To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

L. - Nie Gru 06, 2009 13:29

cudownie rosną eNeczki :D :D


Neptunio 15.11 ;] - Mieszka u Małej Mi.
niestety nie wiem ile waży. ale na pewno w granicach 300 paru ;d



klaraurs - Pią Sty 08, 2010 13:27

Czy ktoś zdołał przyjrzeć się skokom swoich fruwajek? U mnie obie latają na tę samą odległość, ale każda w inny sposób: Nelly wybija się lekko w górę i mocno do przodu i z prawie prostym grzbietem leci całą drogę, lądując na przednich łapach. Naomi natomiast wybija się wysoko w górę i leci szerokim łukiem, zgięta w pałąk, lądując na czterech łapach. Poniżej kilka zdjęć:



A jak to robią Wasze latające?

L. - Pią Sty 08, 2010 15:31

Neptunio z tego co wiem nie fruwa ;]
ale lubi uciekać i łazikować pod kocem. to drugie robi natrętnie ;]
wyjmujesz go, a on zaraz znajdzie następne wejście.

Anka. - Sob Sty 09, 2010 14:03

Napi z Neptunem mogą sobie łapki podać :-P
Nie fruwa, ale wędrówki pod kocem czy prześcieradłem uwielbia, a wiszące pranie to masa radości. Taki uciekajek jest, jak nie ma ochoty to nie da sie złapać, a jak ma to plącze sie pod nogami, wspina po ubranie i w ogóle spragniony miłości przeszkadzajek jest.
A, i tapete lubi 8)

Nienna - Śro Lut 10, 2010 20:50

Nansy i Nami też nie skaczą jakoś dużo. Zresztą chyba trochę bym się bała, że jak się przyzwyczają do skakania, a staną się mniej sprawne na starość to sobie coś zrobią... Za to rycie pod narzutą jak najbardziej - to uwielbiają! No i podczas Świąt wielką atrakcją była choinka, która służyła do jedzenia igieł, wspinania się na nią (wchodziły prawie na samą górę) i generalnie dostarczała masy radości. Tutaj Nami na gałęzi w charakterze bombki:


emileczka - Czw Lut 25, 2010 09:24

Nostalgia wczoraj została wysterylizowana, bo krwawiła z dróg rodnych, niestety podczas zabiegu był klopot z krzepliwośćią krwi.
Wetka mówi, że może być to problem genetyczny, więc uważajcie na swoje pociechy.

Nostalgia ładnie się wybudziła, ale musi mieć kołnierz, bo zdążyła zdjąć sobie 2 szwy

Badoha - Czw Lut 25, 2010 09:59

Niezapominajka (Nez) od dwóch tygodni jest leczona na zapalenie ucha środkowego-w sobotę jadę z nią na wizytę kontrolną.
zywym_trudniej - Czw Lut 25, 2010 13:20

Trzymam kciuki za wnusie :kciuki: Mam nadzieję że nie będzie już żadnych problemów. U nas wszystko w porządku.
Anka. - Czw Lut 25, 2010 18:51

I my :kciuki: za siostrzyczki!
baradwys - Śro Mar 17, 2010 20:41

:kciuki:
Anka. - Śro Mar 17, 2010 20:52

:)

Napi waży już 516g , i mam nadzieje,że to nie koniec :wink:



Nienna - Nie Mar 21, 2010 23:54

Dzisiaj zważyłam moje szczurasy. Nami waży 330 g, Nansy 310 g :mrgreen:

Mam nadzieję, że u Nostalgii i Nez wszystko OK...

emileczka - Pon Mar 22, 2010 05:43

Nienna, Nostalgia ma się dobrze choć narazie mieszka sama, bo mamy problem z dołączeniem jej do stada; Franka strasznie jej dokucza, ale będziemy próbować
Nienna - Czw Mar 25, 2010 15:26

Biedna Nostalgia :( Trzymam kciuki za jak najszybsze rozwiązanie konfliktów w stadzie. A może spróbuj dołączyć do niej jakąś inną szczurkę ze stada, żeby nie siedziała sama?

Ale najważniejsze, że czuje się już dobrze :)

quagmire - Czw Mar 25, 2010 16:00

Nienna, nie martw się, Nostalgia mieszka z dziewczynami. Franka to nadal damski bokser, ale Nesti nie jest sama.

Piszę ja, bo byłam u niej wczoraj :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group