, od kiedy ją postawiliśmy w pokoju). Prawie nowa, używana może z 2 tygodnie (i to niezbyt często, bo Elmo woli drugą kuwetę). Sprzedam za cenę zakupu, czyli za 40 zł, ja pokrywam koszty wysyłki (będę mogła ją nadać w drugiej połowie listopada).
nezu - Nie Lis 02, 2014 08:57

Komuś się urosło... ;)


limomanka - Nie Lis 02, 2014 13:33

nezu, przepiękna :serducho:
klauduska - Nie Lis 02, 2014 13:39

limomanka, to kocur jest ;)

nezu, a ja się nie mogę nadziwić, jak on urósł :D

limomanka - Nie Lis 02, 2014 13:43

A to nie Zapałka?
klauduska - Nie Lis 02, 2014 13:52

limomanka, nezu ma dwa koty. Kotkę czarno-białą i kocurka tego.
edit:
Zapałka mieszka w Malborku.

Ninek - Nie Lis 02, 2014 14:29

Piękny kocur z niego wyrósł! Od razu widać, że samcza morda, taka masywna i przystojna :serducho:
Podobny do kota mojego brata. Muszę mu przy okazji jakieś zdjęcie machnąć i tu pokazać. Piękny kot, 7kg i ani odrobiny tłuszczu :mrgreen:

Karena - Nie Lis 02, 2014 16:13

nezu napisał/a:
Komuś się urosło... ;)

[url=http://i258.photobuc...ca6.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://i258.photobuc...102.jpg]Obrazek[/URL]



O mistrz ganiania za wędką i skradania się :mrgreen:

mikanek - Pon Lis 03, 2014 17:56

Devona mogę wrzucić Twoją ofertę na kocią grupę?
nezu - Pon Lis 03, 2014 19:31

Koty są cztery. ;)

Dwa mieszkają w Malborku, w moim domu rodzinnym, z tatą. Mieszkają tam i tam zostały, bo ostatnie 9 lat mieszkały w dużym domu i miały sporo przestrzeni dla siebie. Zapałka nie jest nerwusem, ale Rudi (dugi malborski kot) to neurotyk z sporymi problemami psychicznymi i zaburzeniami kompulsywnymi niestety, w dodatko bardzo z Zapałką związany. Przy przeprowadzce zszedłby na zawał, albo zasrał dom na amen, więc został wraz z Zapałcią z tatą.

Emmet i Eti zaś mieszkają ze mną i moim chłopakiem tu, w Warszawie, na miejscu. :)


Na zdjęciu jest warszawski najmłodszy kawaler, Emmet. :)
Dawniej zwany Chomikiem. ;)

Devona - Pon Lis 03, 2014 21:48

Mikanek, jasne. Fajnie by było, gdyby się sprzedała, bo w zasadzie stoi sobie dla zasady. Trzeba było przynieść starą kuwetę z piwnicy (ma pęknięte dno, zaklejone na razie taśmą) i Gizmo podobno robi tylko do niej :/ . Będę chyba musiała kupić identyczną.
limomanka - Pon Lis 03, 2014 22:59

nezu, dzięki za wyjaśnienie :) Posiłkowałam się tym, co jest zadeklarowane w pierwszym poście i jedynym kotem z pasującym umaszczeniem wydawała mi się Zapałka :wink:
Nie zmienia to faktu, że fotka urocza i model bardzo przystojny :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group