To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C Wo de Shu- rezerwacje str 6

martussia - Czw Lip 15, 2010 13:10

czyli to jednak nie jest rex.. ? :(
wuwuna - Czw Lip 15, 2010 13:30

martussia napisał/a:
czyli to jednak nie jest rex.. ? :(
nie nie jest rexem.
martussia - Czw Lip 15, 2010 13:35

no to teraz mam problem :(
Lilou - Czw Lip 15, 2010 13:47

Oj tam, reksik czy nie reksik - i tak jest śliczny. :wink:
quagmire - Czw Lip 15, 2010 13:49

Jakkolwiek zabrzmi to głupio, to możesz go jeszcze zamienić. Ale z drugiej strony standardy są super - tylko że ja nie jestem obiektywna, bom zakochana w standardach :mrgreen:
martussia - Czw Lip 15, 2010 13:49

jakby był rexem na pewno byłby ładniejszy :) :roll:
wiem, że mogę go zamienić ale zalezy mi na szczurku z ciemnymi oczkami :) a 14 i 15 są do siebie bardzi podobni, chciałabym mieć dwa różne :(

quagmire - Czw Lip 15, 2010 13:52

martussia, wcale nie - nie ma to jak piękna, błyszcząca, standardowa sierść.
Ale nie namawiam Cię, jesteś w tej komfortowej sytuacji, że możesz wybrać innego.

agacia - Czw Lip 15, 2010 13:53

Beże maja ciemne oczy. Nie czarne, ale jednak ciemne :)
martussia - Czw Lip 15, 2010 13:56

Standardy mi się podobają ale gdy mają uszka dumbo :P
no właśnie beże nie mają czarnych oczu :( tylko pewnie takie ciemnorubionowe, to nie dla mnie :P
nie wiem co teraz zrobić, może trochę marudząco ale w końcu chciałabym mieć zwierzątka, które mi się podobają bo na więcej pozwolić sobie nie mogę :) :roll:

quagmire - Czw Lip 15, 2010 13:57

Twoja decyzja, aczkolwiek oczy dark ruby, szczególnie u jasnego szczura są najpiękniejsze na świecie :serducho:
martussia - Czw Lip 15, 2010 13:59

Moja, moja ale przyznam szczerze, że cięzka :roll: wpłaciłam już zaliczkę za dwa szczurki, no i chciałabym dwa bo już tyle czekam, że doczekać się nie mogę :oops: . Może jednak m11 jest rexem :roll: :mrgreen:
agacia - Czw Lip 15, 2010 14:03

Szczerze to mocno wątpię. Zrobisz oczywiście jak uważasz, ale ja uważam, że oczka dark ruby są piękne i można powiedzieć, że prawie czarne :)
Lilou - Czw Lip 15, 2010 14:04

Off-Topic:
Wolna panienka jest chocolate. Mógłby mi ktoś dać linka do zdjęcia na którym jest dorosły szczurek tej odmiany? Kompletnie nie wiem jak ta odmiana wygląda, nigdy się z nią nie spotkałam. :oops:

martussia - Czw Lip 15, 2010 14:05

teraz mi smutno :P osobiście nie podobają mi się dark ruby, nie wyobrażam sobie mieć szczurka z oczami innego koloru niż czarny :roll: no cóż, ile ludzi, tyle preferencji :roll:
quagmire - Czw Lip 15, 2010 14:06

Cytat:
Czekolada to czekolada - nazwa mówi sama za siebie :)
Ale możesz wejść tu: http://www.hawthorn.org.uk/varieties.asp
i z boku wybierasz interesujący Cię kolor.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group