To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot F SunRat's - nie przyjmujemy już rezerwacji

mrófka - Pon Maj 24, 2010 17:14

Gratulacje dla dziadków, dzielnej mamusi i klusiaczków :)

a teraz za brzuszki pełne mleczka :kciuki: :kciuki: :kciuki:

LalaAla - Pon Maj 24, 2010 18:23

quagmire napisał/a:
LalaAla, mam jednak nadzieję, że przesadziłaś.


Kurcze klawiatura mi szwankuje :shock: Miało być, że 8 dziewuch...

quagmire - Pon Maj 24, 2010 18:28

To może pokciukamy za mleczko w brzuszkach, bo coś się temat w narodzinach nie pojawia.
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

LalaAla - Pon Maj 24, 2010 18:29

quagmire napisał/a:
To może pokciukamy za mleczko w brzuszkach, bo coś się temat w narodzinach nie pojawia.
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Halo ludzie kciukamy za mleko :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Nadal bardzo się stresuję.. :kciuki:

Sysa - Pon Maj 24, 2010 18:39

Ech, faktycznie tak długo nie ma tematu :(
Za mleczko w brzuszkach :kciuki: :kciuki: :kciuki:

nezu - Pon Maj 24, 2010 19:25

Myślę że wieści nie ma, bo heniok gdzieś pojechał, tak mi przynajmniej wspominał przez telefon że gdzieś jedzie, więc może to dlatego.

Kciukam. :kciuki: :kciuki:

quagmire - Pon Maj 24, 2010 19:28

A Emilka jakos po 17 mówiła, że będzie w domu dopiero za 3 godziny :wink:
Ale pokciukać nie zaszkodzi :kciuki: :kciuki: :kciuki:

vedzion - Pon Maj 24, 2010 20:55

Cieszę się jak szalona!!! W końcu zostałam babcią!!!! Brawo dla Rozi, jest wspaniała i superdzielna!!! Kciukam ze wszystkich sił, żeby pięknie napełniła brzuszki małych głodomorów i żeby maluchy rosły zdrowo i szczęśliwie a Rozi żeby karmiąc odpoczywała. :kciuki:
:serducho:
Elmo jest ogromnie dumny, a wujaszkowie El-kowie też myślą cieplutko.

Buziaki dla Rozi i maluszków i ich pełnych brzuszków. :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
:wavexxs:

Nakasha - Pon Maj 24, 2010 23:23

Serdeczne gratulacje! :serducho: Znowu zostałam ciocią :DD a właściwie to chyba babcią - ciocią... :drap: ;P
quagmire - Wto Maj 25, 2010 00:05

Nakasha, ja zostałam cioteczną babką :mrgreen:
vedzion - Wto Maj 25, 2010 00:25

Cudownie, że maluszki są już na świecie i że są najedzone. Mam nadzieję, że Rozi dobrze się czuje, bo to wspaniała dziewczyna. Trzymam cały czas kciuki za Rozi i maluszki. Już nie mogę się doczekać pierwszych zdjęć kluseczków i mamusi. Ale na fotki trzeba będzie jeszcze chyba trochę poczekać. A jak zobaczę maluszki "na żywo" to chyba oszaleję ze szczęścia jeszcze bardziej niż teraz.
Tak czy inaczej, jestem dumna z Rozi, z Elmika i z maluszków. I zazdroszczę heniokowi i emileczce, że mogą wszystko obserwować z bliska. Gratuluję. :mrgreen:

emileczka - Wto Maj 25, 2010 10:18

Proszę o zamknięcie tematu i zapraszam TUTAJ


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group