To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

lilith - Pią Sie 24, 2012 22:14

w takiej klatce to max 1 mysz , chyba zeby pietro miala to max 2 ale ogolnie jest bardzo mala i wymagalaby wymiany za jakis czas , a na szczurka to jest mikroskopijna wrecz ;/
pewnie ktos cie wprowadzil w blad i niestety musisz to zmienic ;)
a to moja klatka wlasciwie polaczenie 2 , szczurzej i swinkowej , z czasem zyska jeszcze pewnie 1 nadbudowke poniewaz mam jeszcze nieco mniejsza klake , ale to wtedy jak dolaczy 5 szczuras , wystroj sie zmienia co jakis czas i sa dodawane nowe hamaki i inne atrakcje
mieszkaja w niej 4 szczurasy juz dosc duze

Myslicielka - Pią Sie 24, 2012 22:18

lilith, ciekawe rozwiązanie, jaki rozmiar razem ma ta połączona klatka ;) ?
lilith - Pią Sie 24, 2012 22:20

wys 100 cm , szer 40 , dl 70
Niamey - Pią Sie 24, 2012 22:36

agu, zawsze możesz wykorzystać tę klatkę jako nadbudówkę do np. jakiejś niedrogiej, używanej króliczówki z allegro.
Ejs - Śro Sie 29, 2012 20:42

lilith, no i piekna klatencja :) a jak pieknie hamakowo.
U mnie hamaki capią po kilku godzinach od zawieszenia masakra, dlatego wole bardziej plastiki wszelkiego rodzaju :D

blueturk - Czw Sie 30, 2012 00:21



Skromnie, bo większość hamaków w praniu, poza tym część wyposażenia w drugiej klatce razem z Bruce'm.

Ejs - Czw Sie 30, 2012 06:58

blueturk, Można by jakiś koszyczek dodać i będzie git ;)
Ale zielono - zółty sputnik to moje marzenie :serducho: :mrgreen:

smeg - Czw Sie 30, 2012 08:32

blueturk, fajnie wygląda, ja bym tylko dodała więcej "powierzchni płaskich" ;) Półek albo dużych koszyków. No i zlikwiduj tę półkę z prętów ;)
mmarcioszka - Czw Sie 30, 2012 13:36

blueturk, całkiem fajnie. Zastąp tylką tę półkę z prętów jakąś pełną plastikową ;)
unicorn - Sob Wrz 01, 2012 11:19



Jakie przemeblowanie do tego plusa? Już nie mogę na niego patrzeć... :| Trzy sprzątania tak samo wygląda. :evil:
Zastanawiam się nad hamakami, ale nie chcę ich odzwyczajać od plastikowego stylu życia. :(

Możliwe, że niedługo będę mieć jeszcze jednego malucha, w sumie pięć. Nie będzie im ciasno?

Ninek - Sob Wrz 01, 2012 11:28

Wg mnie za mało powierzchni płaskich. Dodałabym albo jeszcze jeden taras, albo chociaż jakieś większe koszyczki.
No i hamaki to wg mnie konieczność :P

unicorn - Sob Wrz 01, 2012 11:42

No ja bym chciała, ale będą siuśkać, a nie mam ich ilościowo na tyle, żeby pozwolić sobie zmieniać kilka razy dziennie. Plastiki to najwygodniejsza sprawa, więc może faktycznie jeszcze jeden taras, chociaż one i tak 2/3 swojego dnia spędzają pod kocem, 1/6 w sputnikach i drugą 1/6 na wybiegu. :wink:
smeg - Sob Wrz 01, 2012 12:28

unicorn, myślę, że według nowego kalkulatora klatkowego, który uwzględnia płaskie powierzchnie w klatce, 5 szczurów na pewno Ci się tam nie zmieści ;) Mają mało miejsca do pochodzenia - tylko kuweta i jeden taras. Przydałyby się jeszcze ze 2 półki i jakieś większe hamaki, też robiące za "półki" :)
unicorn - Sob Wrz 01, 2012 14:31

Spróbuję z tarasami. Po przemyśleniu hamaki odpadają. Jak dalej będzie mało miejsca zmienię klatkę i tyle.
mmarcioszka - Sob Wrz 01, 2012 23:23

Półki/koszyki faktycznie zwiększa Ci powierzchnię użytkową, więc warto cos jeszcze wcisnąć. A z hamakow szczury na pewno się ucieszą ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group