To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot U of Anahata - fotki str. 12

Mao - Pon Sie 02, 2010 15:12

O tam, nie musi byc wystawowy, żeby się podobał ;) i tak jest niesamowity, nasycony.
Co do kolorow dzieci - im więcej będzie kolorów, tym wiekszy będę miec dylemat w takim razie, bo na samym początku w CV to było łatwo się okreslic :P

asia030984 - Pon Sie 02, 2010 16:43

taki wybór kolorków :o
a ja nie wiem czy się załapię...

Mao - Nie Sie 15, 2010 21:33

Hej ho ;)
Co tam u rodziców? :D

Nakasha - Śro Sie 18, 2010 14:18

Wszystko w porządku, myślę że niedługo tatuś do mnie przyjedzie.
Lavi - Sob Sie 28, 2010 14:08

Czyli niedługo krycie :D Już się doczekać nie mogę :mrgreen:
Anonymous - Pon Sie 30, 2010 19:16

niach, stęsknionam była okrutnie za moim Nemkiem :serducho: dziż, niech jego dzieci odziedziczą po tatuśku futro, on jest ciągle puchaty i miękki jak kaczuszka :D chociaż dzisiaj na wybiegu zauważyłam, że się zrobił ciut charakterny, znaczy, Firmin szukał zaczepki, znalazł Anemona, dawniej Nemek dałby się sprać na kwaśne jabłko, a dziś widziałam, jak się postawił :shock: i to tak... no nie wiem, niby dał się sprowokować, ale kiedy zaczął mieć Firmina dość, zdominował go stanowczo, tak bach i Firmin spuścił nos na kwintę i polazł szukać Geralta, zawsze chętnego do naparzanki. a Nemek? Nemek przylazł do mnie na kolana, rozpłaszczył się i kazał drapać po pleckach :mrgreen:
Lavi - Pon Sie 30, 2010 19:20

mataforgana, już się nie mogę doczekać krycia i dzieciaczków Anemona :serducho:
Mao - Pon Sie 30, 2010 20:45

Ja tak samo :D
W ogóle kiedy Anemon jedzie randkować?

Lavi - Pon Sie 30, 2010 23:11

Mao, też czekasz na maluszki? :D Będziemy rodziną! xD
Mao - Wto Sie 31, 2010 16:36

A będziem, będziem :D

Tylko ja poluję na niewiastę w tym wypadku, imię wymyślone mam (wg mnie literka tego miotu zmusza do bycia kreatywnym, zwłaszcza przy samiczkach) i mam nadzieję, że trafi się jakaś rexiulka dla mnie :)

W ogóle to teraz się kapnęłam, że skoro miot w Poznaniu, to Hotaru jedzie do Anemona, nie odwrotnie... Chyba :P

Lavi - Wto Sie 31, 2010 17:05

Z tego co słyszałam, to Anemon miał jechać do Hotaru. Tylko ja mam skleroze i potrafię przeinaczać fakty xD Ale jak w Poznaniu to jeszcze lepiej :D
Anonymous - Wto Sie 31, 2010 20:42

Miot będzie jednak u Nakashy, bo ja muszę wyjechać do Gdyni. Jak tylko przyjdzie transporter, to Anemonek pojedzie na randkę.
Lavi - Wto Sie 31, 2010 21:20

O, czyli jednak nie przekręciłam! :D
Mao - Śro Wrz 01, 2010 15:50

Nie mogę się doczekać :mrgreen:
Anonymous - Pią Wrz 10, 2010 14:11

Nakasha, jak tam mój szczurzy król słońce? dzwoniłam do Ren dzisiaj i mówiła, że dotarł bez problemów :)

jak mu się żona podoba? jak on podoba się tobie? :P grzeczny jest chociaż? będą jakieś foty? bo wiesz, ja już tęsknię :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group