To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Nakasha - Śro Kwi 22, 2009 20:44

nezu, ja też ;( i ma też niezwykłe, cudne imię 8) :mrgreen:
Anouk - Śro Kwi 22, 2009 20:49

Łysa Diana, no nie mogę :mrgreen: Śliczne maleństwa, chciałabym Dynię :D Jest śliczna.
Dory - Śro Kwi 22, 2009 21:09

Nazwałabyś ją Dynia Lou :D
No to pomału rezerwujemy - napiszę w kolejności do Was z pytankiem, co chcecie :wink:

Anonymous - Śro Kwi 22, 2009 21:16

Laaaaaa, ale boskie!!! Kocham je wszystkie :mrgreen:
I imiona maja calkiem fajne, bo sie balam, ze wyskoczycie z jakims Dziamdziusiem czy cos :P

Rezerwujcie, rezerwujcie :mrgreen:

Laura001 - Śro Kwi 22, 2009 21:17

Dory napisał/a:
Nazwałabyś ją Dynia Lou :D
No to pomału rezerwujemy - napiszę w kolejności do Was z pytankiem, co chcecie :wink:

ja napisałam na shsrp na PW :)

Lara - Śro Kwi 22, 2009 21:23

No ja oczywista mam swoją faworytkę, ale szczęścia w szczurkach coś ostatnio w ogóle, cierpliwie poczekam, ale przyznaję, że ujmuje mnie każdy jeden ciapatek.. ale imię zmienię ciooo? Dory, Ty bardzo zła będziesz... ja mam tradycję w imionach, wiesz :mrgreen:
Laura001 - Śro Kwi 22, 2009 21:26

oj ja też bym zmieniła imiona mam nadzieje że będzie można?
ps: ciesze się strasznie że będę miała dwóch pięknych chłopców :jupi: :jupi: :muhaha:

Anonymous - Śro Kwi 22, 2009 21:31

Przeciez po domowemu mozecie inaczej wolac :P

No ja tez mam dwoch faworytow, ale pewnie mi sie nie trafia :(

Anonymous - Śro Kwi 22, 2009 21:32

ja chce rasowego standardowego kapturka ja CHCĘĘĘ... ;( ;( ;(
Dory - Śro Kwi 22, 2009 21:35

:wisielec: Chcecie mnie zabić, baby przebrzydłe ;P
Dawać mi te imiona na PW, zastanowię się :zly:

Anonymous - Śro Kwi 22, 2009 21:37

Laura juz zarezerwowala (Danio ;( ), kto jest jeszcze przede mna?! pisac, pisac ludziska ;P
Lara - Śro Kwi 22, 2009 21:37

Thihihihihi...mogę mogę mooogę? :oops: Ja wyślę ciasto własnej roboty na zachętę... :mrgreen:
Dory - Śro Kwi 22, 2009 21:38

Katasha, pani spoza forum przed Tobą chciała fuzza, ale czekam na potwierdzenie :wink:
Niamey - Śro Kwi 22, 2009 21:39

Ja to się cieszę, że biorę dziewczynkę, bo inaczej to pewnie by mi się Danio trafił i miałabym problem :mrgreen: :mrgreen: . A tak to decyzja o zmianie imienia poczeka do momentu, aż będę wiedziała, która, jeśli w ogóle któraś dziewczynka się do mnie wybiera
Off-Topic:
pisz, pisz Dory:)

Laura001 - Śro Kwi 22, 2009 21:42

Dory imion jeszcze nie wybrałam zaraz będę szukać imiona w książce z imionami mam taką :lol: i tu na forum poszukam w temacie o imionach szczurzych. Jak znajdę to napiszę na PW a czy muszą być na literkę D koniecznie? :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group