To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

Agniesha - Wto Lip 17, 2012 18:05

No właśnie myślałam o połączeniu koszyczków hamakami w razie upadków z wysokości (co się jeszcze nie zdarzyło na szczęście) i dla ułatwienia przechodzenia.
Tarasy chciałam kupić, ale są stosunkowo drogie a ja bym od razu parę kupiła i to dosc duzy wydatek :/

Ninek - Wto Lip 17, 2012 19:18

Zdecydowanie brakuje powierzchni do chodzenia - w końcu szczur to nie ptaszek :P
Zamiast tarasów jest pełno alternatywnych rozwiązań ;)

Ale mają 'męską' klatke :lol:

Agniesha - Wto Lip 17, 2012 19:25

oj tam oj tam :P nie miałam pomysłu na kolor a jak kupowałam koszyczki to nie było zbyt dużego wyboru kolorystycznego! :P
Lowenstein - Wto Lip 17, 2012 20:43

Agniesha, Zrób tak, że teraz każdą nową rzecz kupuj w innym kolorze ;P
jolaada - Śro Lip 18, 2012 12:09

Agniesha, mnie się podobają klatki w jednym kolorze. Ja bym konsekwentnie doposażała w róż i fiolet. A co chłopaki gorsze? :wink:
Ninek - Śro Lip 18, 2012 12:10

Lowenstein napisał/a:
Agniesha, Zrób tak, że teraz każdą nową rzecz kupuj w innym kolorze ;P

I będzie cyrkowy syf xD
Strasznie nie lubie pstrokatych klatek :P Jedno czy dwukolorowe zdecydowanie bardziej mi sie podobają.

mmarcioszka - Śro Lip 18, 2012 13:55

Ja tez wole klatki w gora 3 kolorach, ale wybir nalezy do Ciebie ;)
Agniesha - Czw Lip 19, 2012 20:56

Ja teraz wejdę w błękit i granat, znalazłam na allegro koszyczki prawie idealne na szerokość klatki więc zrobię całkowite przemeblowanie jak przyjdą.
Myślę o dwóch większych "półkach" z tych koszyczków i ze dwa mniejsze i jakoś połączę je hamakami, czy jakimś grubszym materiałem na zasadzie mostu. Jeszcze pomyślę.
Ale dzięki za podpowiedzi ;)

Nietoperrr... - Czw Lip 19, 2012 21:12

Ja też nie lubię kolorowych,pstrokatych klatek,choć u mnie i tak zawsze tak wychodzi :| A bo szczurasy polubiły niebieski koszyczek no i weź im człowieku zabierz,a bo mają granatowe półki i pochylnie i co z tego,że ja lubię fiolet,zieleń i pomarańcz i takie mebelki mają :roll: Czasem w oczy kole,ale to w końcu im ma być dobrze,a nie mi :wink:
Jakbym chciała mieć klatkę tylko w dwóch kolorach,to i trzeba by było szczury przemalować,bo mam bardzo kolorowe stadko :P

Ninek - Czw Lip 19, 2012 21:37

Nie no, szczurów nie zaliczam do tej kolorystyki :P
Ale troche dziwnie będzie u mnie, bo klatke mam babską - wszystko różowe, w kwiatki, itp. A prawdopodobnie niedługo pojawi sie samiec :roll: Cóż, bez jajek, więc może mieszkać w różowej klatce :lol:

Lowenstein - Czw Lip 19, 2012 21:38

Zasadniczo ja również, u mnie zawsze dominują barwy ziemi, naturalne drewniane, i jedyne przeproszenie ma kolor niebieski, który kocham.
Właśnie jestem w trakcie urządzania klatki pod wrześniową adopcję, kiedy skończę pokażę zdjęcia, klatka wydawała mi się olbrzymia na początku ale teraz zaczyna mi brakować miejsca mimo, że wcale dużo w niej nie ma....

[ Komentarz dodany przez: smeg: Czw Lip 19, 2012 22:18 ]
pokażę - pokazać

Ninek - Czw Lip 19, 2012 21:49

Lowenstein napisał/a:
Zasadniczo ja również, u mnie zawsze dominują barwy ziemi, naturalne drewniane, i jedyne przeproszenie ma kolor niebieski, który kocham.
Właśnie jestem w trakcie urządzania klatki pod wrześniową adopcję, kiedy skończę pokarzę zdjęcia, klatka wydawała mi się olbrzymia na początku ale teraz zaczyna mi brakować miejsca mimo, że wcale dużo w niej nie ma....

Ja miałam plan na brązowo-beżową klatke, ale nijak mi taki wystrój nie pasował do białych prętów klatki. Cóż, w 'naturalny sposób' wyżywam sie w klatkach chomików :) (bo one mogą mieć spokojnie samo drewno i nie będzie śmierdziało jak u szczurów).

Agniesha - Czw Lip 19, 2012 23:42

Ja również uwielbiam niebieski, kocham wręcz <3 dlatego druga tura urządzania będzie na pewno z niebieskim.
A najgorsze jest to, że pochylnie w moim zoologu mają tylko jaskrawopomaranczowe xD

mmarcioszka - Pią Lip 20, 2012 00:52

A ja mam klatkę pomalowaną na zielono z czerwonym daszkiem, a całe wyposażenie szaro-zielono-czerwone :D Jest mega kolorowo, ale nie pstrokato, czyli dokładnie tak, jak chciałam :)
Dogha - Śro Lip 25, 2012 15:38

Jeszcze kilka wersji naszej nowej klateczki:



Moim zdaniem ostatnia najlepsza i najbezpieczniejsza ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group