To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D of Anahata - 31.07.2009

Nakasha - Pon Wrz 07, 2009 19:45

madzial13, super :D Drama jest ciemniejsza :) widać na tyłkach :P
Mao - Pon Wrz 07, 2009 23:06

To może ja w końcu powiem, co u Drei...

Cicha woda. Niby spokojna, ale jak już się oswoi z otoczeniem - szalony dzieciak... Chodzi spokojnie po łózku, nagle w ułamku sekundy zaczyna kicać jak kangur, w zabójczym tempie, nie mogę za nią nadążyć :shock: Zupełnie jak pchełka, skaczące maleństwo :) Poza tym interesuje się wszystkim, co robię i klei się do Hinaty :P

susurrement - Śro Wrz 09, 2009 22:21

Mao napisał/a:

Cicha woda. Niby spokojna, ale jak już się oswoi z otoczeniem - szalony dzieciak... Chodzi spokojnie po łózku, nagle w ułamku sekundy zaczyna kicać jak kangur, w zabójczym tempie, nie mogę za nią nadążyć :shock: Zupełnie jak pchełka, skaczące maleństwo :) Poza tym interesuje się wszystkim, co robię i klei się do Hinaty :P


Desti jest taaaka sama :)
Skarb mój najpiękniejszy.
a co u reszty?

madzial13 - Czw Wrz 10, 2009 20:27

Dalya z Dramą przeżyły ciężkie trzy dni łączenia z alfą i mają poobijane boczki i powyrywane futerko. Dziś poszły do dużej klatki z koleżanką o miesiąc starszą i właśnie zwiedzają ją z zaciekawieniem, a nawet spróbowały koleżankę z jej ukochanej doniczki wyrzucić :) Alfa siedzi na karniaku, czyli w małej klatce. Więc się laski trochę wyluzują
Nakasha - Wto Wrz 15, 2009 16:53

Już ostatnie fotki chłopaczków, którzy jadą do Holandii...


Anonymous - Wto Wrz 15, 2009 17:45

Nakasha, te dwa pierwsze zdjęcia to Don? :)
Nakasha - Wto Wrz 15, 2009 17:57

Ren, tak, to Donnie Darko :)
Mao - Pią Paź 02, 2009 23:49

Zrobię małe hop, bo mnie pewna rzecz nurtuje.

2 tygodnie temu przy okazji wizyty u weta z Hexe zwazylam też Drei. Ważyła 70g. Dziś znów była wizyta z ważeniem i... mała waży 160g :shock:
Zastanawiam się, czy to aby na pewno zupełnie normalne i chciałam spytać o wagę innych dziewczynek z miotu :)

susurrement - Sob Paź 03, 2009 00:21

aż poleciałam zważyć Desti i uwaga.. 200g. ale to niemożliwe.. ona jest taka maleńka i szczuplutka.. może ten brudny nosek tyle waży? ;) :P
Nakasha - Sob Paź 03, 2009 00:34

Mao, może wet nie ma zbyt dokładnej wagi ;)

Ale ok 200 gramów w wieku 2 miesięcy to całkowicie normalna waga ;)

Moja czwórka facetów, która czeka na transport do Holandii, waży między 190 a 256 gramów ;)

Mao - Sob Paź 03, 2009 01:14

Czyli Drei jednak najmniejsza ;)

Już się bałam, że wyhodowałam potwora :P

madzial13 - Sob Paź 03, 2009 11:18

Mao, Drama i Dalya ważą odpowiednio 150 i 160 gram. Więc malutkie są.
Bulletproof - Sob Paź 03, 2009 13:01

Dilja waży 200 g - ale też nie wygląda na zbyt dużą :P Poza tym ona nie je zbyt dużo i wymyśla: "tego nie, tamtego nie, tego sobie poskubię trochę i wyrzucę", więc nie wiem co z niej wyrośnie :wink: Chociaż rośnie sporo, wiec coś tam jeść musi, mimo że jej w misce często nie widać ;)
Mao - Sob Paź 03, 2009 19:10

Drei tez nie pcha się do michy. Cos tam je, ale na chama do zarcia nie leci :P

[ Dodano: Sob Lip 31, 2010 08:34 ]
Smakołyków i mizianek z okazji I urodzin :urodziny:

Nakasha - Sob Sie 07, 2010 09:43

Nikt nie pamiętał, że mieliśmy pierwsze urodziny.... :(


Mamusia miotu Lina ma się dobrze. To jej najnowsze zdjęcia:




Ojciec miotu Crazy World nie żyje. Miał ropnie w płucach i pękły. Udusił się.... To jego ostatnie zdjęcia...




Maluszki, które pojechały za granicę mają się dobrze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group