To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] WrocławiakóW 2 paki

Natusia - Wto Lut 02, 2010 17:19

Eee, tam - przecież Ci pisałam :P
A ich ulubione zajęcie to jedzenie - to są na prawdę niesamowite żarłoki :P A chociaż jedzą duużo, to nie są "grubi", tylko duzi. Jak wcześniej położyli się do koszyczka i mieli pełno luzu, tak teraz ledwo się mieszczą :P
No i Nefryt to taaaki przytulak! :serducho:
Na ramieniu posiedzieć, wylizać całą mnie, wejść do ucha, dać się pomiziać - och i ach :D
A jak biegają, to ja muszę siedzieć z nimi, bo inaczej idą do klatki - nawet na fotelu usiąść nie mogę :roll:

gratis - Czw Lut 11, 2010 22:03

Wszystkich których prosiłam przesłali mi zdjęcia i wieści :)
Zostaję jutro chora w domu więc wszystko ładnie powklejam :DD

Maluchy nie 'moje', ale duma mnie rozpiera, że mają takie domki.
Genialne domki! Bardzo się cieszę i dziękuję :) :serducho:

cytryn007 - Śro Mar 17, 2010 14:44

gratis, tutaj naobiecywała i co? i co?:P teraz to ja jestem chora więc napisze kilka słów o dziewczynach bo nie każdy widział nasz temat. Tak więc dziewczyny rosną i szaleją, nie są to typy powolnych śpiochów, cały dzien moglyby latac poza klatka i ani na chwile nie robią przerwy :) Tequila (kapturka) jest troche większa i sprytniejsza, Teresa to wciąż cykor ucieka przy szybszym ruchu, a sekunde potem wychyla się i przyłazi jednak :) kilka fotek:


no i oczywiście liczę, żę napsizecie kilka słów co u reszty ferajny! pozdrawiamy

cytryn007 - Nie Kwi 25, 2010 16:35

widzę, że temat podumarł, a tutaj chciałam powiedzieć, że dziś drugi miot...kończy pół roku! oby jeszcze dłuugo były z nami, pozdrawiamy
Natusia - Nie Maj 02, 2010 19:12



cytryn007 - Pią Maj 06, 2011 15:22

Odkopuję temat, ponieważ bardzo interesuje mnie co u rodzeństwa naszych T&T. Tereska i Tequila to okazy zdrowia, mam nadzieję, ze pozostali również, pozdrawiamy!
cytryn007 - Śro Sie 10, 2011 18:42

jeśli zaglądają tutaj jeszcze szczęśliwi posiadacze sióstr i braci naszch T&T to informuję z przykrością, iż Tereska ma gruczolaka, jeśli będzie nadal rósł za tydzien operacja...
gratis - Śro Sie 10, 2011 20:31

cytryn007, gruczolaki się zdarzają. O ile to gruczolak, a nie guzek związany z nowotworem. Więc samiczki trzeba będzie obserwowac, o panów się na razie nie martwic. : )

Dzięki za wieści!

Ja powiem tylko, że z drugiej paki wrocławskiej - huskych, mój Avi ma się świetnie. :serducho: Do ludzi jest masełko, niestety, ze szczurów wciąż i jeszcze toleruje tylko swojego klatkowego Przyjaciela.

A info o gruczolaku Agutki poślę po tych, z którymi mam kontakt. :*

cytryn007 - Pon Sie 22, 2011 19:35

Niestety u Tequili również pojawił się guz... radzę więc dokładnie obserwować samiczki... z dobrych wieści to Tereska jest już po operacji, właśnie się budzi, ale pani dr powiedziała, że to Robocop a nie szczur i dawno nie widziała tak silnego szczura w takim wieku, naprwde potrzebwoala duuuzej dawki narkozy a po 'wybudzaczu' zaczela sie krecic niemal od razu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group