To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Wto Maj 14, 2013 12:39

wilczek777, tak, w miarę możliwości poproszę dane identyfikujące sklepy. Na razie szykuję Ci na 5 sklepów, jak coś jeszcze wymyślisz to napisz, jutro wysyłam. Wyślij mi na PW swój adres pocztowy.

L., cornflakegirl, OK, czekam na info.
L. Twoje dodatkowe lecznice to Olsztyn czy różnie?

quagmire, :kwiatek:


I nie zaśmiecać mi tu wątku :>

pszczoła - Wto Maj 14, 2013 13:10

Off-Topic:
Pyl napisał/a:

I nie zaśmiecać mi tu wątku :>

pff. :P

Nietoperrr... - Wto Maj 14, 2013 22:19

Sorry,ja też pozaśmiecam ciut,ale właśnie się dopatrzyłam,że na jednej z ulotek jest klatka z moimi hamakami??? :mrgreen: Czy ja mam jakieś fatamorgany? :P
Sorki,ale cieszę się jak małpa bananem :mrgreen: Normalnie w Polskę to idzie! :>

Pyl - Śro Maj 15, 2013 00:12

Nietoperrr..., na wszystkich ulotkach i na plakacie o potrzebie przestrzeni. Nówki nie-śmiganki - tylko w trakcie sesji fotograficznej hamak uszka stracił i kilka otworków zarobił :lol:
Z tej samej serii wstawiałam zdjęcia do Twojego hamaczkowego wątku :P

Majszczur - Śro Maj 15, 2013 00:16

Nietoperrr..., walcz o tantiemy autorskie :D
Pyl - Śro Maj 15, 2013 00:59

Dobra, ogarnęłam wysyłkę ulotek i plakatów.
Większość listów i paczek jest już przygotowana i czeka na jutrzejszą wizytę na poczcie. Całość materiałów na jutro waży ok. 20kg.

Ze względu na coraz więcej chętnych do roznoszenia ulotek zaczyna brakować plakatów do lecznic - w związku z tym osoby, które zanoszą ulotki do sklepów dostaną mniej plakatów (lecznice są pod kątem plakatów ważniejsze).
Poza tymi wyjątkowymi sytuacjami na każdą lecznicę / sklep każdy powinien dostać 1 plakat zbiorczy i 25, 50 lub 100 ulotek.
W przypadku dużych lecznic (100 ulotek) bardzo proszę o dostarczenie ulotek w dwóch ratach.


Poniżej załączam listę kto co powinien dostać - proszę o informację, jeśli coś nie będzie się zgadzać (ale bez aptekarskiej dokładności - plakaty są liczone z dokładnością do paru sztuk).

