To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2013 - Narodziny miotu BOSKIEGO SunRat's

Lowenstein - Pon Wrz 09, 2013 11:54

I nie on jeden ;P Jak widać to oparcie jest popularne ;D Cudne nam Kretowa Dama pouradzała bobaski :serducho:
Asaurus - Pon Wrz 09, 2013 20:27

emileczka, myśmy nie dostaliśmy umowy :]

Jakby kto chciał Lugha popodziwiać to tutaj.

emileczka - Wto Wrz 10, 2013 11:08

Oto i one, piękne i niegrzeczne :)





cornflakegirl - Wto Wrz 10, 2013 11:17

Jaki piękny brzusio

wszystkie są takie piękne :serducho:

Lavi - Wto Wrz 10, 2013 12:26

http://www.fotosik.pl/pok...299dfc5dd7.html ,,zapraszam do tańca" :D
http://www.fotosik.pl/pok...1e7a8c2542.html ,,I robimy tunel!"

Jakaś impreza widać była:D Cudne maluchy!

Magda B - Pon Wrz 16, 2013 19:47

Melduję, że panny już się zaaklimatyzowały i właśnie zakończyliśmy pierwszą akcję poszukiwawczą. Majka przepadła bez wieści, a po przerzuceniu całego domu do góry nogami, okazało się, że za obicie kanapy da się wejść. Maja jest w ogóle szczurem szalonym, kompletnie niczego się nie boi i wchodzi na głowę każdemu nowo poznanemu człowiekowi. Luna też jest taka odważna i bez skrępowania włazi każdemu pod ubranie. Obie to alpinistki, wspinają się po wszystkim, a najchętniej śpią na dachu klatki. Nut to stworzenie nieśmiałe, ale jak już się przełamie, robi się bardzo przytulasta i chętnie zasypia za kołnierzem. Rati jest najbardziej dzika z całego stada i najbardziej płochliwa. Ma zapędy szczura kanałowego, wyszukuje wszystkie ciemne zakamarki na poziomie podłogi. Najlepiej chyba ze wszystkich zwiedziła cały pokój, a nawet wybrała się na szaloną wyprawę do sypialni.
Lowenstein - Wto Wrz 17, 2013 13:59

Mitra ufa mi i tylko mi, łózko jest niegodne jego zaufania, ani regał ani inne części pokoju. Za to siedzenie u mnie za bluzką jest super :DD I mam już cały labirynt szlaczków od pazurków na dekolcie ;D Dziś pierwsze spotkanie ze stadem na neutralu. Trzymajcie kciuki!


quagmire - Wto Wrz 17, 2013 14:08

Lowenstein, powodzenia :)
Mao - Wto Wrz 17, 2013 14:29

Machamy rodzeństwu i meldujemy się.

Lela garnie się na ręce i jest spokojnym, kochanym miziakiem, iskaczem i przytulakiem. I ma wspaniałe uszy :mrgreen:


Perperuna to pozytywna wariatka :D wszędzie jej pełno i jest niesamowicie odważna. Energią mogłaby obdarować całe moje stado i dalej miałaby siłę biegać z zawrotną prędkością.


Na łączenie trochę poczekamy, duże kichają.

cornflakegirl - Sob Wrz 21, 2013 09:52

Melduję, że Nanna jest od czwartku u mnie. Tego samego dnia połączyłam ją z moim małym stadkiem i teraz cała trójca śpi w sputniku.

Nanna jest bardzo mądrą dziewczynką, odważna, skoczna, wchodzić na ręce nie ma czasu, ale pracujemy nad tym. Trochę bała się odgłosów wydawanych przez moje psiaki, ale już jest dobrze :)


Karena - Sob Wrz 21, 2013 14:28

Off-Topic:
cornflakegirl, Przepiękne zdjęcie ^^

AngelsDream - Sob Wrz 21, 2013 14:32

cornflakegirl, brata by w tłumie nie zgubiła.
Magda B - Nie Wrz 22, 2013 15:41



Poobiednia sjesta. 8)

AngelsDream - Nie Wrz 22, 2013 16:00

Magda B, jaki tłum!
quagmire - Nie Wrz 22, 2013 18:00

Jakie słodziachy :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group