To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "C" SunRat's

Anonymous - Nie Lut 07, 2010 21:49

Cóż, nie ma to jak seks po kłótni... :rotfl: Kciuki są. :) :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Ogoniasta - Śro Lut 10, 2010 23:10

Co tam u naszych zakochanych?? :mrgreen:
gratis - Czw Lut 11, 2010 22:11

Hm, czyli pierwszy termin przypadałby na sobotę 27. lutego? :)

A jak Rege?

Nakasha - Pią Lut 12, 2010 15:49

Kciukam za udany seks. :D :D przynajmniej mieli radochę przez 4 godziny :D :kciuki: :kciuki:
madzial13 - Pią Lut 12, 2010 16:54

Szczerze mówiąc nie potrafię jeszcze niczego stwierdzić. Planowałam ważyć Rege w niedzielę, czyli tydzień od krycia, żeby to ważenie było miarodajne.
Mam nadzieję, że jest w ciąży. Na razie siedzi sobie w diunie z Lilką, a ja się nad nią trzęsę :mrgreen:
Shifu pojechał dziś do swojego domu.

Ogoniasta - Pią Lut 12, 2010 22:18

Kawaler już wyjechał?! No to Rege, kobito, nie masz innego wyjścia jak być w ciąży! :mrgreen:
:kciuki: :kciuki: :kciuki:

madzook - Sob Lut 13, 2010 20:19

Dobre wieści :mrgreen:
No to kciukam za ciążę :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Ogoniasta - Nie Lut 14, 2010 15:01

Czekamy na wynik ważenia :mrgreen:
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: Tyj ślicznotko, tyj! :twisted:

gratis - Nie Lut 14, 2010 15:03

Ja bym tak chciała conajmniej sześciu chłopców :kciuki: :mrgreen:
Ogoniasta - Nie Lut 14, 2010 15:26

gratis napisał/a:
Ja bym tak chciała conajmniej sześciu chłopców :kciuki: :mrgreen:


gratis, może po kolei ;P ...najpierw niech będzie brzusio! :mrgreen: :twisted:
:kciuki: :kciuki: :kciuki:

madzial13 - Nie Lut 14, 2010 18:16

gratis, no właśnie mnie mąż dziś zapytał, co zrobię, jak się urodzą sami chłopcy i wszyscy łysi :mrgreen:
Ogoniasta, przykro mi, ale z ważenia nici - rege zwiała z wagi, zwiała z transporterka (które jednak nie miał pokrywki, bo się zapodziała), więc nie wiem ile waży, ale na moje oko, to się zaokrągliła. Jutro spróbuję znowu.
Też bym chciała, żeby ciąża u szczurów trwała dobę, no, ale nie da się tego niestety przyspieszyć :-)

Ogoniasta - Nie Lut 14, 2010 18:25

madzial13 napisał/a:
gratis, no właśnie mnie mąż dziś zapytał, co zrobię, jak się urodzą sami chłopcy i wszyscy łysi :mrgreen:


ejj noo...wyplujcie to słowo!! :shock: Dziewuchy muszą być co najmniej 4 i ŁYSE!!! :mrgreen: :kciuki: :kciuki:

madzial13 napisał/a:
Ogoniasta, przykro mi, ale z ważenia nici - rege zwiała z wagi, zwiała z transporterka (które jednak nie miał pokrywki, bo się zapodziała), więc nie wiem ile waży, ale na moje oko, to się zaokrągliła. Jutro spróbuję znowu.


Trudno... :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość. :) Nie ma co stresować mamusi :mrgreen:

L. - Nie Lut 14, 2010 18:31

madzial13, a może posmarować wagę jakąś śmietanką, serkiem ? ;] u mnie to działa.

teraz oprócz skoku wagi między 7, a 11 dniem powinna pojawić się za żebrami oponka ;]

gratis - Nie Lut 14, 2010 22:09

madzial13, oddasz wszyyystkieee gratisowi :twisted:


Ja karmiłam chłopców na wadze - znaczy żeby wzięli nasionko dyni musieli wleźc na wagę :) , no, ale własciwe efekty widzę po miesiącach takiego "ważenia"

madzial13 - Pon Lut 15, 2010 23:43

No więc pofatygowałam się dziś z rege na wagę do weta, na której ważona była ostatnio i z której nie schodzi w ciągu ułamka sekundy. I jak przed wystawą w Olsztynie ważyła 260, tak dziś - 288 :mrgreen:
co mnie uradowało



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group