To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Rozczochrańce - 11 maluchów + mamusia (zdjęcia na stronie 6)

Hanka_i_Medyk - Nie Lis 03, 2013 14:15

:kciuki:
radzioo81 - Nie Lis 03, 2013 14:17

my z kciukami też obecni :kciuki:
dzielna jesteś szczurza mamuś :)

mmarcioszka - Nie Lis 03, 2013 15:02

Za mamusię :kciuki:
Starsza Pani - Nie Lis 03, 2013 18:56

Mamusia po sterylce i z zakazem karmienia (było 16 płodów). Jak wyjeżdżałam z Pulsvetu mała się dogrzewała, bo nie trzymała temperatury.
Resztę opowie Pyl jak dojedzie.

Cegriiz - Nie Lis 03, 2013 19:00

Starsza Pani napisał/a:
(było 16 płodów)


Gdzie ona je zmieściła ? :shock:

Starsza Pani - Nie Lis 03, 2013 20:16

Cegriiz napisał/a:
Starsza Pani napisał/a:
(było 16 płodów)


Gdzie ona je zmieściła ? :shock:

Nie wiem :( . Mnie dr Rzepka pokazała, ile tego było i trudno mi było uwierzyć, ze to wszystko się w Małej zmieściło ... W każdym razie dobrze, że sterylka dziś, a nie jutro i szkoda, że nie wczoraj :/ .

Cegriiz - Nie Lis 03, 2013 20:21

Trzymam mocno kciuki, aby szybko doszła do siebie. Taka młodziutka a już tyle przeżyła :(
Pyl - Nie Lis 03, 2013 22:28

Mamuśka sobie radzi - boli ją jeszcze i nie może znaleźć sobie miejsca, ale ładnie je i jest super kochana. Nawet leki zjadła bez szemrania. Po obfitej kolacji waży 230g, więc nieźle, bo wygląda na jakieś 180-200.
Porównując ją z maluchami to na serio żałuję, że nie kastrowałyśmy jej wcześniej. I nie umiem sobie wyobrazić jak ona by wyglądała tuż przed porodem, skoro już dziś był to brzuch+okruszek szczura. A dziś dr szacowała, że poród to byłby bliżej końca tygodnia.

Natomiast mam dobre wieści o oczkach Entliczka-pentliczka - są znacznie ładniej otwarte i nie będzie trzeba ich operacyjnie otwierać :) Natomiast będzie trzeba je "podlewać" - ponieważ oczka łapią każdy pyłek to będzie trzeba przemywać je dożywotnio solą fizjologiczna. Jak to w dowcipie u informatyków: to cecha, nie wada...

AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 22:35

Pyl, a jest szansa, że oczy się zarzęsują?
Pyl - Nie Lis 03, 2013 22:41

AngelsDream, osobiście nie sądzę - on cały jest łysy jak kolano, trudno chyba o wyjątek na powiekach. Ale mądrzy prawią: "nigdy nie mów nigdy"...
AngelsDream - Nie Lis 03, 2013 22:59

Pyl, na niektórych kolanach rosną włosy, ja pokciukam, choć przemywanie solą nie jest bardzo straszne, ale po co mu atrakcje?

Całus w nos dla mamy.

mmarcioszka - Nie Lis 03, 2013 23:25

Dobrze, że mamusia już po sterylce, niech się dzielnie trzyma.
majlena - Pon Lis 04, 2013 01:20

Aż tyle... Niech mamusia wraca do formy, a oczka Pentliczka niech ozdobią rzęsy.

Chciałam jeszcze dodać, że bardzo się cieszę, że małe znalazły domki. Życzę domkom, żeby to były najkochańsze szczury pod słońcem.

quagmire - Pon Lis 04, 2013 07:26

Chłopcy to chyba niezbyt mają domy.
Hanka_i_Medyk - Pon Lis 04, 2013 09:43

Pyl wspominała, że jakiś dom chciał przygarnąć całą pozostałą piątkę. Jeśli to nadal aktualne, to wszyscy mają swoich ludzi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group