To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

landrynka - Śro Mar 19, 2008 13:26

Ka$ka9141868, uważaj czym kleisz, klej może być toksyczny.
Anonymous - Śro Mar 19, 2008 13:30

Taki zwykły "szkolny" nie jest. :)
Viljar - Czw Mar 20, 2008 11:32

Moje mają domek chomiczy w prezencie od teściowej. Ale nie na długo im starczy, za szybko rosną dziewczynki :) Muszę się rozejrzeć za czymś innym i ten kolorowy składany z prostokątów też mi się podoba :)
landrynka - Czw Mar 20, 2008 16:53

domki-poidła dla gołębi
litrowy

dwulitrowy

Ka$ka9141868 - Czw Mar 20, 2008 19:40

nie klejem tylko samoprzylepne albo wodą .
PALATINA - Czw Mar 20, 2008 20:11

Świetne są te poidła-domki!
Zastanawiam się, czy Hirkowi nie kupić (skoro to dla gołębi). :wink:

landrynka - Pią Mar 21, 2008 08:07

PALATINA, : jakby co, to są tez większe, nawet 7litrowe, ale one są chyba innego typu.

i jest jeszcze taki z przegródkami, ale go trzeba rozłożyć, i wtedy będzie fajna miseczka i domek bez podłogi.

polna - Pią Mar 28, 2008 23:03

Odebrałam dzisiaj domek świnkowy z lv i juz zbieram na następny. :mrgreen:
Natalia - Sob Kwi 19, 2008 11:07
Temat postu: Namioty
Istnieją i gryzoniowe, i kocie. Ja znalazłam taki, tańszy od takich dla gryzoni, a równie fajny, i większy http://www.zooplus.pl/sho...t/namioty/59602 . Co o tym myślicie, lepsze to czy budka dla psa? ;) .
Anonymous - Sob Kwi 19, 2008 11:16

mi się to jakoś niespecjalnie podoba ;)
już chyba lepsze domki.

choć myślę, że dla szczurów to tak naprawdę niewielka różnica, czy postawimy im psią budkę z materiału, koci namiot, czy po prostu pudełko wymoszczone szmatkami...

Layla - Sob Kwi 19, 2008 11:23

mataforgana, nie zgodzę się. Mam królikowo-fretkowy namiot Trixie, stawiany na wybiegach. Mam też pudełka. NIC nie jest takim hitem jak ten namiot. Tam się je smakołyki, tam się bije, tam się odpoczywa, tam się leje. Jasne, że nie jest to jakiś towar pierwszej potrzeby, ja kupiłam Arii na urodziny w grudniu i szczury mają radochę jak cholera. Jeno zapachy z namiotu powalają i muszę go ciągle prać :roll:
Anonymous - Sob Kwi 19, 2008 11:29

Layla, mówisz? :)
nie będę się kłócić, bo moje stado jeszcze nie miało okazji wypróbować namiociku, więc się wypowiadam czysto teoretycznie, gdyż odnoszę wrażenie, że dla mojego szurniętego stada wszystko, w czym się można zamelinować jest dobre ;)

a ja osobiście uznaję wyższość pudełek ze względów praktycznych... zaleją, zakupczą - to do kosza i po sprawie... prać by mi się nie chciało chyba ;)

chociaż może po następnej wypłacie się skuszę i fundnę im jakieś cudo :)

plora - Sob Kwi 19, 2008 12:39

moje potwory oszamałyby to w kilka sekund poza tym wolę im coś cieplejszego kupić (co będą dłużej żarły :mrgreen: )
Oli - Sob Kwi 19, 2008 21:35

Ja z obserwacji moich szczurów powiem tak - namiot jako schowek jest całkiem fajny, ale nie nadaje się do wskoczenia na dach. Moi panowie bardzo lubią siedzieć zarówno wewnątrz jak i na domku (częściej siedzą na). Mam domek i bardzo go cenię, a taki namiot to by się załamał.
Anonymous - Sob Kwi 19, 2008 22:02

Olimpia napisał/a:
namiot jako schowek jest całkiem fajny, ale nie nadaje się do wskoczenia na dach. Moi panowie bardzo lubią siedzieć zarówno wewnątrz jak i na domku (częściej siedzą na).
u mnie to samo. Ja namiot uszyłam im kiedyś sama, taki sam ja te kocie i zainteresowanie było niemal zerowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group