To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

Anonymous - Sob Lip 25, 2009 15:18

no dobra dobra, tak tylko myslałam, że może da radę wysępić jakieś foty albo coś ;P
baradwys - Sob Lip 25, 2009 22:08

L., a czy naturze nie da się skopać zadku?? bo ja (i reszta pewnie też) zaraz kręćka dostanę ^^ muszę wiedzieć, po prostu muszę... jak wyglądają moi chłopcy!! nawet w pracy o nich myślę... i wciąż zawracam Kierowniczce głowę z pytaniem która klatka lepsza...
Anonymous - Nie Lip 26, 2009 09:24

eLcia, baaaardzo pieknie cię proszę o jakieś konkretne informacje dzisiaj, bo wieczorem wracam na wieś i nie wiem kiedy będę mieć dostęp do netu, a naprawdę chciałabym już chociaż mniej więcej wiedzieć co i jak, żeby zdecydować co z moimi rezerwacjami... :)
Oli - Nie Lip 26, 2009 11:07

eLka, chociaż rozpiskę płciowo-barwno-uszno-sierstną... :wink:
L. - Nie Lip 26, 2009 12:27

Dziewczyny rezerwacji nie będzie do póki nie dowiem się,które to double rex'y.
A jak ktoś nie lubi łysych, wręcz ich nie cierpi i zamiast włochatego dostanie łysego.
I rezerwacje od nowa. Takie zamieszanie jest bez sensu. Więc musimy poczekać. :wink:
Proszę o wyrozumiałość. Przecież ja też wiem z autopsji jak to jest czekać i chcieć już wiedzieć, które i jakie to moje.

Mogę tylko powiedzieć tak, że z ostatniej mojej magicznej rozpiski wynika,iż:
Wszystkie malce mają uszy dumbo.

Chłopcy
8 rexów (double ?), 1 standard

4 siamese (2x russian silver point, russian blue point, seal/agouti point)
1 russian blue, russian silver, agouti,
2 russian blue agouti (w tym jeden jest jaśniejszy jeszcze muszę nad nim pomyśleć, miałbyć russian silver, ale ewidentnie nim nie jest.)

ten jeden russian blue jest właśnie standardowy.

Dziewczyny
2 rex (double??), 4 standard

3 siamese (w tym jeden rex)
1 russian blue (rex)
1 agouti
1 russian blue agouti

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Na sesje indywidualną jeszcze czekamy, bo dopiero 1/3 miotu ma otwarte oczka :)
Tutaj też prosiłabym o wyrozumiałość. Lepiej jedna porządna po otwarciu oczu niż 2-3 od tak, a malce i tak zmieniają sie z dnia na dzień. No i obrobić fotami całą 15tkę to już coś :wink:

A to dla pocieszenia. :serducho:

tak wygląda Kisses, której udało się ucieć od wampirków.


i maluchy we własnej osobie.



i ulubienica mojej siostry.

Lavi - Nie Lip 26, 2009 12:57

Przecudniaste wampirki :serducho:
Anonymous - Nie Lip 26, 2009 17:36

ech... piękne maluchy, a ja kiedy już wiem, co się dokładnie urodziło, muszę zrezygnować, bo nie ma moich wymarzonych... ;(

edit:
nie no, ja nie mogę się pogodzić z myślą, że tych dwóch kajtków O w domu nie będzie. tak się napaliłam na ten miot. nie chcę rezygnować, no nie chcę :| niech te dziadygi otwierają ślepka, muszę je zobaczyć i wiedzieć, co w ogóle może moje być...

Oli - Nie Lip 26, 2009 23:27

Jakie one mają ślicznie rexowe futerko :shock: nawet na łapciach... :serducho:
Anonymous - Pon Lip 27, 2009 09:56

Jakie puszki-okruszki :falover: :sirwwt: Cudowne owieczki. :serducho: :serducho: :serducho:
L. - Pon Lip 27, 2009 22:08

Dzieciaki po kolacji zostały przeniesione do nowej duuużej rezydencji :)
Co prawda ich wojaże w chwili obecnej ograniczają się tylko do dolnej części.
Ale właśnie odkryły, że można chować się w domku, wchodzić na hamak i ukryć się przed rodzeństwem w dziurze pomiędzy chatką, a koszykiem :mrgreen:
Jak tylko nauczą się wchodzić na hamak na pewno lada chwila odkryją następne piętro, a tam łóżeczko z kołowrotka (bez dziurek i nie ruszający się), drugą miske, drugi hamak i koszyk.
Zapewne przez najbliższe kilka dni to będzie azyl Kiści, która wreszcie ma porządne miejsce do ucieczki przed wampirzymi ząbkami.

Ach! No i dzisiaj miały pierwszych gości :D
madzial13 z TŻetem ;] więc zostały wymacane, obfocone i wy-ach-och-owane. :)

Wszystkie maluchy już mają otwarte szeroko oczka więc jeśli jutro przygrzeje słoneczko będzie letnia sesja indywidualna :mrgreen:

Oli - Pon Lip 27, 2009 22:18

A ja się coś zapytam, bo mi to spokoju nie daje. Maluch po prawej na górze na tym zdjęciu http://www.fotosik.pl/sho...028f1f1c18426c3 to russian blue tak? Dlaczego on jest umaszczony jak, hm, szynszyla? Czy to "wina" znaczenia na brzuchu czy czegoś innego? Ślicznie wygląda z tymi jaśniejszymi boczkami.
L. - Pon Lip 27, 2009 22:24

Oli, nie, to russian blue agouti :)
i z tego co pamietam jest selfem, brzuch ma troche ciemniejszy niż na zdjęciu :)

Off-Topic:
tak bedzie wyglądał troche starszy.
ponizej masz kwadracik z kawałkiem siersci, jak na niego klikniesz pokaże Ci się standard.
między nim, a samiczką RBA jest identyczna różnica :)
http://www.hawthorn.org.uk/varieties.asp


edit: a jego brata samczyka russian blue (tyle że standard) masz po lewej stronie zdjęcia.

Oli - Pon Lip 27, 2009 22:27

to jemu tak nie zostanie do końca? szkoda :(
L. - Pon Lip 27, 2009 22:57

Off-Topic:
Oli, będzie taki: http://www.freewebs.com/tezzlan/Happy-tvatt.JPG
to rodzony brat Kisses :)

Oli - Pon Lip 27, 2009 23:24

ach, no normalnie szynszyla - kcem! :slinisie: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group