Nick Miasto Lecznice Liczba plakatów Liczba ulotek Forma przekazania Przekazane
AD Warszawa Bródnowskie Centrum Weterynaryjne (ul. Wyszogrodzka 1) [m], Łojewska 12A [m] 2 50 osobiście T
AgaRatek Gdańsk przychodnia w Gdańsku Oruni-dr Kalicki [m], sklep zoologiczny na Gdańskim Chełmie na pasażu [m] 2 50 poczta przyg
Badoha Konstancin Jeziorna WetMedyka 24 [m] 1 25 osobiście T
Badoha Żyrardów WetMedyka [m], Wetka [m], 2 nienazwane [m] 4 100 osobiście T
Cegriiz Warszawa al. Reymonta [m/s], ul. Wolumen [m/s], Hematovet (ul. Krasińskiego) [m], Pankracy (ul. Przasnyska) [m], Broniewskiego 23 [m] 5 150 osobiście T
Ebia Bełchatów "As" (na os. Dolnośląskim) [m] 1 25 majlena T
Ebia Łódź Zwierzętarnia (ul. Włókniarzy 234) [ś/d], As (ul. Składowa) [d], "Pod żabką" (na Przybyszewskiego) [m] 3 175 majlena T
Jakasiek Konstancin Jeziorna 2 duże i nowoczesne [ś/d] i 3 mniejsze i bardziej 'zaściankowe' [m] 5 200 osobiście
Karena Gdynia Stryjska [ś] 1 50 wystawa T
kasia83 Świdnik Zadrzyńska Iwona - Przychodnia weterynaryjna (ul. Kosynierow 22) [m], Piotr Listos (Olimpijczyków) [m] 2 50 poczta przyg
Kasik Gdańsk AlterVet [ś], lecznica na Feniksa w Osowie [ś] 2 100 poczta przyg
Kasik Gdańsk Obrońców Wybrzeża [m], ew. Elbląska [m] i Potokowa [m] 3 75 poczta przyg
Kasik Gdynia Benkowski&Hajdo [m], GKW (na Kieleckiej) [ś], Wolności (tu może LalaAla podrzuci?) [m/ś] 3 125 poczta przyg
Kasik / Lavi Gdańsk ul. Hallera [m] 1 25 poczta przyg
Kasik / Lavi Mikołajki nienazwane, ale identyfikowalne lecznice sztuk 2 [m] + sklepy zoologiczne sztuk 2 [m] 2 100 poczta przyg
L. Nidzica AMIGO-VET [ś] 1 50 wystawa T
L. Olsztyn LEW [ś], AMICUS [m], Diego-zoo (sklep tylko z karmami i artykułami) [m] 3 100 wystawa T
L. ??? kilka lecznic 4 150 wystawa T
limomanka Bytom Przychodnia dla zwierząt " S I L E S I A - V E T " (ul. Ks. Schenka 1a) [ś/d] 1 100 poczta przyg
limomanka Gliwice Gliwicka Klinika Weterynaryjna (ul. Toszecka 19) [d], Ziemińscy M.J. Weterynaria (Fredry 4) [m], 2 125 poczta przyg
limomanka Tarnowskie Góry TARN-VET (ul. Zagórska pawilon handlowy) [m] 1 25 poczta przyg
limomanka / whitelemurro Kraków Arka Wet [d], Oaza [ś], Nasze zwierzaki (Prądnik Czerwony) [m], Lecznica przy ul. Majora 99 (Prądnik Czerwony) [m] 4 200 poczta przyg
Magdonald Poznań lecznica na ul. Sołtysiej [m], sklep Karma Market (ul. Promienista 102) 2 50 via SP przyg
majlena Łódź Animal (Broniewskiego 65) [ś], cm-vet (Rzgowska 205) [ś], Panda (Piotrkowska 114) [ś], Pod Koniem (Kopernika 22) [ś], klinika weterynaryjna (Gdańska 81) [d], Sowa (Pietrusińskiego 47/49) [d], Lancet (Stary Rynek 1A) [d] 7 300 wystawa T
Mao Płock Chiron [ś] i Primavet [m] 2 75 poczta T
Martini Warszawa Ogonek [d], xxx, yyy 3 150 osobiście T
monika123 Sosnowiec Almavet (ul.Bracka)[m], Terrier (ul.Gospodarcza) [m/ś], Klinika Weterynaryjna "MOLICKI" (ul.Rysia) [m] 3 80 poczta przyg
Nakasha Białystok Canwet (ul. Zwycięstwa 26b), Białostoczek (ul. Białostoczek 13b), Boliłapka (ul. 27 Lipca 1/1), Med-Vet (ul. Berlinga 17a) 4 200 poczta przyg
Nietoperrr… Oleśnica 4-5 małe lecznice 5 100 poczta przyg
Nikky Warszawa Kajman 1 50 osobiście T
Ogoniasta/Biała Wrocław Zwierzyniec [d], Fizjo-wet [ś], okoliczne lecznice (śródmieście) - ok 10 [bm] 12 350 poczta T
olus_165 Kwidzyn Med-Wet, M. Stachurski 1 10 wystawa T
olus_165 Malbork lek. wet. T. Sylwestrowicz, ul. Armii Krajowej (nazwy nie ma) 1 30 wystawa T
olus_165 Olsztyn Pazur, Poliklinika, Olwet 3 75 wystawa T
olus_165 Sztum Gabinet weterynaryjny, ul. Słoneczna i Kochanowskiego 1 10 wystawa T
pszczółka + mao + Kami Poznań Kobra [ś], lecznica przy wieży [ś/d], Homeopatia (ul. Wawrzyniaka) [m], nad Wierzbakiem [m], na Mieszka [ś], Polanka [m] 6 250 poczta T
Pyl Świdnica Cztery łapy, 4*lecznica bez nazwy (?) 5 100 poczta przyg
Pyl Warszawa PulsVet [d], Klinika wet Bemowo (Powstańców 101) [ś], LuxVet (Wilanowska) [m], Modlińska (24h przy zjeździe na Nieporęt) [ś] 4 275 osobiście T
quag Warszawa VetCardia [m], Elvet na Niepodległości [ś?], Elvet na Grzybowskiej [m?], MedicaVet [d], Anima [ś] 5 250 osobiście T
radzioo81 Krapkowice Andrzej Skóra [m], Jolanta Konarska [m] 2 50 poczta przyg
radzioo81 Opole Marek Tymowicz [m/ś], EDEN na Słowackiego [m], EDEN na Chabrach [m] 3 90 poczta przyg
Starsza Pani Warszawa MultiVet (Gagarina) [ś] 2 50 osobiście przyg
szczuropakabra Wołomin lecznica [m] 1 25 osobiście
Tomek Szczecin wszystkie lecznice 5 400 wystawa T
wilczek777 Szczecin 3-4 sklepy zoologiczne na targowisku Manhattan [m], sklep na targowisku Pogodno [m], zoolog na Narutowicza [m] 4 150 poczta przyg

