To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

Dominator - Czw Kwi 22, 2010 16:57

quagmire,
Dobrze :) Teraz wszystko rozumiem :) Więc poprostu będe czekać na jakies konkretne informacje :) Dziękuje za pomoc :)

dudzia - Czw Kwi 22, 2010 17:05

ja już się napaliłam na dziewczynkę :D już klatka na początek wymyta, miseczka też, maluchy czekają na wizytę kontrolną u weta, bo jak się nowa szczurcia pojawi to od razu wszystkie pojadą za jednym zamachem, by zobaczyć czy wszystko ok. Może okaże się że niepotrzebnie się tak jaram, ale nie potrafię inaczej :D ciekam z niecierpliwością na informacje, choć weekend mam na uczelni to będę sprawdzać co tu słychać tak często jak tylko będę mogła :) :kciuki:
cytryn007 - Czw Kwi 22, 2010 17:09

dudzia, umylas klatke i czeka na nową to w zcym mieszkaja Twoje szczury?:) szczurki odbierzemy dopiero w niedziele, jeszcze nie wiemy kiedy bedziemy je oddawać ;]
quagmire - Czw Kwi 22, 2010 17:14

dudzia napisał/a:
klatka na początek wymyta

Pewnie mała klatka "na początek" dla nowej szczurci :wink:

cytryn007 - Czw Kwi 22, 2010 17:17

believe_86, wszystko się okaże jak beda rezerwacje które ruszą jutro wieczorem. będziemy z Nakotą pisać do osob ktore zaoferowały DS, a nad reszta bedziemy myslec, choc zapowiada się raczej, że żadne nie będą szukać domów.
Nakota - Czw Kwi 22, 2010 17:17

cytryn007, te warszawskie wiadomo, że pojadą z yes :) Co do wrocławskich to jeszcze zobaczymy. To zależy w głównej mierze od tego jak duże będą maluszki.
dudzia - Czw Kwi 22, 2010 17:18

nie nie, mała klatka wymyta, reszta w dużej buszuje :D
cytryn007 - Czw Kwi 22, 2010 17:19

Nakota, no włąsie dlatego mówie, że zależy ;) bo niektóe były baaardzo malutkie zwłaszcza niebiesciaki.
Adeline - Czw Kwi 22, 2010 19:36

Czy ktoś z Was będzie jechał z Wro do Krakowa/okolic? Przygarnęłabym dwóch chłopaczków :)
baradwys - Czw Kwi 22, 2010 20:59

ludzie spokojnie ^^ szczury są jeszcze u właściciela! nie wiem czy trzeba Wam pisać dużymi i pogrubionymi literami? Rezerwacje będą jak Nakota i cytryn odbiorą szczury!
Nakota - Czw Kwi 22, 2010 21:43

Dzięki Shy :)
JUTRO idziemy zrobić sesję, więc proszę już nie dopytywać co jest wolne, bo póki co nie mam bladego pojęcia.

shia.raena - Czw Kwi 22, 2010 21:44

Ja pisałam do obecnego właściciela, ale widze, że i tak za późno. A tak liczyłam na dwie panienki, stado mi się zmniejszyło, starzeje się. A na młodziaki trzeba będzie jeszcze czekać. Niemniej, jakby jakimś cudem dwie panienki szukały domu, to Wrocław się tu zgłasza:)
Nakota - Pią Kwi 23, 2010 23:18

Ku uciesze wszystkich... rozpoczynamy rezerwacje! Ilość zdjęć zależna od modela/modelki.

F1 – S, rex, black husky - rezerwacja kasia_w

F2 – S, S, agouti husky – rezerwacja dudzia/odbiór u cytryna

F3 – S, rex, powder blue husky – rezerwacja cytryn

F4 – S, S, black husky - rezerwacja stasimalgosia

F5 – S, rex, agouti husky - rezerwacja stasimalgosia

F6 – S, S, black husky - rezerwacja suvennira

F7 – S, S, powder blue husky - rezerwacja Arisa

F8 – S, rex, powder blue husky - rezerwacja klimejszyn

F9 – S, S, black husky - rezerwacja suvennira

F10 – została u właściciela

M1 – S, rex, black husky – rezerwacja klimejszyn

M2 – S, S, powder blue husky - rezerwacja (Szczecin)

M3 – S, S, agouti husky - rezerwacja (Wrocław)

M4 – S, rex, black husky - rezerwacja Oli

M5 – S, S, agouti husky - rezerwacja (Wrocław)

M6 – S, S, black husky - rezerwacja (Szczecin)

M7 – S, S, agouti husky - już go nie ma... [*] ;(

M8 – został u właściciela

W sprawie rezerwacji piszę do was ja lub cytryn.

klimejszyn - Pią Kwi 23, 2010 23:24

jakie piękne.. byłaby szansa dostania czarnej rexiczki ? :)
Oli - Pią Kwi 23, 2010 23:26

ponieważ jest tylko jeden wolny chłopak rex to ja pozwolę sobie tu napisać, że jak coś to bardzo chętnie go przyjmę :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group