To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [strona] Pomysły

Layla - Śro Gru 31, 2008 08:01

Mazoku, absolutnie nie mamy w 4 literach, ale wiadomo, święta, obiadki, wyjazdy i inne historie ;) Od nowego roku stroną trzeba się koniecznie zająć, ale ja za diabła tego nie potrafię, dlatego Wasza pomoc będzie nieoceniona :) Także jeśli chodzi o zawartość merytoryczną stronki :)
Layla - Sob Lut 07, 2009 09:20

Up! Czy są chętni do redagowania jakichś rzeczy na stronkę? Jeśli nie to się w wolnej chwili tym zajmę, ale ktoś mi będzie musiał pomóc technicznie.
gratis - Sob Lut 07, 2009 09:23

Layla napisał/a:
redagowania jakichś rzeczy na stronkę

ale o co chodzi dokładniej Lajla? Bo jak mówisz o jakimś grzebaniu w książkach/bibliotekach wywiady z wetem (:P) to ja chętnie... ^^
Tylko byś mi musiała tematy zadawac ;)

ale jeśli chodzi o bardziej "techniczne" sprawy i jakaś zabawa w html to ja odpadam... ^^

Layla - Sob Lut 07, 2009 09:26

gratis, http://www.alloszczur.olpw.com/ sama poczytaj, tam farmazony są i by trzeba było to pozmieniać. Jest tam o kupnie w zoologu np. :?
gratis - Sob Lut 07, 2009 09:28

Off-Topic:
o ja! ja tego wcześniej nie znałam ^^

Layla - Sob Lut 07, 2009 09:30

gratis, o tym jest właśnie ten temat. Ja bym proponowała już na serio zebrać chętnych i podzielić się pracą, a potem jakiś geniusz techniczny to powrzuca. Wiadomo, że wszystko jest na forum, ale sporo ludzi trafia na początku na stronkę i bzdur tam być nie może, bo to nie jest z korzyścią dla szczurów i dla naszego forum. Oczywiście możemy to robić stopniowo. Ja chętnie coś skrobnę, zwłaszcza o łączeniu, w którym mam spore doświadczenie :P
gratis - Sob Lut 07, 2009 09:37

No to ja chętnie jakiś "mało-wymagający" temat poproszę ^^
Doświadczenia co prawda za dużego jeszcze nie mam, ale przeczytam co się da, popytam kogo się da i zbiorę wiedzę z forum, choc spróbuję ^^ a jak nie podołam to oddam co zebrałam komuś odpowiedzialniejszemu..

Anonymous - Sob Lut 07, 2009 12:45

też mogę w wolnej chwili coś skrobnąć, ale nie na tematy pochodzenia, chorób i genetyki, bo w tych akurat jestem zielona.

edit. fauka ogłaszała, że robi strony, wyglądały ślicznie, może ją by zatrudnić?:) kobita potrzebuje kasy, to się skrzyknie jakąś zrzutę forumową ..

Anouk - Sob Lut 07, 2009 12:50

Łatwym tematem byłoby coś w stylu "skąd wziąć szczura", o tym, jak to jest w zoologach i gdzie można w takim razie go dostać.
landrynka - Nie Lut 08, 2009 21:07

ja niczego nie obiecuję, ale może coś napiszę, dajmy na to o klatkach :)
Anonymous - Pon Mar 09, 2009 13:43

dobra, niech to się wreszcie ruszy.
swoją drogą strona dalej jest w sieci, a potem zdziwione, że jakaś mamusia piotrusia się wkurza, że nagle z kosmosu jej się mówi o trzymaniu szczura w stadzie.

pozgłaszajcie się ludzie, kto jest chętny coś skrobnąć na te tematy:

- szczur jako zwierzak domowy
- pochodzenie szczura
- zakup szczurÓW, gdzie, a gdzie absolutnie nie, czemu minimum dwa etc
- wybór i umeblowanie klatki
- karmienie
- leczenie
- rozmnażanie. a raczej NIE ROZMNAŻANIE
- kolory szczurów

tyle mi przyszło do głowy. mam nadzieję, że nikt nie pomyśli, że z góry narzucam co ma być na stronce, to są luźne propozycje i tyle.

no to czekam na chętnych.

babyduck - Pon Mar 09, 2009 13:50

Postaram się coś skrobnąć, bo taka strona to plama na honorze Allo. Kwestia techniczna - tgategav, czy mamy wszystkie teksty wysyłać Tobie, czy możemy same gdzieś je wrzucać?
Anonymous - Pon Mar 09, 2009 14:09

ja myślę, żeby jemu wysłać już całość, a do tego czasu je przechować gdzieś na podforum np. tylko broń boże nie tutaj na wierzchu, bo zacznie się wojna, że źle, że nie dobrze i w końcu nici z tego będą. ode mnie napiszę, że najlepiej w każdym możliwym dziale piać na wszystkie strony o stadności szczura. no i ostrożnie z linkami do forum, ludzie wchodzą na strony, żeby mieć wszystko w jednym miejscu, a nie żeby grzebać po linkach. możnaby np napisać więcej na :blabblablabla i tu link do odpowiedniego działu na forum, ale nie pisać czegoś co składa się z samych linków i odrobiny treści.



ja mogę napisać o kupnie szczura, albo o klatkach, albo o jedzeniu.

babyduck - Pon Mar 09, 2009 14:15

Ja się mogę podjąć "potrzeby stada" i wyboru płci oraz nazw znaczeń.

Kolejny kwiatek:
Cytat:
Jest to kolejna sprawa nurtująca początkujących. Szczury można trzymać zarówno razem jak i osobno. Wszystko zależy już tylko od hodowcy. Jeśli posiada on dużo wolnego czasu, który gotowy jest poświęcić na opiekę nad futrzakiem to może śmiało kupić jednego szczurka, a nie będzie on czuł się samotny czy zaniedbany.

Anouk - Pon Mar 09, 2009 14:24

babyduck napisał/a:
Kolejny kwiatek:
Cytat:
Jest to kolejna sprawa nurtująca początkujących. Szczury można trzymać zarówno razem jak i osobno. Wszystko zależy już tylko od hodowcy. Jeśli posiada on dużo wolnego czasu, który gotowy jest poświęcić na opiekę nad futrzakiem to może śmiało kupić jednego szczurka, a nie będzie on czuł się samotny czy zaniedbany.

A potem ludzie się dziwią jak się im powie że nie można pojedynczo :-P No bo w końcu, na stronie pisze tak, a na forum od tej strony inaczej :-P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group