Nadal brak chętnych na rozniesienie ulotek w Warszawie do lecznic: przychodnia na Książęcej [ś], Lupus [m], Salvet [ś], Oaza [ś]. Nikt z Was tam nie leczy ogonów?

susurrement - Śro Maj 15, 2013 12:55

hop!
Vaco - Śro Maj 15, 2013 14:06

Ja bym w sumie też poprosiła o ulotki, w jednej lecznicy w Ś-ciu na 100% je przyjmą, a w reszcie popytam. Widzę że szczury mają coraz więcej fanów i mnie w mieście i z pewnością się przydadzą.
Pyl - Śro Maj 15, 2013 14:09

Vaco, to poproszę konkrety zgodnie z wytycznymi z pierwszego posta:
- miejscowość (rozumiem, że Świnoujście?)
- nazwy lecznic i ich szacowany rozmiar (wytyczne w 1. poście)
- i na PW adres gdzie mam Ci je wysłać.

:)

Vaco - Śro Maj 15, 2013 14:19

Aaaa ok, nie ogarnęłam :doh:

- Świnoujście
- BrosVet (2 lekarzy) i Lecznica Weterynaryjna VET SC (2 lekarzy) a w reszcie lecznic popytam
i ślę PW :P

ssylvusia - Śro Maj 15, 2013 14:46

Widzę, że Oaza jeszcze nie obsadzona, więc z racji regularnych wizyt mogę zawieźć garść ulotek :)

ssylvusia, Warszawa: Oaza (na Potockiej) [ś]

Pyl - Śro Maj 15, 2013 16:40

Kochani, nie chcę Was martwić, ale zamówiłam właśnie dodruk plakatów zbiorczych :P
Lada chwila pęknie druga setka obsługiwanych lecznic :mrgreen:

Jeśli komuś nie odpisałam na PW to proszę o wyrozumiałość - nie nadążam. Jakby co proszę o przypomnienia.

Kocham Was!

Cegriiz - Śro Maj 15, 2013 16:42

Pylu, a my Ciebie :DD :kwiatek:
klimejszyn - Śro Maj 15, 2013 18:10

mogę służyć podrzuceniem materiałów krakowskiej Oazie, jeśli jeszcze nikt się nie zgłosił :)

EDIT:
właśnie prześledziłam dokładnie spis i widzę, że zgłosiła się limomanka :)

wilczek777 - Śro Maj 15, 2013 21:33

Jeśli nie zostały wysłane jeszcze do mnie ulotki to Kołobrzeg ma 3 lecznice i jeden zoolog bez zwierząt... Nie widzę chyba nikogo z Kołobrzegu...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group