To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot F of Anahata

Layla - Pią Wrz 11, 2009 08:35

Ren, Emilko, Heniok - mam dla was wielki szacunek, jesteście wspaniałymi, bezkompromisowymi ludźmi o wielkim sercu. Gdyby takich ludzi było więcej, świat byłby cudowny. Teraz życzę wam jak najwięcej spokoju, należy Wam się odpoczynek po tym wszystkim :glaszcze:

Lećcie, aniołki [']

Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 08:50

;(

Maleństwa ... dla was [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

babyduck - Pią Wrz 11, 2009 09:00

Chciałabym, żeby wszyscy hodowcy, nie tylko szczurów, wykazywali się takim poświęceniem i bezinteresownością jak Ren, Emilka i Heniok. Byliście dzielni.

Dla maluszków [']

Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 09:05

Ren :przytul:
klaraurs - Pią Wrz 11, 2009 09:18

Tak strasznie mi przykro. Tyle zrobiliście, a maluszki odeszły ;(
['][']['][']['][']['][']

Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 09:24

Chciałam bardzo podziękować heniokowi i emilii, którzy mnie przyjęli i zajęli się moim maluszkiem... To wspaniali ludzie, przyjęli nas jak rodzinę, martwili się i wstawali w nocy do maluszka, nigdy tego nie zapomnę. A także Azi i mc, które proponowały dowóz malców do Wrocławia, nezu za wszystkie rady i wszystkim i każdemu z osobna, za telefony, SMSy, kciuki na forum i wszystkie ciepłe myśli, bardzo to doceniam.


Ponieważ muszę się czymś zająć, bo zwariuję... To proszę chętnych o decyzje, czy chcieliby się przepisać na inne mioty z naszej hodowli. Fuzziki będą w moim miocie P i w miocie H u Nakashy. Mam już na oku partnera dla Pretorii, ale tam będzie tylko 50% szans na fuzzy. Nie wiem co prawda, czy zasługuję na zaufanie jako hodowca, ale mam nadzieję, że chętni nie mają do mnie żalu... Przepraszam, że nie wyszło...

Layla - Pią Wrz 11, 2009 09:30

Ren napisał/a:
Nie wiem co prawda, czy zasługuję na zaufanie jako hodowca
Zasługujesz na ogromne zaufanie i szacunek.
Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 09:35

Ren oczywiście że zasługujesz :przytul:
Nie mamy do Ciebie żalu i nie masz za co przepraszac , bo to nie Twoja wina

babyduck - Pią Wrz 11, 2009 09:38

Ren napisał/a:
Nie wiem co prawda, czy zasługuję na zaufanie jako hodowca, ale mam nadzieję, że chętni nie mają do mnie żalu
Reniolu, głupolu :przytul:
heniok - Pią Wrz 11, 2009 09:52

Ren napisał/a:
Chciałam bardzo podziękować heniokowi i emilii, którzy mnie przyjęli i zajęli się moim maluszkiem... To wspaniali ludzie, przyjęli nas jak rodzinę


Aż się zaczerwieniłem :oops: , ale nie masz za co dziękować to było naturalne i mam nadzieję że wszyscy by się tak zachowali na naszym miejscu i głęboko w to wierzę.

Ren napisał/a:
Nie wiem co prawda, czy zasługuję na zaufanie jako hodowca


Nawet tak nie pisz :evil: , jesteś cudowna i udowodniłaś jak bardzo Ci zależy na szczurkach i jestem pewny że świetnie poradzisz sobie przy następnym miocie

quagmire - Pią Wrz 11, 2009 10:12

Ren napisał/a:
Nie wiem co prawda, czy zasługuję na zaufanie jako hodowca, ale mam nadzieję, że chętni nie mają do mnie żalu... Przepraszam, że nie wyszło...

Przecież to wszystko, co zrobiłaś, pokazuje na jak ogromne zaufanie zasługujesz.
I zupełnie nie masz za co przepraszać, to natura - tak już z nią jest, że można jej pomagać, ale ona i tak sama decyduje o wszystkim.

Trzymaj się i nie poddawaj.

['] dla maluszków

AngelsDream - Pią Wrz 11, 2009 11:18

Ren, Loki czuł się najwyraźniej samotny i zawłaszczył sobie cały miot.

Przykro mi. :( A dla was wszystkich. :glaszcze:

[']

PALATINA - Pią Wrz 11, 2009 11:43

Strasznie przykro.... :|
Nawet nie wiem, co powiedzieć...
Ren, robiłaś co mogłaś!
Jesteś wielka! Naprawdę! :glaszcze:


['] ['] ['] ['] [']......................................

mc - Pią Wrz 11, 2009 11:55

Przykro mi... :(

['][']['][']['][']['][']

Anouk - Pią Wrz 11, 2009 12:19

Ren, Heniok, Emilko... Nie mam słów na to, czego dokonaliście po to, by uratować kluski... Dlaczego takim ludziom przytrafiają się takie rzeczy?
Ogromnie przykro mi z powodu maluszków, kciukałam, miałam nadzieję, że się uda...

['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group