To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2016 - Miot C spod Husarskich Skrzydeł

tuśka - Nie Mar 13, 2016 23:23

Tak, wiem :) Ale....w Lublinie chyba też są internety? Na pewno mają zdjęcia maleństw przy sobie :) Ok, już powaga. Zdaję sobie sprawę z rzeczywistości :) Już nie będę marudzić. Ale wiecie jakie to trudne?? :) Przepraszam :>
Rusałka - Nie Mar 13, 2016 23:31

tuśka, jesteśmy już blisko, tych niezmiernie wyczekiwanych chwil :przytul:
tuśka - Nie Mar 13, 2016 23:42

Rusałka, znając mojego pecha, dowiem się: tak wszystkich samców starczyło dla zapisanych...poza tuśką... :?
Rusałka - Nie Mar 13, 2016 23:56

tuśka, uszy do góry, skoro wystarczy dla wszystkich zapisanych, to wystarczy z pewnością :usmiech:
Oluś - Pon Mar 14, 2016 03:34

Kochani, targi to ogromna edukacyjna impreza, tam naprawdę nie ma czasu na siedzenie nad obrabianiem zdjęć. Jestem jeszcze w trakcie podróży przez całą Polskę. Dajcie mi proszę dojechać do domu i odespać. :wink:
tuśka - Pon Mar 14, 2016 03:38

olus_165 no dobra, wyjątkowo dajemy Ci czas na dojechanie do domu...ale odpoczywać nie będziesz :) Chcemy foty :foty: :lol: :lol: :lol:
Rusałka - Pon Mar 14, 2016 03:43

olus_165, zdajemy sobie z tego sprawę, ale wiesz te kumulujące się kłębki niecierpliwości, mnożą się w niesamowitym tempie :shy:

Odeśpij i wypocznij, byś miała dużo sił na początek nowego tygodnia :przytul:

PS. I dużo sił dla nas, dziewcząt w gorącej wodzie kąpanych :twisted:

CzerwonaAnulka - Pon Mar 14, 2016 19:08

olus_165 już minął weekend kiedy rezerwacje? już nie mogę się doczekać zdjątek :)
Tarpatka - Pon Mar 14, 2016 20:55

Kiedy... kiedy... kiedy... rezerwacje?
mmarcioszka - Pon Mar 14, 2016 21:05

Cierpliwości. Każdy ma też jakieś życie prywatne. Dajcie dziewczynom wszystko ogarnąć. Na pewno wrzucą zdjęcia i zaczną rezerwacje w pierwszej wolnej chwili.
Rafał - Pon Mar 14, 2016 21:07

Witam, kiedy zapisani będą wybierać młode z miotu C? Kiedy będzie wiadomo czy coś zostało jeszcze?
Petarda - Wto Mar 15, 2016 17:48

To nie ma jednak rezerwacji? Już ktoś wziął szczury?
SzczurLOVE - Wto Mar 15, 2016 17:52

Petarda, Ty przecież nie jesteś zapisana na ten miot. Rezerwacje bedą jak dziewczyny bedą miały chwilę zeby je zrobić i powrzucać zdjęcia tak jak pisały.
quagmire - Wto Mar 15, 2016 17:52

Petarda, maluchy urodziły się 23 lutego, w tej chwili mają 3 tygodnie.
Do nowych domów mogą iść dopiero po ukończeniu 5 tygodni.
Możesz więc mieć pewność, że siedzą sobie spokojnie z mamusią, wcinają jeszcze mleczko, uczą się jeść stały pokarm, dokazują, poznają świat i dowiadują się od mamy, co to znaczy być szczurem.

Ogoniasta - Wto Mar 15, 2016 17:58

quag ależ skąd!! Nie słyszałaś, że teraz Zajączek wielkanocny grasuje i zabiera wszystkie hodowlane maluchy :P :P Poza tym i tak pierwszy był w kolejce :P :lol:

Przepraszam, ale musiałam :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group