To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "F" Rat`s Troop. Ważne! Strona 32

helen.ch - Wto Sty 16, 2007 14:04

Guślarka, weź, weź oba :mrgreen: hihi... mówię ci dwa czy trzy to żadna różnica... a ile radości :)
Anonymous - Wto Sty 16, 2007 14:58

Dziewczyny - biedną Guślarkę zamęczycie... ]:-> Ale macie rację, jak najbardziej ;)
Katie - Wto Sty 16, 2007 16:14

No, popieram dziewczyny!
Guślarka, skuś się :mrgreen: Kolega dla Twojego chłopca jak znalazł.

Jakie te robaczki już duże... Jestem strasznie ciekawa, co wyrośnie z chłopca-niespodzianki :D A nuż wda się w wujka? Przypomina mi małego Draconka, ale ma trochę jaśniejsze oczka :wink:

Guślarka - Wto Sty 16, 2007 17:37

Ale kolega z chodowli kosztuje, a ja nie mam ani kasy, ani pozwolenia rodziciela :cry: Poza tym boję się, że zawiodę... Że szczurkowi będzie potrzebny kiedyś profesjonalny wet - a umnie takiego po prostu nie ma... Więc mnie nie katujcie, pozostanę tylko przy wzdychaniu :(
Anonymous - Wto Sty 16, 2007 17:48

Off-Topic:
Guslarka jednak mysle ze powinnas kupic sobie drugiego szczura, bo Szasiowi zrobisz krzywde, przeciez on od samego poczatku, od kiedy byl malutki byl z kolega.

Guślarka - Wto Sty 16, 2007 17:59

Off-Topic:
Na razie próbuję zmiękczać tatę, ale co tu robić, gdy na słowa: "drugi szczur" od razu ucina rozmowę :?

nezu - Wto Sty 16, 2007 20:16

No.. bez zgody opiekuna prawnego w przypadku chetnej osoby niepelnoletniej malucha bym nawet nie oddala..

Katie, pan niespodzianka ma nieco inny odcien niz draconek, przede wszystkim jasniejszy, po drugie albo mam urojenia albo do tego wszystkiego dochodzi srebrzysty polysk.
Hodowcy nie lubia nie wiedziec co im sie urodzilo, nawet sobie nie wyobrazacie jakie to problematyczne... :roll:

Zwlaszcza ze cos przeciez trzeba w te metryki wpisac.

[ Dodano: Wto Sty 16, 2007 20:53 ]
Ehem.. jakby to tu.. ;)


Poniewaz sytuacja sie przed chwila zmienila, na forum hodowlanym zglosila sie chetna, a jej kandydatura zostala rozpatrzona pozytywnie, zas formalnosciom stalo sie zadosc, niniejszym oglaszam ze samczyk champagne dumbo jest od dnia dziesiejszego chlopcem ZAREZERWOWANYM.

Tym sposobem do "adopcji" pozostal samotny chlopiec standard beige/silver/platinum czy czym ta paskuda jest.. ;)
Czas pokaze :P

Carlunia - Wto Sty 16, 2007 23:39

kochani niech ktoś weżmie tego biednego maluszka który został taki osamotniony:(:( bo jak na niego patrze to mi sie serce kroi i mam ochotę go zarezerwować,no ale co ja zrobie z nim przy moim dwóch dziewuchach :( :( niech się ktoś zlituje nad tym pycholkiem słodkim!!!
Guślarka pogadaj z tatą!!!:)

Dory - Śro Sty 17, 2007 14:30

Ale ślicznotek :serduszka: Rozbraja mnie całkiem... :zakochany:
nezu - Śro Sty 17, 2007 14:31

Na razie wiele wskazuje na to, ze wolny chlopiec to beige.
Czekam na otwarcie oczu..

Dory - Śro Sty 17, 2007 14:39

Nezuś, Ty nie kuś, wiesz, że mam słabość :>
A tak z czystej ciekawości (zabijcie mnieXD) jakie oczęta się zapowiadają?

nezu - Śro Sty 17, 2007 14:42

Jesli to beige to beda ruby. Jesli oczy beda pink, to moze jakis ciemny, bardzo ciemny szampan?

Jasne szampanki beda mialy oczywiscie pink..

Reszta black i dark ruby..

AngelsDream - Śro Sty 17, 2007 17:53

No to za Fadirka już zapłacone... 8)
Anonymous - Śro Sty 17, 2007 17:57

I za Fraglesa :hyhy:
Azi - Śro Sty 17, 2007 19:53

Klamka zapadła :)

Teraz już nie można się wycofać, bo jak stwierdziła pewna osoba "to by bylo marnotrastwo pieniedzy..." :mrgreen: Feo i Fniszko! Domek czeka!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group