To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot V of Anahata - 25.01.2011

Pyl - Pią Mar 04, 2011 18:09

To ja zapraszam tutaj :)
Nakasha - Pią Mar 04, 2011 18:22

Ja już chcę Olyę z powrotem i moją Venus. :serducho: :serducho:

Może wpadnę we wtorek?...

Pyl - Pon Mar 07, 2011 14:41

susurrement napisał/a:
domki są natomiast proszone o obserwacje maluszków i kontrolę weterynaryjną za kilka dni, aby nie przeoczyć ew infekcji.

Vilczek osłuchany i wytulony przez dr Kasię :wink: Poza faktem, że kocha panią dr, gabinet weterynaryjny, spacery wszędzie-gdzie-się-da i stetoskop to nie wykazuje żadnych innych objawów choroby :P

susurrement - Pon Mar 07, 2011 14:59

Pyl, bardzo się cieszę :mrgreen:

Olya i dziewczynki wczoraj dostały ostatnią dawkę antybiotyku; nie wykazują już objawów choroby, ale niestety nasza doktor się rozchorowała, więc kontrola jest niemożliwa. Olya, Venus i Vicky jadą jutro do domów, więc domki będą proszone o skontrolowanie swoich pociech; niemniej wygląda na to, że wszystko jest już w jak najlepszym porządku.
Vangelis również lada moment pojedzie do Asi.

i tym sposobem wszystkie maluszki będą u siebie. powiem Wam, że smutno bez nich będzie; ale mają tak wspaniałe domy, że nie mam o co się martwić.
zważę je dzisiaj i zrobię kilka pożegnalnych fot. :serducho:

a dziewczynki są niesamowite; wyiskały Olyę na czubku głowy i wygląda jak głupol :-P

agata-air - Pon Mar 07, 2011 16:40

Doczekać się na naszego "oszukanego rudzielca" nie możemy :)
Omi123 - Wto Mar 08, 2011 14:37

Vangelis od wczoraj jest już u mnie :mrgreen: Kochana przylepa z niego, miziak do kwadratu i wogóle....no cud miód i orzeszki. Jeszcze się nie zdąrzyłam nim tak do końca nacieszyć, ale mam zamiar zrobić to dzisiaj :)
agata-air - Wto Mar 08, 2011 19:03

Vicky od wczorajszego wieczora u Nas i muszę tutaj pochwalić Susu bo Vi jest cudownie zsocjalizowanym szczurem. Jest bardzo fajną, radosną dziewczynką, jeśli się czegoś wystraszy przebiega się schować w moją rękę lub szyje, daje się miziać i oglądać z każdej strony. Jest odważna. Cudo małe MOJE :)
Nakasha - Wto Mar 08, 2011 22:25

Venus z Olyą już u mnie. :) :)

Venus pozwala się trzymać do góry brzuchem i całować w brzusio, jest cudowna. :serducho:

susurrement - Śro Mar 09, 2011 10:49

:oops:
baardzo się cieszę, że maluszki są takie kochane. mam nadzieję, że zostaną takimi miziakami :serducho:

Pyl - Pon Mar 14, 2011 19:19

U mnie w wątku kilka nowych fotek Vilczka - dla leniwców przeklejam i tu ;)

AngelsDream - Pon Mar 14, 2011 20:09

Pyl, wygląda na świrka-muchomorka! :serducho:
susurrement - Pon Mar 14, 2011 22:45

Pyl, oszalałam.. piękny! :serducho:
mogę ukraść, prawda? :mrgreen:

Pyl - Pon Mar 14, 2011 22:55

Możesz ukraść mizianko co najwyżej :wink: Diabełków nigdy nie oddaję :P

Edit/
I zdradzę jeszcze tajemnicę, że Vilczek pomagał w fotografowaniu Myszka. Bo samotny Myszek wybierał się w try-miga na ziemię do stadka, a dopiero towarzystwo starszego duchem :roll: Vilczka pomogło mu z godnością znieść trudy bycia modelem. Po prostu niektórzy się rodzą do takiej roli, a niektórzy widać nie :lol:

susurrement - Pon Mar 14, 2011 23:06

Pyl, miałam akurat na myśli zdjęcia :-P ale mizianko również chętnie skradnę. wspaniały jest, naprawdę.

Vivienne dostała u mnie w domu ksywkę "Damulka" co idealnie oddaje jej zachowania a Vinci jest przewspaniałym cynamonkiem, przepięknym i niesamowicie miziastym. i znaczy już teren :roll:

agata-air - Pon Mar 14, 2011 23:50

Ogłaszam oficjalnie, że Vicky ma rujkę i to nie byle jaką rujkę. Gwałci wszystkich i nie przyjmuje odmowy. Podrapała Arę, Kes i Mortishia chowają się po kątach a Ren się nadstawia...klatka fruwa po prostu. Czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam...to molestowanie, zastraszanie i groźby do tego w wykonaniu nieletniej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group