To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

Agusia - Pon Paź 29, 2012 20:06

Lavi napisał/a:
Agusia, to mogłaś mi zostawić BESa dumbo i go brać :DD
I tak już go kocham <3 Teraz tylko transport trzeba znaleźć ale ptaszki ćwierkają, że ktoś będzie jechał z Wawy do Gdańska :}
Lavi jak bardzo chcesz to możesz się nimi miesiąc po opiekować. Czekam ,az się lekko spasą, aby mi z casity nie wypełzły.
Lavi - Pon Paź 29, 2012 20:39

Agusia, myślę że mój facet byłby zadowolony z szóstego szczura :lol:
Agusia - Pon Paź 29, 2012 21:21

Lavi napisał/a:
Agusia, myślę że mój facet byłby zadowolony z szóstego szczura :lol:
W końcu stare, polskie przysłowie brzmi "Szczur w dom, Bóg w dom" :P
najeli - Pon Paź 29, 2012 21:25

hahaha, u mnie jest "ale mieliśmy mieć tylko 3 szczury!", "niby czemu te będą takie wyjątkowe", "a nie możemy poczekać jeszcze trochę?". a potem będzie "mój miziak kochany", "daj posmyrać się za uszkiem" i "ooo, jak one się słodko ułożyły"... :serducho: :serducho: :serducho:

no, a skoro w miocie jest moje wymarzone szczurzątko, to przecież nie mogę przejść obok tego obojętnie, niezależnie od tego, czy byłby to 4 czy 5 szczur! :twisted: :twisted:

pseudomonas - Pon Paź 29, 2012 22:12

Eh! super miot.. ślinie się na foty... maluchy po prostu cudne! gratuluje nowym domkom!
quagmire - Wto Paź 30, 2012 08:22

Agusia, po pierwsze standard standard, bo drugie burma agouti, że jakieś russian doszło, to już trudno. Przecież dlatego nie wzięłam Uglisia, bo nie agouti ;)
heniok - Wto Paź 30, 2012 08:48

Uzupełniłem listę na samice, przypominam że NIE WYSYŁAM SZCZURÓW KONDUKTORKĄ.
Agusia - Wto Paź 30, 2012 09:00

quagmire napisał/a:
Agusia, po pierwsze standard standard, bo drugie burma agouti, że jakieś russian doszło, to już trudno. Przecież dlatego nie wzięłam Uglisia, bo nie agouti ;)
Ale i tak go kofasz troszeczkę :)
najeli - Wto Paź 30, 2012 11:13

no to moja Gafcia już zarezerwowana! jak wspaniale :) szczurek idealny :serducho:

nie wiem skąd jesteście, ale ja będę miała transport samochodowy maluszka z Wawy do Poznania, będzie ją wiózł mój "szwagier", tylko jeszcze dokładnej daty nie znam. jeśli jesteście z okolic - dajcie znać, razem będzie im raźniej podróżować :)

Lavi - Wto Paź 30, 2012 12:33

O, widzę, że Lux bierze też maluszka:D Można na wspólny transport się umówić :mrgreen:
quagmire - Wto Paź 30, 2012 12:40

Lavi, i Agusia też bierze przecież :D

Agusia, kocham wszystkie moje wnuki :serducho:

Lux - Wto Paź 30, 2012 12:54

Do nas bedzie Wunia jechala po Wargusie kole 23-go, wiec moznaby ja zagadac :) bo chyba termin bedzie odpowiedni?
Lavi - Wto Paź 30, 2012 13:00

quagmire, ale Agusia chyba w Wawie siedzi? :>

Z tego co liczyłam to 14 listopada kończą 5 tygodni? I chyba wtedy można już rozjeżdżać maluchy:DD

Lux jak wcześniej mi się nie uda transportu załatwić to bym się dołączyła do Was:)

quagmire - Wto Paź 30, 2012 14:13

Lavi, no chyba, że postanowiła do Warszawy wrócić :)
Lavi - Wto Paź 30, 2012 14:15

Jak Agusia wejdzie to pewnie napisze, gdzie stacjonuje i czy do Trójmiasta się wybiera :DD


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group