To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Oddam - Przygarnij wacika...

zwariowana - Pią Mar 28, 2008 02:18

Olimpia napisał/a:
Przepraszam, że zapytam wprost ale czy mieszkacie razem?


Niedł€go przeprowadzamy się do wspólnego mieszkania więc szczurki nie byłyby samotne

falka - Pią Mar 28, 2008 21:51

zwariowana, a te niuńki?
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=3540

edit.
mam namiary na szczurki w Elblągu, dowiem się co i jak - jeśli będą albinoski dowiozę do Gdańska

zwariowana - Sob Mar 29, 2008 18:12

falka napisał/a:
mam namiary na szczurki w Elblągu, dowiem się co i jak - jeśli będą albinoski dowiozę do Gdańska

bede wdzieczna :) ..

a co do :
falka napisał/a:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=3540
cto napisałam meila i czekam na odpowiedź od BISENNy
falka - Nie Mar 30, 2008 14:07

zwariowana, szczurki mają zostać oddane prawdopodobnie dziś wszystkie, pani nie pamiętała czy jest samiczka albinoska, natomiast jest jakaś husky i, tak zrozumiałam, kapturkowa z brązową łatką na tyłku. Jeśli nie zostaną oddane i jesteś zainteresowana tymi kolorkami to mogę sprawdzić osobiście. Chyba jest ich dużo :(

edit. Dopiero doczytałam, że chcesz też całą czarną lub szarą (skojarzyłam, że tylko albinoski) . Chyba się przejdę obejrzeć te niuńki i sama sprawdzę.

edit.
to ja idę :)

edit.
jest jedna śliczna niuńka, czerwone oczka i szary kapturek (pewnie później zjaśnieje całkiem), naprawdę kochana, najmniejsza z miotu, ale bardzo odważna, cały czas mi czyściła paluszki :) zaraz będą zdjęcia, zwariowana poproszę Cię o namiary, bo za kilka godzin szczurki mają być wszystkie oddane

edit.
tu są zdjęcia i temat szczurków: http://forum.szczury.biz/...p=151937#151937 ta niunia o której pisałam na wszystkich trzech zdjęciach wisi na kratkach

zwariowana - Nie Mar 30, 2008 15:33

falka, przeczytałam i tu i tam.
Ta szczurcia co wisi w klatyce ma cały biały brzuszek ma czerwone oczka i kapturek?;)

falka - Nie Mar 30, 2008 15:36

zwariowana, ma szary kapturek który pewnie zjaśnieje. Ma czerwone oczka.
zwariowana - Nie Mar 30, 2008 15:39

falka i rozumiem ze jakos na dniach bedziesz w Gdańsku? Jak pisałas?
Jeśli tak to kiedy ?

:)

falka - Nie Mar 30, 2008 15:58

zwariowana, 11 kwietnia na pewno, ale nie wiem czy nie wcześniej.
PALATINA - Pią Kwi 11, 2008 21:18

Szukając wacika dla siebie, dostałam (przed chwilą) informację, że w Jabłonnej są 4 dorosłe (chyba roczne) albinosy do oddania. Samce.
Gdyby był ktoś zainteresowany, proszę o kontakt.
Zdaje się, że komuś się znudziły i chce się ich pozbyć w każdy mozliwy sposób. :? :|

gruszka1990 - Sob Kwi 19, 2008 12:05

Ja byłabym chętna na chłopca wacika, jestem z Białegostoku, czy dałoby się jakoś załatwić transport? Jak cos to napisz na maila gruszka1990@hotmail.com BARDZO mi zalezy :)
Asdark - Czw Maj 08, 2008 11:57

Czy można gdzieś dostać ( najlepiej w sklepie w warszawie ) albinosa bez czerwonych oczu? :) a przy okazji gdzie w warszawie można wogóle dostać albinosa? jak ktoś ma namiary to bardzo bym prosił :)
Anonymous - Czw Maj 08, 2008 12:01

Asdark, nigdzie nie dostaniesz w sklepie albinosa z czarnymi oczami. Zreszta to juz nie albinos, tylko BEW= black eyed white. Takie szczury sa rzadkie i tylko w hodowlach.
Nie polecam tez kupowania zwierzat w sklepie. Znaczniej lepiej dla zwierzaka, jeśłi pochodzi z hodowli lub ze sklepowej/ domowej wpadki. Na forum jest wiele tematów oddam/sprzedam, poszukaj tam. :)

yoshi - Czw Maj 08, 2008 12:23

hehehe sposob na bialasa o ciemnych oczach = husky :D ;)
Anonymous - Czw Maj 08, 2008 12:27

yoshi, faktycznie. :D Ale husky róznie bledną i nie wszystkie sa prawie calkiem białe.
Asdark - Czw Maj 08, 2008 16:53

Viss napisał/a:
Nie polecam tez kupowania zwierzat w sklepie. Znaczniej lepiej dla zwierzaka, jeśłi pochodzi z hodowli lub ze sklepowej/ domowej wpadki. Na forum jest wiele tematów oddam/sprzedam, poszukaj tam
Czyli innymi słowy powstrzymać się od kupna w sklepach sieci Kakadu lub Szrek? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group