To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot R of Anahata

Anonymous - Wto Mar 02, 2010 07:50

Oni cały dzień tylko łypią na siebie z dwóch kątów... Ale Renowy słyszał jakieś kotłowanie w nocy, więc jeśli się nie tłukli to może coś było :P
Bel - Wto Mar 02, 2010 17:09

:kciuki: tym razem w balona nas nie zrobią :mrgreen:
IgIg - Wto Mar 02, 2010 17:49

:kciuki: :kciuki: :kciuki: Nie myślałaś, żeby zapalić świeczki naokoło klatki, wysypać płatki róż i zafundować im dobrego szampana?
Anonymous - Wto Mar 02, 2010 19:31

IgIg, jak tak dalej pójdzie to chyba spróbuję, co mi szkodzi :roll: . Eh...
Anonymous - Wto Mar 02, 2010 21:27

Błagam o kciuki, Precia zaczęła krwawić ;( . Czekamy pół godziny, jeśli nie zacznie rodzić jedziemy na ostry dyżur :cry:
marlena85 - Wto Mar 02, 2010 21:33

o kurde :? trzymam kciuki za Percie :kciuki: by to nie było nic poważnego i maluchy urodziły się zdrowe, a Percia bez szwanku i bezproblemowo przeszła poród

Ren, trzymaj się i powodzenia :glaszcze:

LunacyFringe - Wto Mar 02, 2010 21:36

O rany , trzymam mocno :kciuki:
zuuzuushii - Wto Mar 02, 2010 21:38

Perciu kochanie :kciuki: aby było wszystko dobrze :nerwy:
Anouk - Wto Mar 02, 2010 21:40

Jezu, oby Precia wyszła z tego cała i w jednym kawałku! :kciuki:
Ale... Rodzić? Czy to by oznaczało, że jednak była w ciąży?

Łosoś - Wto Mar 02, 2010 21:40

O kurcze, trzymam mocno :kciuki:
Bel - Wto Mar 02, 2010 21:43

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: trzymaj się malutka :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Wto Mar 02, 2010 21:43

Anouk napisał/a:
Ale... Rodzić? Czy to by oznaczało, że jednak była w ciąży?

Nie wiem, wiem, że krwawi z pochwy... :cry: Może wbrew temu co twierdził wet głowica była za duża i nie było widać klusek. Chociaż macał i mówił, że nic nie czuje... Już sama nie wiem :cry:

Bel - Wto Mar 02, 2010 21:48

Ren, wszystko będzie dobrze zobaczysz.... ma takie zwykłe objawy porodowe? cholera żebym się jeszcze na tym znała :/
maris - Wto Mar 02, 2010 21:54

Poród? :shock: Mocne kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: żeby z Precią wszystko było ok. Czekamy w napięciu na wieści.
sachma - Wto Mar 02, 2010 22:06

no to kciuki jeszcze bardziej potrzebne.. Ren jedzie na ostry dyżur... Percia dalej krwawi :/ Ren coś czuje w brzuchu.. jeśli to malce a oksytocyna nie pomoże.. nie! musi pomóc! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group